Dodaj do ulubionych

koncert Voo Voo

27.08.07, 23:51
bylam w niedziele na koncercie Voo Voo w amfiteatrze. bylam
zszokowana mala iloscia widzow. rozumiem, ze wczesniej spadl deszcz,
ale podczas koncertu nie spadla ani kropla. moze to wima zbyt malego
naglosnienia i to ze nie zorganizowano go w sobote.. az wstyd ze
mieszka sie w takiej dziurze, ze na koncert (darmowy) tak znanego
zespolu przychodzi zaledwie 100 osob. wiecej bylo na filmie w
piatek.. koncert byl swietny, dali niezly popis solowek i bylo kilka
znanych kawalkow. niestety muzycy zauwazyli mala liczbe osob na
widowni. gdyby przyjechala doda, nie byloby gdzie szpilki wcisnac,
ale tak wyglada kulturalny sieradz, zero wrazliwosci muzycznej.
smutne
Obserwuj wątek
    • mamaania7 Re: koncert Voo Voo 28.08.07, 11:12
      Dobrze wiedzieć, że wogóle była taka impreza... Jak zwykle po
      fakcie...
      • paenka Re: koncert Voo Voo 28.08.07, 11:38
        mamaania to odwiedzaj czesciej stronę UM, tam sa z duzym wyrzedzeniem takie informacje

        JA nie bylam, nie mialam z kim:(
      • kaskaczq Re: koncert Voo Voo 09.09.07, 18:14
        byly wczesniej plakaty na miescie.trzeba sie lepiej rozgladac;)poza
        tym ja mysle ze ludzie ktorzy przychodza na koncert nie koniecznie
        chca posluchac muzyki.jest im ona obojetna.w naszym miescie rzadko
        sie cos dzieje wiec chca sie po prostu pobawic.a ze byla niezbyt
        piekna pogoda to po prostu nikt na zabawe nie mial ochoty
    • zodiak72 Re: koncert Voo Voo 29.08.07, 15:18
      Myslę, ze bylo wielu widzów - ale Ty jakimś zrządzeniem losu ich nie dostrzeglaś;-) To niemozliwe, by w S znalazlo się tylko 100 fanow Voo Voo;-) Na pewno jest wielu fanow waglewskiego wsrod dzialkowiczow, mieszkancow Jezior, Hetmanskiego, Męki, ulicy POW;-) Oni na pewno oderwaliby się na czas koncertu od spijania browaru przy grilach, koszenia trawnikow, palenia gum na asfalcie, jedzenia salatek z majonezem na imieninach u ciotki Heleny, rozwieszania prania na balkonach, siedzenia na ławce przed blokiem, oglądania Bundesligi na Sportkanal ze zlamanym kodem dostępu...

      I oni MUSIELI być na koncercie. Nie wierzę, ze nie byli;-)
      • pyszard Re: koncert Voo Voo 01.09.07, 15:33
        hehehehe niezly sarkazm z Twych ust płynie :)
    • michasiolek Re: koncert Voo Voo 05.09.07, 22:30
      Właśnie cała kwestia polega na tym, że Waglewski to muzyka przez
      bardzo duże "M",której trzeba umieć słuchać, a "Doda" to kręcenie
      tyłkiem i nic więcej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka