28.12.07, 15:18
wsiadłam dziś do tramwaju na Bałuckim,sprawdziłam na stronie MPK ile
czasu zajmie mi przejazd no to wykupiłam bilet na 10 minut.
Jechałam ponad 40 minut.
Gdyby kontoler mnie przyłapał ;-) bulę karę czy mam szansę sie
wybronić?
Oprócz brudu w mieście nie podoba mi się też komunikacja
Obserwuj wątek
    • bogusia_my dodam 28.12.07, 15:24
      że jechałam Kilińskiego
      • Gość: przyjezdna Re: dodam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.07, 16:44
        " Okres ważności biletu przedłuża się odpowiednio, o stwierdzony podczas kontroli wydłużony czas podróży, spowodowany opóźnieniem się pojazdu, w stosunku do obowiązującego rozkładu jazdy." więc chyba można się kłócić...
        • Gość: kikaku Re: dodam IP: 212.160.172.* 28.12.07, 19:10
          no właśnie, ale skąd kontorler ma wiedzieć na którym przystanku się wsiadło, przecież tego nie ma wybitego na bilecie. i zawsze można powiedzieć, że wsiadło się na przystanku oddalonym o 10 minut wcześniej wg rozkładu. cos tu nie gra...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka