Dodaj do ulubionych

Koncert SDM-u?

06.12.07, 23:26
Witam wszystkich :)
Chciałam się zapytac, czy ktoś się może orientuje w sprawie koncertu
Starego Dobrego Małżeństwa w Łodzi w styczniu 2008? Moja kolezanka
widziala plakat na Pietrynie, podobno koncert jest w Filharmonii.
Problem polega na tym, ze na wszystkch stronach plan imprez
ogranicza sie do tego roku i stycznia juz nie obejmuje. Dodatkowo,
wlasnie w styczniu 2007 odbył się koncert SDM i zastanawiam sie, czy
po prostu na Piotrkowskiej nie wisi jeszcze stary plakat... Jesli
ktos cos wie na ten temat, bardzo prosze o informacje, z gory
dziekuje i pozdrawiam :)
--"W mojej rodzinie szalenstwo przechodzi z pokolenia na pokolenie.
Praktycznie galopuje"
Obserwuj wątek
    • przyslowie Re: Koncert SDM-u? 06.12.07, 23:37
      Najlepiej chyba spytać w CIK-u (teraz chyba Piotrkowska 102), czy w
      styczniu nie będzie przypadkiem koncertu SDM? Jeśli tak, to bilety
      oni też pewnie rozprowadzają. Nie wiem, czy prowadzą swoją stronę w
      necie.
    • pierzasta_pokraka Re: Koncert SDM-u? 07.12.07, 09:38
      SDM wystąpi 19 stycznia w Filharmonii Łódzkiej. Bilety w cenie 50 zł są już w
      sprzedaży.
    • huann a jakbym miał zespół szantowy 07.12.07, 12:41
      to bym go nazwał "Stare Dobre Małże" :]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka