witchwq
22.07.03, 22:37
Witam wszystkich! od dzis jestem nowa uzytkowniczka i czytelniczka tego
forum. przyznam sie szczerze, ze po raz pierwszy zdarzylo mi sie czyms takim
zainteresowac. pewnie dlatego gubie sie troche w tych postach, odpowiedziach
i (oczywiscie) obsludze. dlatego prosilabym o pomoc. jakies krotkie
wprowadzenie od kogos, kto jest tu juz dlugo i sie w tym odnalazl :) na razie
nie mam jakichs wiekszych problemow, ale z gory dziekuje za pomoc :)
pozdrawiam
witchwq