Dodaj do ulubionych

listy miłosne

16.07.03, 11:55
małą inspiracją do założenia tego wątku były: wątek "Uwielbiam Cię"(chyba
niektóre sprawy lepiej załatwiać we dwoje) i sprzątanko, które ostatnio
poczyniłam (znalazłam kilka starych listów od byłych moich kochań)

i stąd moje pytanie
piszecie? dostajecie? chcielibyście dostać?
Obserwuj wątek
    • aard Trochę tego leży 16.07.03, 12:05
      Konkretnie mam sporo listów od dwóch osób, a od jednej niegdyś (bardzo
      nieopatrznie) wyrzuciłem. Więcej tego błędu nie zrobię. To słodkie wrócić do
      tego po latach...

      Mam też trochę miłosnych emaili :-)

      Sam napisałem mniej więcej tyle, ile dostałem. Równowaga w przyrodzie :-)
    • lea Re: u mnie leży mniej 16.07.03, 12:07
      ...bo to zazwyczaj ja jestem wylewna. ale rzeczywiście miło się do tego wraca.
      ostatnio mi się nawet łezka w oku zakręciła...
    • zamek Re: listy miłosne 16.07.03, 12:14
      lea napisała:

      > piszecie?
      Nie piszemy. Brak destynacji.
      > dostajecie?
      Owszem. Niestety.
      > chcielibyście dostać?
      Tak, ale od kogo innego.
      Pozdrawiam :)
      • angolia Re: listy miłosne 17.07.03, 07:19
        zamek napisał:

        > lea napisała:
        >
        > > piszecie?
        > Nie piszemy. Brak destynacji.
        > > dostajecie?
        > Owszem. Niestety.
        > > chcielibyście dostać?
        > Tak, ale od kogo innego.
        > Pozdrawiam :)

        Ech. Nic dodać, nic ująć.
    • raxneta Re: listy miłosne 16.07.03, 12:42
      mam ich troszkę w swoich zbiorach. Niektóre nawet jeszcze (pomimo upływu lat)
      pachną nadawcami. Zawsze gdy wpadną mi w ręce robię się straszecznie
      sentymentalna! Niestety nie dane mi było stworzenie takowej kolekcji listów od
      mojego (już) męża, bo woli pisanie na Waszym Forum!


      pozdrawiam...niepocieszenie
    • geograf Re: listy miłosne 16.07.03, 16:53
      Zarówno pisałem i dostawałem.
      Mam nadzieję, ze jeszcze będę wykonywał te czynności (ta
      drugha to otwieranie skrzynki na listy).
      Sam fakt zobaczenia w skrzynce listu, a co dopiero
      przeczytania-jest pięknym...

      dlatego warto pisac, i czytac- nawet długo, długo po tym:-)
      • Gość: Zusmann Re: listy miłosne IP: *.retsat1.com.pl / 172.16.3.* 19.07.03, 21:52
        geograf napisał:

        > Zarówno pisałem i dostawałem.
        > Mam nadzieję, ze jeszcze będę wykonywał te czynności (ta
        > druga to otwieranie skrzynki na listy).
        > Sam fakt zobaczenia w skrzynce listu, a co dopiero
        > przeczytania-jest pięknym...
        >
        > dlatego warto pisac, i czytac - nawet długo, długo po tym:-)


        Pełna zgoda, Geo... WARTO.
      • Gość: gwen Re: listy miłosne IP: 81.15.204.* 19.07.03, 23:04
        co ma piernik do wiatraka
        • geograf Re: listy miłosne 20.07.03, 00:37
          Piernik do wiatraka ma to, ze w wiatraku robią mąkę,
          m.in. na piernik.

          A list miłosny do przezywania jego czytania i znajdowania
          go w skrzynce ma to, ze..to wszystko jest pełne "magii" i
          miłości.
          o!
          • zusmann Re: listy miłosne 20.07.03, 10:07
            geograf napisał:
            to wszystko jest pełne "magii" i miłości.

