sowca
06.12.07, 23:26
Witam wszystkich :)
Chciałam się zapytac, czy ktoś się może orientuje w sprawie koncertu
Starego Dobrego Małżeństwa w Łodzi w styczniu 2008? Moja kolezanka
widziala plakat na Pietrynie, podobno koncert jest w Filharmonii.
Problem polega na tym, ze na wszystkch stronach plan imprez
ogranicza sie do tego roku i stycznia juz nie obejmuje. Dodatkowo,
wlasnie w styczniu 2007 odbył się koncert SDM i zastanawiam sie, czy
po prostu na Piotrkowskiej nie wisi jeszcze stary plakat... Jesli
ktos cos wie na ten temat, bardzo prosze o informacje, z gory
dziekuje i pozdrawiam :)
--"W mojej rodzinie szalenstwo przechodzi z pokolenia na pokolenie.
Praktycznie galopuje"