Gość: gm
IP: 194.150.250.*
09.11.07, 21:38
Dlaczego urzednicy oceniaja ,jakie kryteria powoduja ,że firma moze korzystać
z profitów w postaci niższych podatków.Przecież mała firma zatrudniajaca kilka
osób tez mogłaby sie rozwinać gdyby miała takie ulgi jak molochy. I dlaczego
przywileje dotycza tylko wybranych terenów. Czyzby przy nastepnej ulicy były
inne warunki społeczno - ekonomiczne. Czy w ŁSSE było bezrobocie a po drugiej
stronie ulicy juz nie? Czy warunki gospodarowania nie powinny być jednakowo
dobre dla wszystkich a nie tylko dla Boscha , Merloniego i paru innych.