Dodaj do ulubionych

Kropiwnicki na wagę głosów

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 00:14
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
W ten sposób wygra PO i Kwiatkowski
Obserwuj wątek
    • citoyen Re: Kropiwnicki na wagę głosów 20.09.06, 00:26
      I tu Jarosław Jagiełło zyskał w moich oczach.
      Tak trzymać!
      • Gość: lop Re: Kropiwnicki na wagę głosów IP: 85.219.236.* 20.09.06, 00:48
        Jagiełłó to jełopnad jełopy
      • Gość: ### Re: Kropiwnicki na wagę głosów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 15:52
        No, w sobotę wesele, w poniedziałek rozwód - współcześnie i nowocześnie...
    • Gość: passat Niech PiS nie będzie taki pazerny, bo straci głosy IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.06, 00:26
      Mam nadzieje że radni się porozumiejeją.
      • Gość: fder Jarek głupi chłopak IP: 85.219.236.* 20.09.06, 00:49
        co tam jarek komarek
    • Gość: QUATRO Kwiatkowski w swoim rodzimym Zgierzu by przegrał IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.06, 00:30
      PLATFORMA W łODZI SIĘ TAK SKOMPROMITOWAŁA,ŻE NAWET W ZGIERZU NIE WYGRAJĄ.
      • kpietrzykowski Re: Kwiatkowski w swoim rodzimym Zgierzu by przeg 21.09.06, 10:44
        Platforma jest jedyną szansą dla Łodzi, kto chce mieć mały małą koalicję
        rządową i małych lepperów i giertychów w radzie miasta to głosujcie sobie
    • Gość: smutne Agonia ŁPO IP: *.icm.edu.pl 20.09.06, 00:39
      Ale jaja. To mi wyglada na agonie ŁPO. I wcale nie chce wskazywac palcem kto sie
      do tej agonii przyczynil, najpierw utrzymujac na stanowiskach wiceprezdentow 2
      skompromitowane osoby, a pozniej dążąc za wszelkca cene do porozumienia z PiS.

      I nie bede nazywal po nazwisku tego kto właśnie wykańcza 16 lat tradycji
      łódzkiego samorządu.
      • Gość: pis a ty co sbeku z icm.edu.pl smut , śmieszny jesteś. IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.06, 00:45
        wypisujesz takie brednie że mało, albo jesteś z PO albo z SLD, i kłamiesz jak
        bóbr , za to będziesz pociągnięty do odpowiedzialności niegługo się spotkamy.
        • Gość: pis Agonia to jest właśnie Platformy Powiatowej i SLD. IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.06, 00:47
          Skompromitowali się na tych bilbordach, i tyle. Przyjechali ze Zgierza z
          Kwiatkowskim, i oczerniają Łódź.
          • Gość: swirom_nie Normalnie swir jakis to pisze IP: *.icm.edu.pl 20.09.06, 00:55
            Jesli chodzi o PO to niezla agonia, zwlaszcza biorac pod uwage wyniki badan
            sondazowych ;). Nawet LSD ma wieksze poparcie od ŁPO.

            • Gość: pis już niedługo icm, już niedługo pogadamy. IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.06, 01:00
              już niedługo icm.
              • Gość: rafal jestes paranoikiem IP: *.icm.edu.pl 20.09.06, 01:04
                idz sie lecz
        • Gość: swiry_w_internecie Prawda w oczy kole? IP: *.icm.edu.pl 20.09.06, 00:53
          Za co mam byc pociagniety do odpowiedzialnosci??? Chyba jestes niespelna rozumu
          swirze.