            Zaraz magii... Hormony i tyle ;-)) Ale te dobre!
        • zusmann Re: listy miłosne 20.07.03, 10:01
          Gość portalu: gwen napisał(a):

          > co ma piernik do wiatraka


          Tyle samo liter!
    • janior Re: listy miłosne 16.07.03, 17:04
      Tak... ale jak ze wszystkim co za duzo to nie zdrowo. Ja narazie pisanie i
      otrzymywanie zawiesiłem z przyczyn techicznych :]
    • Gość: micin Re: listy miłosne IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 16.07.03, 20:16
      lea napisała:

      > piszecie? dostajecie? chcielibyście dostać?

      Nie piszę i pewnie w związku z tym nie dostaję;-(((
      A czy chciałabym dostać? Chyba jestem za stara na takie rzeczy;-))) Ale może
      pewien ktosik mnie mile zaskoczy;-))) Ha!
    • Gość: Dzidka Re: listy miłosne IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 16.07.03, 20:37
      > piszecie? dostajecie? chcielibyście dostać?

      Chcielibyście pisać? ;-)
      Mam parę w zbiorku... Nie jest to ilość, którą można sie chwalić, i są od
      jednego tylko pana, ale są.
      Tak się jednak składa, że chcialabym takowy napisać.
    • hm` Re: listy miłosne 16.07.03, 23:43
      Pisalem, dostawalem, nie pisze, nie chce dostac.
      pozdr. hm`
    • ixtlilto Re: listy miłosne 17.07.03, 10:56
      Nie pisałam, nie dostawałam.
      Ogólnie już dawno listu (jakiegokolwiek) drogą analogową nie dostałam.
      Większość idzie przez sieć lub przez telefon.

      Mam jednak listy wysyłane do koleżanki z daleka. Wspaniale się to czyta ;)
      • Gość: taniej smsy miłosne IP: *.bv.pl 17.07.03, 14:48
        bo teraz do wyznań służą smsy! można otrzymać coś takiego:
        "jak będzie okazja to wpadne do ciebie i przekażesz mi to :-X osobiście, a
        uwierz w moje słowa, że mam wiele miejsc na ciele, gdzie owe :-X możesz
        umieścić"
        no i jak go nie lubić!
        • geograf Re: smsy miłosne 18.07.03, 11:54
          smsy miłosne też dostaję..aż żal się z nimi rozstawać, a
          Nokia ma tylko 20 miejsc w pamięci:(
          • dziad_borowy Re: smsy miłosne 18.07.03, 11:56
            I dlatego trzeba miec Nokie na 180 miejsc:-)))))
            dzierżbór mnostwo rrroznych smsow!!!
            • geograf Re: smsy miłosne 18.07.03, 12:04
              Aktualnie kończę swą przygodę z Nokią i rozglądam się za
              Siemensem...
          • barracuda7110 Re: smsy miłosne 19.07.03, 22:09
            geograf napisał:

            > smsy miłosne też dostaję..aż żal się z nimi rozstawać, a
            > Nokia ma tylko 20 miejsc w pamięci:(
            >

            zmien na nokie 7110 ona pamieta 150 sms + karta sim :) ja czasem jednak trzeba
            skasowac nawet takiego smsa :(
    • szprota1 Pisałam i dostawałam 17.07.03, 15:07
      Więcej erotyczne niż miłosne, ale jest tego cała szafka.
      Aktualnie analogowo dość rzadko. Nie tyle z lenistwa ile z szacunku dla
      adresatów: mam dość niewyraźny charakter pisma, a komputer zdechł.
      Ale macie rację: te emocje, gdy się czeka na list i widzi się kopertę w
      skrzynce...! "Ja to bym napisał do pani" - czyj to cytat...?
    • barracuda7110 Re: listy miłosne 19.07.03, 22:54
      ja dzis wlasnie robilem sprzatanko i znalazlem pare... niestety tylko pare...
      milosc platoniczna... :( emaili milosnych niestety nie mam... ( k..ochany
      windows raz mi polecial wiec zrobilem format ;((( )

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka