Gość: Gość forum IP: 62.233.181.* 01.11.03, 22:28 Zapalam świeczkę w intencji zgierskiego forum. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: somłan Re: ŚWIĘTO ZMARŁYCH IP: 62.233.181.* 02.11.03, 02:44 ja dokładam i zapalam drugą...może nawet duży znicz, albo i 3 duże znicze Odpowiedz Link Zgłoś