Dodaj do ulubionych

Współpraca ŁSSE i deweloperów

IP: 194.150.250.* 09.11.07, 21:38
Dlaczego urzednicy oceniaja ,jakie kryteria powoduja ,że firma moze korzystać
z profitów w postaci niższych podatków.Przecież mała firma zatrudniajaca kilka
osób tez mogłaby sie rozwinać gdyby miała takie ulgi jak molochy. I dlaczego
przywileje dotycza tylko wybranych terenów. Czyzby przy nastepnej ulicy były
inne warunki społeczno - ekonomiczne. Czy w ŁSSE było bezrobocie a po drugiej
stronie ulicy juz nie? Czy warunki gospodarowania nie powinny być jednakowo
dobre dla wszystkich a nie tylko dla Boscha , Merloniego i paru innych.
Obserwuj wątek
    • Gość: Andrej Re: Współpraca ŁSSE i deweloperów IP: *.toya.net.pl 10.11.07, 00:04
      ...cytuje przedmówce:"...czy warunki nie powinny byc jednakowe dla
      wszystkich..." ........no i tym właśnie różni sie czysty kapitalizm
      od komunizmu..hahaha.. a tak na poważnie, przeanalizuj dokładnie
      sytuację ekonomiczno-socjologiczną na początku lat 90-tych (czyli
      początek ŁSSE , jej zadania i założenia programowe) i będzie
      wszystko jasne :)
    • Gość: mmm Re: Współpraca ŁSSE i deweloperów IP: *.retsat1.com.pl 10.11.07, 08:40
      Wlasnie. Czy nie mozna by caly kraj zrobic specjalna strefa ekonomiczna ?
    • Gość: max102 Re: Współpraca ŁSSE i deweloperów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.07, 10:55
      Czy to ŁSSE czy tez inne to jest biznes tylko dla kogo? Niezła fucha dla szefów
      ( przepychanych z jednego stołka na drugi- mozna prześledzić karierę) oraz
      zatrudnianych znajomych( b. często bez kompetencji, dioświadczenia zawodowego i
      ukończonych studiów ). Natomiast co do inwestorów - sprawa prosta. Odejdą na
      Ukraine albo gdzie indziej jak już nie będzie to dla nich extra biznes,chociażby
      w przypadku, gdy np. pracownicy będą chcieli lepiej zarabiać ( jak to ma miejsce
      obecnie np. w branży motoryzacyjnej).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka