scalietti 16.08.06, 15:09 moto.onet.pl/6259,galeria_media.html europejczycy pwinni zacząć brać z nich przykład, bo ostatnie lata w motoryzcji na starym kontynencie, upłynęły pod znakiem stylistycznej nudy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brite cztery koła ma 16.08.06, 15:15 kierownica jest, lampki, lusterka - samochód jak każdy inny. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Taki pancerny jakiś 16.08.06, 15:18 i chyba się w nim leży. Nisko zawieszony - rewelacja w mieście;-) Miniaturowe lusterko. Batmobil:) Odpowiedz Link Zgłoś
scalietti Re: Taki pancerny jakiś 16.08.06, 15:23 aaa202 napisała: > Nisko zawieszony - rewelacja w mieście;-) Niskie zawieszenie to wada kobiet, a nie samochodów:) Żaden Batmobil, to dzieło sztuki! Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Re: Taki pancerny jakiś 16.08.06, 15:26 Wada kobiet? Zawieszenie kobiet? Znów nie czaję. Rozumiem, że owe dzieło sztuki służy do jeździe po stole i parkowania na tymże. Te przetłoczenia ohydne. Maska wprost od batmana. Skrzyżowanie mydelniczki i BTRa. Odpowiedz Link Zgłoś
scalietti Re: Taki pancerny jakiś 16.08.06, 15:46 aaa202 napisała: > Wada kobiet? Zawieszenie kobiet? Znów nie czaję. > Rozumiem, że owe dzieło sztuki służy do jeździe po stole i parkowania na tymże. > Te przetłoczenia ohydne. Maska wprost od batmana. > Skrzyżowanie mydelniczki i BTRa. "Poppata, nisko zawieszona, uda z Botticellego, iksowate nogi, tłuste węzełki kostek, rozlana, sadlasta-piersiasta, gruba-buba...":D czytelnia.onet.pl/0,1140093,do_czytania.html Odpowiedz Link Zgłoś
scalietti coś dla aaa202 18.08.06, 13:52 <a href="http://auto.gazeta.pl/auto/51,48316,3549315.html?i=1"<kolejny batmobil</a> Odpowiedz Link Zgłoś
scalietti Re: coś dla aaa202 18.08.06, 13:53 kolejny batmobil auto.gazeta.pl/auto/51,48316,3549315.html?i=1 Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Ta sztuka przypomina mi raczej karalucha;-) 18.08.06, 14:09 brakuje mu masywnych odnóży i już biegnę ze sprayem:) Żeby była jasność, "wyróżnianie się z tłumu pudełek" to nie jest dla mnie priorytet. Samochód ma jeździć, być wygodny, bezpieczny, bezawaryjny, "wyrywny" dla BEZPIECZEŃSTWA manewrów. Nie musi być ani ekonomiczny, ani mały, ani wyposażony w uchwyt na colę. Jestem otwarta na nowinki technologiczne, chętnie kupiłabym samochód na wodór, na odór nawet, z dwoma silnikami, baterią słoneczną i każdą pierdołą, jaką sobie wymyślisz. Natomiast skojarzenie stylistyki auta z batmobilem czy pluskwą nie może być nazbyt ewidentne. Ale nie wykluczam, że posiadając odpowiednią kwotę dałabym się ponieść fantazji i kupiłabym nawet taki batmobil. Żeby potem szybko go zbyć. To jest tak, jak z czerwonymi paznokciami u rąk - mogę pomalować, ale nie mogę tak chodzić. Oczywiście doceniam troskę o moją edukację w zakresie modeli, które za trzy lata (albo nigdy nie) wejdą do produkcji. Serdecznie dziękuję. Oglądam z przyjemnością:) Odpowiedz Link Zgłoś
cassani Amerykanie kiedyś robili piekce bryczki 18.08.06, 15:54 a teraz próbują je kopiować w nowej formie. To Amaro to dyskontowanie sukcesu starszego modelu - z jakim sukcesem - zobaczymy. A co do "pięknych" amerykańskich bryczek - to wybacz, wiekszość z nich wygląda jak ciężarówki na węgiel, nawet tych sportowych. a co do niezdolnych europejczyków - czekam aż kiedyś ameryka wypuści coś na miarę DB9 czy Wiessmanów. Odpowiedz Link Zgłoś
agtsmith Re: Amerykanie potrafią robić piękne bryczki 18.08.06, 16:06 Dosyc pokraczny. Odpowiedz Link Zgłoś