lea
16.07.03, 11:55
małą inspiracją do założenia tego wątku były: wątek "Uwielbiam Cię"(chyba
niektóre sprawy lepiej załatwiać we dwoje) i sprzątanko, które ostatnio
poczyniłam (znalazłam kilka starych listów od byłych moich kochań)
i stąd moje pytanie
piszecie? dostajecie? chcielibyście dostać?