szprota
12.03.07, 17:38
wasze pytania...
nie, nie przeniosłam wątku o panu królu plakaciarzy Tomczyku na Oślą Ławkę.
Wątpię też, by zrobiła to Ixtlilto, bo wspierała akcję telefonowania do tego
pana i żądania uprzątnięcia po nim śmieci.
przykro mi.
dziękuję za uwagę.