bogusia_my
28.12.07, 15:18
wsiadłam dziś do tramwaju na Bałuckim,sprawdziłam na stronie MPK ile
czasu zajmie mi przejazd no to wykupiłam bilet na 10 minut.
Jechałam ponad 40 minut.
Gdyby kontoler mnie przyłapał ;-) bulę karę czy mam szansę sie
wybronić?
Oprócz brudu w mieście nie podoba mi się też komunikacja