IP: *.p.lodz.pl 16.12.01, 17:57
Na jakiej linii najdluzej jezdzily lilpopy?
Obserwuj wątek
    • Gość: rafgeo Re: lilpop IP: 172.16.69.* 16.12.01, 19:39
      W 1973 wycofano ostatniego lilpopa. A teraz flip odpowie na dwa. Czy flip kupił
      ostatnio książkę "100 lat łódzkich tramwajów"? Zadawane pytania na to wskazują.
      I drugie pytanie. Jaki ma sens tworzenie tylu niemożliwych do rozwinięcia
      postów. Jeśli chciałeś stworzyć swego rodzaju quiz, to mogłeś umieścić te
      pytania w jednym poście. Takie rozwijanie listy postów IMHO nie ma sensu.
      Pozdrawiam
      • geograf Re: lilpop 16.12.01, 20:50
        a czy w tej książce są odpowiedzi na te pytania?? czy może są tylko
        naprowadzenia na te tematy?
        chyba musze lecieć do sklepu i kupić tą książkę, w końcu....
      • Gość: flip Re: lilpop IP: *.p.lodz.pl 17.12.01, 11:23
        1. Ksiazke Wojalskiego mam od dawna w biurku w Peterburku. Ostatnio do niej nie
        zagladalem.
        2. Mam inna opinie na ten temat. Szczesliwie mamy jeszcze demokracje (a pozniej
        sie zobaczy).
    • Gość: mch Śmierć Lilpopa! IP: *.pai.net.pl 17.12.01, 21:43
      Śmierć Lilpopa na ulicy Tramwajowej, przed siedzibą firmy. Czekam tylko, aż ten
      wagon zacznie się rozlatywać na części składowe. Wtedy chyba osoby z MPK, które
      kazały postawić tam ten tramwaj, będą usatysfakcjonowane!
      • Gość: flip Re: Śmierć Lilpopa! IP: *.p.lodz.pl 17.12.01, 21:53
        Czy on jest w rejestrze zabytkow ruchomych?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka