Dodaj do ulubionych

uprzedzając

12.03.07, 17:38
wasze pytania...
nie, nie przeniosłam wątku o panu królu plakaciarzy Tomczyku na Oślą Ławkę.
Wątpię też, by zrobiła to Ixtlilto, bo wspierała akcję telefonowania do tego
pana i żądania uprzątnięcia po nim śmieci.
przykro mi.

dziękuję za uwagę.
Obserwuj wątek
    • yavorius hymm 12.03.07, 17:39
      Twa się broni ;;;;;;;;;;;;;;; :-)))

      hymmm!
      • szprota TWA mać 12.03.07, 17:42
        TWA jest tak wściekłe, że jakby miało odznakę, to by nią pirzgnęło o biurko
        szefa; jakby miało ogon, to by się nim tłukło po bokach, jakby miało pod ręką
        chińską wazę z XVII wieku, to by nią huknęło o skądinąd paskudny murek na
        Skarbowej... wystarczy?
        to nie do ciebie, złociutki ;-)
        • longeta Re: TWA mać 12.03.07, 17:44
          szprota napisała:

          > TWA jest tak wściekłe,

          Poznaj tez drugą stronę medalu:-)
          • szprota Re: TWA mać 12.03.07, 17:49
            hym, moderatorką jestem od półtora roku, tak że coś niecoś pamiętam.
            w przeciwieństwie, zdaje się, do ciebie, bo coś chyba za młody na to forumowicz
            jesteś ;-)
            tak, jak teraz, to jeszcze nie było. był bałagan, zgoda, ale primo, twórczy,
            secundo, bardzo się zdarzało, by wątki ot tak sobie znikały.
            • yavorius Re: TWA mać 12.03.07, 17:50
              To warszawka kasuje, hymmm :-)))
              • szprota Yav 12.03.07, 17:51
                nie ja i nie Ixtlilto.
                więc kto?
                • breblebrox Re: Yav 12.03.07, 17:52
                  Warszafka...!!! <powiało grozą> Hymmmm!
                  • yavorius Re: Yav 12.03.07, 17:53
                    Hymm, groza :-)))
                    • breblebrox Re: Yav 12.03.07, 17:54
                      Jak jest Warszfka, to i Łótka musi być!!! Hymmm :-)))
                      • yavorius i sygnafurka! 12.03.07, 17:57
                        A w łótce wiatro śretników, o:

                        ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
                        • longeta Re: i sygnafurka! 12.03.07, 17:58
                          yavorius napisał:

                          > A w łótce wiatro śretników, o:

                          Oj wiatro to ci chyba lato po pustym czerepie,hymm!
                          ;-)
                          • yavorius Re: i sygnafurka! 12.03.07, 18:00
                            longeta napisał:
                            > Oj

                            Ojojojojojoj ;-)

                            Hymm... A może :-))) ?
                            • breblebrox Re: i sygnafurka! 12.03.07, 18:03
                              Konfucjusz powiada: nie ważne jak hymmm, ważne że ojoj :-))))
                              • yavorius Re: i sygnafurka! 12.03.07, 18:15
                                Och, hymm! :-((
                                • szprota kochani 12.03.07, 18:17
                                  rozmydlacie wątek, a tu człowiek cierpi.
                                  no, odrobiny współczucia, doprawdy.
                                  • szprota oż w pysk twardy! 12.03.07, 18:18
                                    zapomniałabym:
                                    :-))))))))))))))))))))
                                    • yavorius Re: oż w pysk twardy! 12.03.07, 18:21
                                      ojojojojojoj!!!

                                      A mówił mi Konfucjusz, żebym go nie obklejał taśmą klejącą :-((

                                      I co teraz, hymm? Myślicie, że Unia Europejska da mi na nowego chomika? Nazwę
                                      go Juropijan!
                                      • szprota a morze świnka? 12.03.07, 18:27
                                        świnka
                                      • uerbe och 12.03.07, 23:34
                                        yavorius napisał:

                                        > Nazwę go Juropijan!

                                        Chyba Juropijaw.
                                        • breblebrox Re: och 12.03.07, 23:59
                                          To może lepiej Jupikajej?
                                        • rozmowy_kontrolowane Re: och 13.03.07, 08:08
                                          Juropijar.
                  • longeta Re: Yav 12.03.07, 17:54
                    breblebrox napisała:

                    > Warszafka...!!! <powiało grozą> Hymmmm!

