Dodaj do ulubionych

ŚWIĘTO ZMARŁYCH

IP: 62.233.181.* 01.11.03, 22:28
Zapalam świeczkę w intencji zgierskiego forum.
Obserwuj wątek
    • Gość: somłan Re: ŚWIĘTO ZMARŁYCH IP: 62.233.181.* 02.11.03, 02:44
      ja dokładam i zapalam drugą...może nawet duży znicz, albo i 3 duże znicze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka