a.n.k.aa
28.08.07, 19:13
hejka, czy niepubliczne laboratorium na Niemcewicza ( centrum Diagnostyki
Laboratoryjnej) jest dobre? Lekarz mi je polecil, ale mam watpliwości, bo
jednak to prywatne laboratorium, nie lepiej zrobić badanie w klinice? aha,
płacę i tak i tak, ale chodzi mi o wiarygodność wyniku.