Dodaj do ulubionych

Amerykanie potrafią robić piękne bryczki

16.08.06, 15:09
moto.onet.pl/6259,galeria_media.html
europejczycy pwinni zacząć brać z nich przykład, bo ostatnie lata w motoryzcji
na starym kontynencie, upłynęły pod znakiem stylistycznej nudy.
Obserwuj wątek
    • aaa202 Czemu kojarzy mi się to z batmobilem?;-) 16.08.06, 15:11
    • brite cztery koła ma 16.08.06, 15:15
      kierownica jest, lampki, lusterka - samochód jak każdy inny.
      • aaa202 Taki pancerny jakiś 16.08.06, 15:18
        i chyba się w nim leży. Nisko zawieszony - rewelacja w mieście;-) Miniaturowe
        lusterko. Batmobil:)
        • scalietti Re: Taki pancerny jakiś 16.08.06, 15:23
          aaa202 napisała:

          > Nisko zawieszony - rewelacja w mieście;-)
          Niskie zawieszenie to wada kobiet, a nie samochodów:)
          Żaden Batmobil, to dzieło sztuki!
          • aaa202 Re: Taki pancerny jakiś 16.08.06, 15:26
            Wada kobiet? Zawieszenie kobiet? Znów nie czaję.
            Rozumiem, że owe dzieło sztuki służy do jeździe po stole i parkowania na tymże.
            Te przetłoczenia ohydne. Maska wprost od batmana.
            Skrzyżowanie mydelniczki i BTRa.
            • scalietti Re: Taki pancerny jakiś 16.08.06, 15:46
              aaa202 napisała:

              > Wada kobiet? Zawieszenie kobiet? Znów nie czaję.
              > Rozumiem, że owe dzieło sztuki służy do jeździe po stole i parkowania na tymże.
              > Te przetłoczenia ohydne. Maska wprost od batmana.
              > Skrzyżowanie mydelniczki i BTRa.

              "Poppata, nisko zawieszona, uda z Botticellego, iksowate nogi, tłuste węzełki
              kostek, rozlana, sadlasta-piersiasta, gruba-buba...":D
              czytelnia.onet.pl/0,1140093,do_czytania.html
    • scalietti coś dla aaa202 18.08.06, 13:52
      <a href="http://auto.gazeta.pl/auto/51,48316,3549315.html?i=1"<kolejny batmobil</a>
      • scalietti Re: coś dla aaa202 18.08.06, 13:53
        kolejny batmobil

        auto.gazeta.pl/auto/51,48316,3549315.html?i=1
        • aaa202 Ta sztuka przypomina mi raczej karalucha;-) 18.08.06, 14:09
          brakuje mu masywnych odnóży i już biegnę ze sprayem:)

          Żeby była jasność, "wyróżnianie się z tłumu pudełek" to nie jest dla mnie
          priorytet. Samochód ma jeździć, być wygodny, bezpieczny, bezawaryjny, "wyrywny"
          dla BEZPIECZEŃSTWA manewrów. Nie musi być ani ekonomiczny, ani mały, ani
          wyposażony w uchwyt na colę. Jestem otwarta na nowinki technologiczne, chętnie
          kupiłabym samochód na wodór, na odór nawet, z dwoma silnikami, baterią
          słoneczną i każdą pierdołą, jaką sobie wymyślisz. Natomiast skojarzenie
          stylistyki auta z batmobilem czy pluskwą nie może być nazbyt ewidentne. Ale nie
          wykluczam, że posiadając odpowiednią kwotę dałabym się ponieść fantazji i
          kupiłabym nawet taki batmobil. Żeby potem szybko go zbyć.
          To jest tak, jak z czerwonymi paznokciami u rąk - mogę pomalować, ale nie mogę
          tak chodzić.

          Oczywiście doceniam troskę o moją edukację w zakresie modeli, które za trzy
          lata (albo nigdy nie) wejdą do produkcji. Serdecznie dziękuję. Oglądam z
          przyjemnością:)
    • cassani Amerykanie kiedyś robili piekce bryczki 18.08.06, 15:54
      a teraz próbują je kopiować w nowej formie. To Amaro to dyskontowanie sukcesu
      starszego modelu - z jakim sukcesem - zobaczymy. A co do "pięknych"
      amerykańskich bryczek - to wybacz, wiekszość z nich wygląda jak ciężarówki na
      węgiel, nawet tych sportowych.
      a co do niezdolnych europejczyków - czekam aż kiedyś ameryka wypuści coś na
      miarę DB9 czy Wiessmanów.
    • agtsmith Re: Amerykanie potrafią robić piękne bryczki 18.08.06, 16:06
      Dosyc pokraczny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka