Gość: pasażer
IP: *.toya.net.pl
27.08.08, 21:05
W Łodzi na tabliczkach przystankowych (autobusów i tramwajów) panuje wielki
chaos. Chodzi mi o naklejki z numerami linii zatrzymujących się na danym
przystanku. Dlaczego nie można by np. aktualizować numerów linii, jednocześnie
ze zmianą rozkładów? Taki system znacznie ułatwiałby życie turystom, którzy z
daleka widzieliby jakie autobusy/tramwaje odjeżdżają z danego punktu i nie
wprowadzało ludzi w błąd. Takie naklejki to nie powinien być wielki koszt,
ponieważ podobnych vlepek klubów sportowych jest w mieście mnóstwo.