          p.s. mowi sie "płaczesz jak bóbr".
        • Gość: hehehehe Re: a ty co sbeku z icm.edu.pl smut , śmieszny je IP: *.lodz.mm.pl 20.09.06, 06:41
          ej koles, a ty za tego sbka powinienes powinienes byc pozwany do sadu za
          znieslawienie ;] nie cwaniakuj bo jeszcze ten gosciu bedzie mial haka na
          ciebie :>
      • Gość: ~~~~~~ Re: Agonia ŁPO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 14:47
        nie nazywaj po nazwisku.
        bo dostaniesz po pisku...
    • Gość: gość Kropiwnicki na wagę głosów IP: *.4web.pl 20.09.06, 06:48
      Pamiętam jak prezydent Kropiwnicki powiedział, że jednoosobowo odpowiada za
      wszystkich swoich ludzi... Poczekajmy jeszcze trochę a we wszystkich łódzkich
      ugrupowaniach dojdzie do gigantycznych starć, chudzi z grubymi, mali z dużymi,
      starzy z młodymi itd itp itd. (pewnie już doszło)
    • Gość: ~~~~~~~ Ktoś traci głowę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 09:01
      jak mozna do ŁPO dodać "Jerzego Kropiwnickiego", skoro jest to ŁPO im. G. Palki?
    • Gość: łodzianin Panie Prezydencie Kropiwnicki niech Pan się zastan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 09:09
      Niech Pan się zastanowi, co pan robi. Niech pan kopnie w dupę tych
      picusi-glancusi z pisuaru i oprze się na starej kadrze z ZChN-u i ŁPO. Wystawili
      Pana jako kandydata na sobotniej konwencji pisiu, podczas której wielokrotnie
      naruszano Konstytucję RP. Używano plakatów z napisem Prezydent LECH KACZYŃSKI,
      co było bardzo niesmaczne i było pogwałceniem Konstytucji RP, bo Prezydent
      Polski, jako reprezentant narodu nie może angażować się w kampanię wyborczą, ani
      nie można jego (tzn. bez jego wiedzy) używać w kampanii wyborczej jakiegokolwiek
      stronnictwa politycznego, nawet tego, na którego czele stoi jego braciszek...
      Mało Panu tego, że zaczął Pan kampanię od pogwałcenia Konstytucji. A wszystko to
      dzięki tym pisuarom...
      • Gość: wujek samo dobro Kropiwnicki na emeryture!!! IP: 212.160.172.* 20.09.06, 10:05
        Glosujcie przeciw Kropie...
    • Gość: krzyhoo Ciekawe, czy Kropa zejdzie na P[i]Sy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 10:13
      i oleje ludzi, którym zwadzięcza istnienie w polityce (i bardzo niezłą kasę) po
      zasłuzonej klęsce AWS
      • Gość: Pol Re: Ciekawe, czy Kropa zejdzie na P[i]Sy? IP: *.zdnet.com.pl 20.09.06, 10:22
        Dziwne - macie możliwość zagłosować na młodego gościa pt Kwiatkowski a
        wybieracie dziadka, który był dobry na promowanie czegokolwiek około 10 lat
        temu. Czy wy wszyscy nie szanujecie tego miasta? Czy "tradycja" w wykonaniu
        naszego prezydenta jest ważniejsza dla Was od ekonomii? Włóżcie mo-rowe berety i
        idźcie się wyspowiadać to wam ulży.

        Pozdrawiam
        • Gość: luka Re: Ciekawe, czy Kropa zejdzie na P[i]Sy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 10:34
          Brawo ŁPO, namówili na poparcie PiSa teraz ich wykiwają .PiS w Łodzi nigdy nie
          grzeszył inteligencją. Nie wolno oddać Chądzyńskiego i Tomaszewskiego, czego
          się czepia PiS, to mała sprawa w Prokuraturze Apelacyjnej, a chcą poświęcić
          dwóch najlepszych samorządowców. W radzie miasta są 16 lat. Nich Jagieło
          zajmuje się swoimi a nie Prezydentami
          • Gość: Krop Re: Ciekawe, czy Kropa zejdzie na P[i]Sy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 10:36
            PiS jak się uprze to przegra. ŁPO nie da zabić Chądzyńskiego i Tomaszewskiego
    • Gość: lodzermensz Bitwa o Kropę IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.06, 12:30
      Tak się złożyło, że pierwszy raz od półwiecza mamy wreszcie prezydenta miasta
      jak się patrzy: naukowiec, ale nie mól książkowy, wierzący, ale tolerancyjny,
      nie fanatyk, jak Orzeszko, (lepszy może byłby ewangelik, ale nie czepiajmy
      się), posiadacz czterech języków, w których – jak się okazuje - potrafi
      skutecznie żebrać dla naszego miasta (brawo za Dell’a !) w swoich podróżach na
      paru kontynentach, słowem – prawdziwy Lodzermensch.
      W dodatku ma już na tyle wyrobiony autorytet, że nie potrzebuje firmowania ze
      strony swojego „zaplecza”. A to zaplecze, ŁPO, dość marne i intelektualnie
      ociężałe (vide nieszczęśnik Chądzyński). Choć z drugiej strony - nie można im
      odmówić skutecznego lokalnego patriotyzmu – bez oglądania się na aktualnie
      rządzącą partię.

      W przeciwieństwie do Kropy dwaj jego poważniejsi konkurenci do prezydentury –
      Kwiatek i Makówa - bez poparcia swoich partii byliby zupełnymi miernotami
      życiowymi. W wyuczonych zawodach nie udało im się nigdy odnieść żadnych
      sukcesów a w polityce są prowadzeni od zawsze przez politycznych cwaniaków,
      którzy nie wychylają się na pierwsze miejsce.

      Ale poparcie udzielone Kropie przez PiS może mu jeszcze bardziej zaszkodzić,
      niż nieustannie kompromitujący go Chądzyński, którego jak widać nie można się
      pozbyć nawet dla potrzeb kampanii wyborczej.

      Z drugiej strony to ŁPO....:
      „Za nami stoi blisko czterystu działaczy, między innymi z "Solidarności" czy
      ChRS.” – mówi Marian Papis, szef ŁPO.

      Czterystu działaczy??? Jezusmaria !!! A skąd nabrać tyle stanowisk w Urzędzie?
      Tam przecież zaledwie niecała setka stanowisk dyrektorskich!

      W sumie uważam, że Kropa powinien się choć trochę dystansować od PiS-u. Chociaż
      może i od ŁPO też, bo jeśli ci jego niewydarzeni zastępcy rzeczywiście rąbneli
      mu tę kasę, którą Gałkiewiczowie chcieli się wkupić w prezydenturę, to obciach
      straszny... Nie wiem już sam...
      • Gość: Logik Re: Bitwa o Kropę IP: *.man.lodz.pl 20.09.06, 13:02
        nie da się czytać tych bredni....
        pierwsza część to jakieś bajki niestworzone!!!
      • Gość: naza ŁPO i co dalej z nimi zrobi PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 13:42
        KROPA dobry Prezydent- to żart.
        PiS zrobił sobie krzywdę. jarku jako szef poniesiesz za to konsekwencje- a
        szkoda
      • Gość: ł. Re: Bitwa o Kropę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 14:43
        Nie wiem już sam... no to nie chlap głupot - Gałki wrzucili jakieś gó.. w
        wentylator, żeby ochlapało wszystkich i komuchów i kleruchów, no bo co im to...
        • Gość: ~~~~~~ Re: Bitwa o Kropę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 14:49
          ~wentylator stoi na kilińskiego, jak byś nie wiedział......
      • Gość: melka Sensacja : Kropiwnicki posiada 4 języki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.06, 16:39
        Szkoda, że mózgu ma połowe , arogancji za dwóch i węch poltyczny dawno utracił.
        Niegrożny POTWÓR Z LODZ-NESS
    • katrina_bush Boże, co za cyrk ! 20.09.06, 15:23
      Boże, co za cyrk !

      To przechodzi już ludzkie pojęcie.
      • Gość: ~~~~ Re: Boże, co za cyrk ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 15:43
        lucek nie ma o tym pojęcia kasiu
    • Gość: jerzyk Re: Kropiwnicki na wagę głosów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 15:48
      ~w zgierzu? moze i wygra na jeżu...
      • Gość: łodzianin Re: Platforma wygra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 15:50
        Platforma wygra - gdzie? w zgierzu...
        no może i wygra na słomianym jeżu...
    • alfa1234 A po co Kropiwnickiemu PiS??? 20.09.06, 16:21
      przecież te gierki miernot z PiSu są żałosne
      • Gość: darek Re: A po co Kropiwnickiemu PiS??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 10:11
        Widzieliście nowe plakaty PO w Łodzi, ale dołozyli, te stare to był odjazd a
        teraz
    • Gość: :) Co mają przeciw Chądzyńskiemu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 10:42
      To że bierze łapówki i jest kiepskim urzędnikiem?
      Ale za to mniej jeźdi do USA i Izraela niż Kropa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka