Gość: golf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 00:14 Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. W ten sposób wygra PO i Kwiatkowski Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
citoyen Re: Kropiwnicki na wagę głosów 20.09.06, 00:26 I tu Jarosław Jagiełło zyskał w moich oczach. Tak trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lop Re: Kropiwnicki na wagę głosów IP: 85.219.236.* 20.09.06, 00:48 Jagiełłó to jełopnad jełopy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ### Re: Kropiwnicki na wagę głosów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 15:52 No, w sobotę wesele, w poniedziałek rozwód - współcześnie i nowocześnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: passat Niech PiS nie będzie taki pazerny, bo straci głosy IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.06, 00:26 Mam nadzieje że radni się porozumiejeją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fder Jarek głupi chłopak IP: 85.219.236.* 20.09.06, 00:49 co tam jarek komarek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QUATRO Kwiatkowski w swoim rodzimym Zgierzu by przegrał IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.06, 00:30 PLATFORMA W łODZI SIĘ TAK SKOMPROMITOWAŁA,ŻE NAWET W ZGIERZU NIE WYGRAJĄ. Odpowiedz Link Zgłoś
kpietrzykowski Re: Kwiatkowski w swoim rodzimym Zgierzu by przeg 21.09.06, 10:44 Platforma jest jedyną szansą dla Łodzi, kto chce mieć mały małą koalicję rządową i małych lepperów i giertychów w radzie miasta to głosujcie sobie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smutne Agonia ŁPO IP: *.icm.edu.pl 20.09.06, 00:39 Ale jaja. To mi wyglada na agonie ŁPO. I wcale nie chce wskazywac palcem kto sie do tej agonii przyczynil, najpierw utrzymujac na stanowiskach wiceprezdentow 2 skompromitowane osoby, a pozniej dążąc za wszelkca cene do porozumienia z PiS. I nie bede nazywal po nazwisku tego kto właśnie wykańcza 16 lat tradycji łódzkiego samorządu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pis a ty co sbeku z icm.edu.pl smut , śmieszny jesteś. IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.06, 00:45 wypisujesz takie brednie że mało, albo jesteś z PO albo z SLD, i kłamiesz jak bóbr , za to będziesz pociągnięty do odpowiedzialności niegługo się spotkamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pis Agonia to jest właśnie Platformy Powiatowej i SLD. IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.06, 00:47 Skompromitowali się na tych bilbordach, i tyle. Przyjechali ze Zgierza z Kwiatkowskim, i oczerniają Łódź. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swirom_nie Normalnie swir jakis to pisze IP: *.icm.edu.pl 20.09.06, 00:55 Jesli chodzi o PO to niezla agonia, zwlaszcza biorac pod uwage wyniki badan sondazowych ;). Nawet LSD ma wieksze poparcie od ŁPO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pis już niedługo icm, już niedługo pogadamy. IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.06, 01:00 już niedługo icm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swiry_w_internecie Prawda w oczy kole? IP: *.icm.edu.pl 20.09.06, 00:53 Za co mam byc pociagniety do odpowiedzialnosci??? Chyba jestes niespelna rozumu swirze. p.s. mowi sie "płaczesz jak bóbr". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehehehe Re: a ty co sbeku z icm.edu.pl smut , śmieszny je IP: *.lodz.mm.pl 20.09.06, 06:41 ej koles, a ty za tego sbka powinienes powinienes byc pozwany do sadu za znieslawienie ;] nie cwaniakuj bo jeszcze ten gosciu bedzie mial haka na ciebie :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~~~~~~ Re: Agonia ŁPO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 14:47 nie nazywaj po nazwisku. bo dostaniesz po pisku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Kropiwnicki na wagę głosów IP: *.4web.pl 20.09.06, 06:48 Pamiętam jak prezydent Kropiwnicki powiedział, że jednoosobowo odpowiada za wszystkich swoich ludzi... Poczekajmy jeszcze trochę a we wszystkich łódzkich ugrupowaniach dojdzie do gigantycznych starć, chudzi z grubymi, mali z dużymi, starzy z młodymi itd itp itd. (pewnie już doszło) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~~~~~~~ Ktoś traci głowę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 09:01 jak mozna do ŁPO dodać "Jerzego Kropiwnickiego", skoro jest to ŁPO im. G. Palki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodzianin Panie Prezydencie Kropiwnicki niech Pan się zastan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 09:09 Niech Pan się zastanowi, co pan robi. Niech pan kopnie w dupę tych picusi-glancusi z pisuaru i oprze się na starej kadrze z ZChN-u i ŁPO. Wystawili Pana jako kandydata na sobotniej konwencji pisiu, podczas której wielokrotnie naruszano Konstytucję RP. Używano plakatów z napisem Prezydent LECH KACZYŃSKI, co było bardzo niesmaczne i było pogwałceniem Konstytucji RP, bo Prezydent Polski, jako reprezentant narodu nie może angażować się w kampanię wyborczą, ani nie można jego (tzn. bez jego wiedzy) używać w kampanii wyborczej jakiegokolwiek stronnictwa politycznego, nawet tego, na którego czele stoi jego braciszek... Mało Panu tego, że zaczął Pan kampanię od pogwałcenia Konstytucji. A wszystko to dzięki tym pisuarom... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wujek samo dobro Kropiwnicki na emeryture!!! IP: 212.160.172.* 20.09.06, 10:05 Glosujcie przeciw Kropie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzyhoo Ciekawe, czy Kropa zejdzie na P[i]Sy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 10:13 i oleje ludzi, którym zwadzięcza istnienie w polityce (i bardzo niezłą kasę) po zasłuzonej klęsce AWS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pol Re: Ciekawe, czy Kropa zejdzie na P[i]Sy? IP: *.zdnet.com.pl 20.09.06, 10:22 Dziwne - macie możliwość zagłosować na młodego gościa pt Kwiatkowski a wybieracie dziadka, który był dobry na promowanie czegokolwiek około 10 lat temu. Czy wy wszyscy nie szanujecie tego miasta? Czy "tradycja" w wykonaniu naszego prezydenta jest ważniejsza dla Was od ekonomii? Włóżcie mo-rowe berety i idźcie się wyspowiadać to wam ulży. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luka Re: Ciekawe, czy Kropa zejdzie na P[i]Sy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 10:34 Brawo ŁPO, namówili na poparcie PiSa teraz ich wykiwają .PiS w Łodzi nigdy nie grzeszył inteligencją. Nie wolno oddać Chądzyńskiego i Tomaszewskiego, czego się czepia PiS, to mała sprawa w Prokuraturze Apelacyjnej, a chcą poświęcić dwóch najlepszych samorządowców. W radzie miasta są 16 lat. Nich Jagieło zajmuje się swoimi a nie Prezydentami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krop Re: Ciekawe, czy Kropa zejdzie na P[i]Sy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 10:36 PiS jak się uprze to przegra. ŁPO nie da zabić Chądzyńskiego i Tomaszewskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lodzermensz Bitwa o Kropę IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.06, 12:30 Tak się złożyło, że pierwszy raz od półwiecza mamy wreszcie prezydenta miasta jak się patrzy: naukowiec, ale nie mól książkowy, wierzący, ale tolerancyjny, nie fanatyk, jak Orzeszko, (lepszy może byłby ewangelik, ale nie czepiajmy się), posiadacz czterech języków, w których – jak się okazuje - potrafi skutecznie żebrać dla naszego miasta (brawo za Dell’a !) w swoich podróżach na paru kontynentach, słowem – prawdziwy Lodzermensch. W dodatku ma już na tyle wyrobiony autorytet, że nie potrzebuje firmowania ze strony swojego „zaplecza”. A to zaplecze, ŁPO, dość marne i intelektualnie ociężałe (vide nieszczęśnik Chądzyński). Choć z drugiej strony - nie można im odmówić skutecznego lokalnego patriotyzmu – bez oglądania się na aktualnie rządzącą partię. W przeciwieństwie do Kropy dwaj jego poważniejsi konkurenci do prezydentury – Kwiatek i Makówa - bez poparcia swoich partii byliby zupełnymi miernotami życiowymi. W wyuczonych zawodach nie udało im się nigdy odnieść żadnych sukcesów a w polityce są prowadzeni od zawsze przez politycznych cwaniaków, którzy nie wychylają się na pierwsze miejsce. Ale poparcie udzielone Kropie przez PiS może mu jeszcze bardziej zaszkodzić, niż nieustannie kompromitujący go Chądzyński, którego jak widać nie można się pozbyć nawet dla potrzeb kampanii wyborczej. Z drugiej strony to ŁPO....: „Za nami stoi blisko czterystu działaczy, między innymi z "Solidarności" czy ChRS.” – mówi Marian Papis, szef ŁPO. Czterystu działaczy??? Jezusmaria !!! A skąd nabrać tyle stanowisk w Urzędzie? Tam przecież zaledwie niecała setka stanowisk dyrektorskich! W sumie uważam, że Kropa powinien się choć trochę dystansować od PiS-u. Chociaż może i od ŁPO też, bo jeśli ci jego niewydarzeni zastępcy rzeczywiście rąbneli mu tę kasę, którą Gałkiewiczowie chcieli się wkupić w prezydenturę, to obciach straszny... Nie wiem już sam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Logik Re: Bitwa o Kropę IP: *.man.lodz.pl 20.09.06, 13:02 nie da się czytać tych bredni.... pierwsza część to jakieś bajki niestworzone!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: naza ŁPO i co dalej z nimi zrobi PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 13:42 KROPA dobry Prezydent- to żart. PiS zrobił sobie krzywdę. jarku jako szef poniesiesz za to konsekwencje- a szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ł. Re: Bitwa o Kropę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 14:43 Nie wiem już sam... no to nie chlap głupot - Gałki wrzucili jakieś gó.. w wentylator, żeby ochlapało wszystkich i komuchów i kleruchów, no bo co im to... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~~~~~~ Re: Bitwa o Kropę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 14:49 ~wentylator stoi na kilińskiego, jak byś nie wiedział...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: melka Sensacja : Kropiwnicki posiada 4 języki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.06, 16:39 Szkoda, że mózgu ma połowe , arogancji za dwóch i węch poltyczny dawno utracił. Niegrożny POTWÓR Z LODZ-NESS Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Boże, co za cyrk ! 20.09.06, 15:23 Boże, co za cyrk ! To przechodzi już ludzkie pojęcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~~~~ Re: Boże, co za cyrk ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 15:43 lucek nie ma o tym pojęcia kasiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzyk Re: Kropiwnicki na wagę głosów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 15:48 ~w zgierzu? moze i wygra na jeżu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodzianin Re: Platforma wygra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 15:50 Platforma wygra - gdzie? w zgierzu... no może i wygra na słomianym jeżu... Odpowiedz Link Zgłoś
alfa1234 A po co Kropiwnickiemu PiS??? 20.09.06, 16:21 przecież te gierki miernot z PiSu są żałosne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Re: A po co Kropiwnickiemu PiS??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 10:11 Widzieliście nowe plakaty PO w Łodzi, ale dołozyli, te stare to był odjazd a teraz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Co mają przeciw Chądzyńskiemu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 10:42 To że bierze łapówki i jest kiepskim urzędnikiem? Ale za to mniej jeźdi do USA i Izraela niż Kropa Odpowiedz Link Zgłoś