geograf
16.07.03, 12:01
lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/285349.html
Tak więc na ten rok wielkie prace torowe to
Pabianicka
Zgierska/Dolna/Flisacka (tylko nie wiem czemu chcą tam
trzytor zlikwidowac..przecież tam strasznie dużo
miejsca jest wolnego i do torów daleko od jezdni
i |Włókniarzy od Długosza do Drewnowskiej
Poza tym zapowiadają miejscowe remontu (jak na
Kilińskiego).
" Na bieżące naprawy torowisk przeznaczono w tym roku
15 mln zł."
To dużo czy mało? ile było w zesżłym roku?