                    Hymmm,to róbta coś,wieś was poprze w walce z tyranią krafatów;-)
                    hymmm!!!
                • yavorius Re: Yav 12.03.07, 17:53
                  Stawiam na redakcję.łódź, już zapuściłem dzioba gdzie trzeba, jak będę
                  wiedział, dam znać ;)
                  • szprota fiu fiu 12.03.07, 17:59
                    ta warszawka to wie, gdzie zapuszczać ;-)
                    a ja nie. Redakcja.Lodz dostała solidnie po piórach za akcję spamerską swego czasu.
                    • yavorius Re: fiu fiu 13.03.07, 07:40
                      Adminki warszawskie wywaliły za dane osobowe, potem przywróciły ;)
                      • longeta Re: fiu fiu 13.03.07, 07:52
                        yavorius napisał:

                        > Adminki warszawskie wywaliły za dane osobowe, potem przywróciły ;)

                        Nie ma co się dziwić,wzorem z lat poprzednich,centralne sterowanie wraca:-)
                        • yavorius Re: fiu fiu 13.03.07, 07:53
                          Hymm:-))) Owszem, hymm;-)))
                      • szprota nie do końca 13.03.07, 13:51
                        już wiem, kto wyrzucił. wiem też, kto przywrócił.
                        sprawa, mam nadzieję, wyjaśniona.
                        • longeta Re: nie do końca 13.03.07, 13:53
                          szprota napisała:

                          > już wiem, kto wyrzucił. wiem też, kto przywrócił.
                          > sprawa, mam nadzieję, wyjaśniona.

                          Nie rób następnej afery,proszę;-)
                          • yavorius Re: nie do końca 13.03.07, 13:57
                            Nie marudź już.
                            • szprota ja, czy Longi? [nt] 13.03.07, 14:22

                              • yavorius zobacz no Szprota na strukturę wątku :-p 13.03.07, 14:23
                                Oczywiście że ten dziwny pan z chomikiem o jeszcze dziwniejszym imieniu :-))
                                • szprota drzewko też istota i mogło się rozjechać 13.03.07, 14:25
                                  wolałam się upewnić.
                                  jestem w trakcie walki z roletami bambusowymi, więc proszę mi wybaczyć
                                  rozkojarzenie.
                                  • yavorius hymm, wybaczam :-)) /nt 13.03.07, 14:27
                              • longeta Re: ja, czy Longi? [nt] 13.03.07, 14:23
                                Mnie do tego nie mieszaj.
                                • szprota masz rację 13.03.07, 14:25
                                  lepiej tobą wstrząsnąć niż cię mieszać.

                                  ;-))))))))))))))))
      • longeta Re: hymm 12.03.07, 17:43
        yavorius napisał:

        > Twa się broni ;;;;;;;;;;;;;;; :-)))
        >
        > hymmm!

        Raczej to "Pyrrusowe" zwycięstwo,wątek za śmieci,a warszawka rządzi;-)
        • yavorius Re: hymm 12.03.07, 17:43
          warszawka, hymm!!!
          • breblebrox Re: hymm 12.03.07, 17:45
            Warszafka? Hymmm?
            :-)))))
            • yavorius Re: hymm 12.03.07, 17:47
              Hymmm!!! Unia Europejska sprzedała nas za dwa wiadra pełne średników, hymm :-)))
    • ixtlilto Re: uprzedzając 12.03.07, 17:46
      Ktoś nam zamiata na naszym podwórku... :/
      • longeta Re: uprzedzając 12.03.07, 17:49
        ixtlilto napisała:

        > Ktoś nam zamiata na naszym podwórku... :/

        Jakie to znajome,prawie jak opowieści z doliny:-)))
        • yavorius Re: uprzedzając 12.03.07, 17:50
          longeta napisał:
          > Jakie to znajome,prawie jak opowieści z doliny:-)))


          Hohohoho <śmieje się rubasznie> :-)))

          Hymm, hymm!!!
      • breblebrox Re: uprzedzając 12.03.07, 17:51
        Na moim podwórku to nawet dozorca nie zamiata, chlip, chlip... :-(
        Chociaż z drugiej strony, biorąc jednak pod uwagę, że panią dzierżącą to stanowisko ostatnio widziano biegającą po podwórku z tasakiem za swoim konkubentem, to nawet lepiej.
    • brite no cóż 12.03.07, 17:57
      chcąc nie chcąc zgadzam się z wyrzuceniem wątku :)

      Jestem za nagonką na ProfiLinguę (oraz Kursy Tańca i innych śmieciarzy), ale nie
      jestem za rzucaniem publicznie telefonów osób i instytucji prywatnych.

      A śmieciarzom nie popuścimy. Chętnie się przespaceruję do Profilinguy oddać im
      ich śmieci.
      • longeta Re: no cóż 12.03.07, 17:59
        brite napisał:> chcąc nie chcąc zgadzam się z wyrzuceniem wątku :)
        >
        > Jestem za nagonką na ProfiLinguę (oraz Kursy Tańca i innych śmieciarzy), ale ni
        > e
        > jestem za rzucaniem publicznie telefonów osób i instytucji prywatnych.

        No,wreszcie jakiś głos rozsądku:-)
        • breblebrox Re: no cóż 12.03.07, 18:01
          longeta napisał:

          > No,wreszcie jakiś głos rozsądku:-)

          Hymmm, a myślałam, że jestem jedyną tutaj osobą słyszącą Głosy, hymmm!
          :-))))
      • szprota Re: no cóż 12.03.07, 18:01
        Problem polega na tym, że zarówno telefon jak i nazwisko było powszechnie
        dostępne...
      • hubar Re: no cóż 12.03.07, 20:55
        Zarówno instytucja, osoba jak i numer telefonu nie są sprawą prywatną.
        Nazwa, numer telefonu i nazwisko osoby ospowiedzialnej, może chyba każdy uzyskać w
        biurze tej szkoły językowej.
    • oto_nowy_login Re: uprzedzając 12.03.07, 18:00
      Ale ktoś usunął wreszcie ten wątek z danymi osobowymi, czy tylko przeniósł?
      • szprota Re: uprzedzając 12.03.07, 18:02
        i usunął, i wyrzucił na Oślą.
        a potem Ktoś Inny przywrócił.
        • lavinka Re: uprzedzając 12.03.07, 21:28
          Ktoś?
          • nakole Re: uprzedzając 12.03.07, 21:32
            ...dłoń, kóra podąża za okiem...
            • lavinka Re: uprzedzając 12.03.07, 21:35
              oko,co podąża za Małyszem?
              • nakole Re: uprzedzając 12.03.07, 21:39
                ...temu oko nie nadąży...
                • lavinka Re: uprzedzając 12.03.07, 22:52
                  zdanży,zdanży ;-)))
                  • nakole Re: uprzedzając 12.03.07, 23:04
                    ...nie uciaknie? nie zając?
                    • lovin.k wilkiem uciaknie ;-) nt 12.03.07, 23:12
                      • nakole ...chyłkiem i... 12.03.07, 23:30
                        ...duszkiem .
    • evonka i bardzo dobrze, 13.03.07, 10:16
      ja proszę państwa kliknęlam w kosz, co by ten watek usunąć, bo primo był z
      lekka obraźliwy dla pana plakaciarza, secundo na forum nie powinny pojawiać się
      nazwiska z numerami telefonów i przy tym huzia na józia, zeby sobie wszyscy
      hulali po takim człowieku, cokolwiek złego nie zrobił...

      to, ze numer jest ogólnodostępny nie oznacza, ze mozna sobie tak nawoływać do
      zatruwania komuś życia dzwonieniem..
      • szprota Re: i bardzo dobrze, 13.03.07, 13:54
        cóż, jeśli ta osoba sama zatruwa życie śmieceniem plakatami, to moim zdaniem można.
        • longeta Re: i bardzo dobrze, 13.03.07, 13:58
          szprota napisała:

          > cóż, jeśli ta osoba sama zatruwa życie śmieceniem plakatami, to moim zdaniem mo
          > żna.

          Ale jeżeli masz problem to daj mu w mordę i już,a nie publikuj na forum jego
          danych,jest tylu świrów dokoła;-)
          • nakole Re: i bardzo dobrze, 13.03.07, 14:01
            ...jedno drugie może wywołać falę zbrodni...;P
          • szprota Re: i bardzo dobrze, 13.03.07, 14:23
            no właśnie daję, tylko ciut bardziej wyrafinowanie.
        • evonka oj nie... 13.03.07, 16:21
          nie można sobie tak po prostu publikowac czyichś danych... komuś sie moze nie
          spodobać, że samochód parkujesz krzywo i poda twoje dane na forum.. myslę, ze
          nie byłabys szcześliwa.. nie publikujmy danych, nazwisk osób prywantych,
          numerów telefonów.. naprawde, prosze...
          • szprota Re: oj nie... 13.03.07, 16:42
            oj, Evonko, ale to nie jest osoba prywatna, tylko firma... która sama publikuje
            swoje dane...
            to tak jakby nawoływać, żeby nie publikować, że Agora S.A. mieści się przy
            Czerskiej. no naprawdę, proszę cię...!
            • evonka no może... 13.03.07, 16:49
              masz racje...
              ale ja i tak mam obiekcje.. wiec dobrze, ze watku nie ma...
              • szprota jasna sprawa 13.03.07, 16:53
                nie twierdzę, że nie miałam wątpliwości widząc ten wątek. i nie chcę, byś ty ich
                nie miała. ale tak sobie pomyślałam, że warto się podzielić tym, co sobie w
                końcu wykoncypowałam na ten temat :)
          • breblebrox Re: oj nie... 13.03.07, 16:50
            Idąc tym tropem nie moglibyśmy zamieszczać wątków pt. "jaką przychodnię polecacie" czy "która kosmetyczka jest dobra".
            A co z danymi Medaxu, o którym ostatnio same niechlubne opinie pojawiły się na forum? Też przenieść? Wykasować nazwę?
            To są firmy - same swoje dane udostępniają. A to czy będą te dane użyte aby je pochwalić czy zganić, to już ich w tym interes.
            • evonka no może rzeczywiscie 13.03.07, 16:59
              macie racje.
              tylk ow watku było takie zachęcanie do dzwonienia i nagadania tej osobie.. moze
              dlatego ja miałam obiekcje.
    • szprota Re: uprzedzając 14.03.07, 23:21
      podbijam dla nie.lota, bo coś doń mejle nie dochodzą, a żądał wyjaśnień.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka