g-o-s-i-aa
29.05.08, 18:20
Czy ktos mogłby mi powiedzieć jakim tramwajem najlepiej dojechac do
manufaktury albo jak najblizej niej, jesli bym wsiadła na
kilińskiego albo na pomorskiej? zawsze sie malo orientowalam w łodzi
a teraz po tych wykopkach to juz w ogole. :-| z gory dzieki za
odpowiedz......;-)