Dodaj do ulubionych

Jak dojechać?

29.05.08, 18:20
Czy ktos mogłby mi powiedzieć jakim tramwajem najlepiej dojechac do
manufaktury albo jak najblizej niej, jesli bym wsiadła na
kilińskiego albo na pomorskiej? zawsze sie malo orientowalam w łodzi
a teraz po tych wykopkach to juz w ogole. :-| z gory dzieki za
odpowiedz......;-)
Obserwuj wątek
    • przyslowie Re: Jak dojechać? 29.05.08, 21:17
      Jeśli wiesz, gdzie jest w Łodzi ul. Legionów to dasz radę.
      Ale najlepiej mapkę w łapkę lub w necie oraz strona www.mpk.lodz.pl
      Jeśli wiesz jak z ul. Kilińskiego lub Pomorskiej dostać się na pl.
      Wolności, gdzie stoi pomnik Kościuszki Tadeusza, to stamtąd
      najlepiej na nóżkach przejść w stronę Manu.
    • brite Re: Jak dojechać? 29.05.08, 21:50
      > jakim tramwajem najlepiej dojechac do
      > manufaktury albo jak najblizej niej, jesli bym wsiadła na
      > kilińskiego albo na pomorskiej?

      Na Kilińskiego - we wszystko, co jedzie do Pomorskiej. Czyli praktycznie w każdy
      tramwaj - chyba, że wsiadasz na południe od Piłsudskiego, to wtedy 3 lub 11,
      czyli to co jedzie do Kościuszki.
      Na Pomorskiej - we wszystko, co jedzie na Pl. Wolności.
      Wysiadasz róg Legionów i Zachodniej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka