Dodaj do ulubionych

Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka?

30.04.09, 14:55
Pokonamy Podbeskidzie i tym samym Łódź odzyska ekstraklasę!
Do boju Widzew!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: xxl1908 Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.adsl.inetia.pl 30.04.09, 15:27
      widzew to "wielki klub" - nie ma co.Znany w całej POLSCE. Nie
      koniecznie z gry w piłke. Teraz dzialacze widzewa wraz z radnymi
      lewicy wpadli na pomysł żeby za "promowanie" Miasta Łodzi wypłacać
      widzewowi z miejskiej kasy 4 mln.złotych. Za "promocję" ! ! !

      miasta.gazeta.pl/lodz/1,35145,6519742,Lodz_sponsorem_Widzewa_.html


      A oto jeden z "promotorów" i twórca sukcesów "wielkiego widzewa"
      prezes widzewa pan Jacek Dzieniakowski zwany dalej jackiem D. :


      Finansowa żonglerka

      Nikt inny jak Jacek D. powiedział właśnie po ostatniej
      imprezie „opłatkowej”: „Można na nas teraz psy wieszać i oskarżać o
      najgorsze rzeczy, ale tego, czego myśmy dokonali, długo nie uda się
      nikomu powtórzyć”. Miał na myśli mistrzowskie tytułu, Ligę Mistrzów,
      euforię na trybunach, renomę jaką Widzew miał w piłkarskim świecie.
      Czy wszystko to byłoby możliwe, gdyby przez cały czas bezwzględnie
      przestrzegać przepisów i działać zgodnie z prawem?



      www.dzienniksport.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2865&Itemid=64




      Widzew na celowniku wrocławskiej policji i prokuratury.

      Jacek D. został zwolniony do domu, ma zakaz opuszczania kraju,
      dozór policyjny i 15 tys zł poręczenia majątkowego


      www.sport.pl/pilka/1,65029,1127970.html

      Były właściciel Widzewa wyszedł z aresztu

      Andrzej G. został zatrzymany 10 marca przez funkcjonariuszy
      Centralnego Biura Śledczego razem z b. prezesem łódzkiego klubu
      Jackiem D.
      Obu mężczyznom prokuratura postawiła
      zarzut "przywłaszczenia wielomilionowych kwot w celu ukrycia ich
      przed egzekucją".


      www.sports.pl/pilka_nozna/artykul.asp?artykul=46738

      • Gość: dzidekwon Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 17:33
        www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=3cc4387b4149cae563f8d82fdf691024

        ćwiećmózgu, zapoznaj się z poniedziałkowym dodatkiem w "PS" na temat
        legendarnych meczów Widzewa z Juventusem

        nie wątpię, że wkrótce legendarne będą mecze łeł kał esu pod wodzą kapusia
        Grzegorza K. i Danka G. vel PTW, Europa pęknie ze śmiechu
        • Gość: Łodzianin Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.wroclaw.mm.pl 30.04.09, 20:16
          spokojnie podmiejskie psubraty.
          • Gość: dzidekwon Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 20:27
            nie przegapcie rodowodowi będzinianie zakupić i uważnie przeczytać o słynnych
            meczach Widzewa z Liverpool'em oraz Brendby. To jedynie cząstka dokonań
            łódzkiego Widzewa na arenie miedzynarodowej.
            A wy czym się pochwalicie ??? oprócz grzyba oczywiście ;))
            • Gość: Antykompleks Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.toya.net.pl 30.04.09, 20:54
              ŁKS charakteryzuje się dwoma rzeczami. Pierwsza to kampania
              antywidzewska. Oni są bardziej skupieni na wyszydzaniu Widzewa niż na
              dopingu i wspieraniu swojej drużyny. W wygranych po raz pierwszy od
              16 lat derbach cieszyli się nie z wygranej ŁKS tylko z porażki
              Widzewa.
              Druga to ciągłe skomlenie "daj! daj! daj". W obliczu braku sukcesów,
              marazmu i coraz trudniejszej sytuacji finansowej to nie dziwi.
              Leczenie kompleksów trwa więc na całego i taki już ich los bo to
              Widzew, nawet w pierwszej lidze jest na topie!
              • Gość: Antykompleks Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.toya.net.pl 30.04.09, 20:59
                No i będą tak sobie pisac te farmazony... PART 54, 55... Widzew w tym
                czasie załóżmy odbedzie nawet karę degradacji, zbuduje stadion,
                powróci na arenę międzynarodową... a oni dalej PART 134,155

                No i niekończące się "daj! daj! daj!"
                No i raz na 16 lat wygrana w derbach... hahaha
                • Gość: waldzio_lodz Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.dsl.alice.nl 30.04.09, 21:20
                  Dodam ze wedlug tych "dociekliwych badaczy historii" i "obiektywnych"
                  obserwatorow rodzimej pilki panuje przekonanie ze to elkaes osuiagal sukcesy w
                  Europie (mysle ze maja na mysli pasjonujace pojedynki z mistrzem Luksemburga w
                  1959 roku) i ze nigdy sie nie spaprali korupcja. Co do osiagniec nie bede sie
                  wypowiadal bo to ze probuja podwazac historie jednego z trzech najbardziej
                  utytulowanych klubow w Polsce nie zasluguje na komentarz. Natomiast co do
                  korupcji, rodowitym bedzinianom chcialbym przypomniec, ze ich klub od wielu lat
                  slynal z handlu wymiennego (na zasadzie my wam teraz zrobuimy przysluge wy nam w
                  nastepnym sezonie) a o mistrzostwie w 1998 roku mozna ksiazke napisac. Z pomoca
                  np. Tomasza Cebuli.

                  Ale jezeli chodzi o pamiec o wlasnych grzeszkach to nasi drodzy sasiedzi z
                  bedzina jak przystalo na prawie 100-letni wiek prezentuja sie bardzo slabo.

                • Gość: kolo Jak przystało na rodowitego, używa słowa PART IP: *.acx.pl 01.05.09, 12:16
                  a po Polsku to już nie łaska?? Taki światowiec z brodowitego?? CZĘŚĆ się pisze
                  po Polsku.
                • Gość: Przygoda Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.09, 22:31
                  Przypomnij sobie pajacu ostatni wynik derbow! Przypomnij sobie pierwszy! jak
                  kiedys wejdziecie do ekstraklasy nadal bedziecie jeb.ni a o stadionie zapomnij,
                  nawet y nie jestes taki glupi zeby wierzyc ze banda cinkciarzy z al.
                  Pilsudskiego cokolwiek zbuduje, wyludzili zwolnienie z podatku gruntowego na
                  pare lati to wszystko!
            • Gość: www Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.04.09, 21:41
              Czyżby tez kupione ??? Teraz byłe sukcesy żydzewa rysują się poprzez pryzmat handlowania meczami.Druga cząstka dokonań to handlowanie na arenie krajowej.DUŻA gama SUKESÓW.I jaka promocja Miasta Łodzi !!!Torsja na ten klub !!
              • Gość: fan Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: 82.160.128.* 30.04.09, 23:07
                koleżko co to jest żydzew czy to ma coś wspólnego z waszymi założycielami i obecnym sponsorem czyżby KAŁes zmienił nazwę na żydzew po przejęciu przez klejmana??
              • Gość: 1910 Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.toya.net.pl 01.05.09, 00:21
                Zanim jeszcze raz obrazisz inny klub, wyzywając go od żydowskiego, pamiętaj kto
                zakładał twój el KAŁ es.

                Banda Żydów w 1909.
              • Gość: RTS Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.toya.net.pl 01.05.09, 01:25
                Pamiętaj, że na zawsze będzie tylko klubem założonym przez Żydów w 1909. Tak się
                zaczyna wasza parszywa historia.
    • Gość: menellos pomóż żulkowi :) IP: *.toya.net.pl 30.04.09, 21:34
      change.menelgame.pl/change_please/3967714/

      z góry dziakujus :)
    • Gość: ANTYHANDLARZ Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka? IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.04.09, 22:25
      Czy widzew potrafi wygrac bez Robaka ? Znajac doświadczenia z dziedziny handlu to oni potrafia kupić mecz nawet z Robakiem !!!żenada z Piłsudskiego,bez charakteru nie potrafi poniesc kary za korupcje a do tego jeszcze składa propozycję korupcujna PZPN-owi.Żenada i dno,bez charakteru i ambicji !!!
      • noyer Re: Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka? 30.04.09, 22:54
        A czy twoje doświadczenia z dziedziny handlu nie mówią ci że
        korupcja tkwi przede wszystkim w twojej chorej głowie?
    • Gość: fan Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka? IP: 82.160.128.* 30.04.09, 23:08
      do KAŁesiaków:co to jest żydzew?czy to ma coś wspólnego z waszymi założycielami i obecnym sponsorem czyżby KAŁes zmienił nazwę na żydzew po przejęciu przez klejmana??
    • Gość: Tylko Widzew RTS Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.09, 10:08
      Tylko pajace z alei Unii są na tyle mądrzy żeby obrażać założycieli klubu
      któremu kibicują. Bravo.
      • Gość: Przygoda Re: Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.09, 22:28
        jestes tepy jak malo kto, my nikogo nie obrazamy i nie probujemy udawac ze
        jestesmy starsi niz jestesmy lub ze nasza historia to pasmo zwyciestw, ciezka
        walka i ludzie z charakterem, nie banda kupczykow i paru cinkciarzy!
        • Gość: fan Re: Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka? IP: 82.160.128.* 02.05.09, 08:40
          pasmo zwycięstw buhahahaha, odłącz jełopie play station

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka