pyszard
27.08.07, 23:51
bylam w niedziele na koncercie Voo Voo w amfiteatrze. bylam
zszokowana mala iloscia widzow. rozumiem, ze wczesniej spadl deszcz,
ale podczas koncertu nie spadla ani kropla. moze to wima zbyt malego
naglosnienia i to ze nie zorganizowano go w sobote.. az wstyd ze
mieszka sie w takiej dziurze, ze na koncert (darmowy) tak znanego
zespolu przychodzi zaledwie 100 osob. wiecej bylo na filmie w
piatek.. koncert byl swietny, dali niezly popis solowek i bylo kilka
znanych kawalkow. niestety muzycy zauwazyli mala liczbe osob na
widowni. gdyby przyjechala doda, nie byloby gdzie szpilki wcisnac,
ale tak wyglada kulturalny sieradz, zero wrazliwosci muzycznej.
smutne