wassercug_fajwel 30.04.09, 14:55 Pokonamy Podbeskidzie i tym samym Łódź odzyska ekstraklasę! Do boju Widzew!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxl1908 Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.adsl.inetia.pl 30.04.09, 15:27 widzew to "wielki klub" - nie ma co.Znany w całej POLSCE. Nie koniecznie z gry w piłke. Teraz dzialacze widzewa wraz z radnymi lewicy wpadli na pomysł żeby za "promowanie" Miasta Łodzi wypłacać widzewowi z miejskiej kasy 4 mln.złotych. Za "promocję" ! ! ! miasta.gazeta.pl/lodz/1,35145,6519742,Lodz_sponsorem_Widzewa_.html A oto jeden z "promotorów" i twórca sukcesów "wielkiego widzewa" prezes widzewa pan Jacek Dzieniakowski zwany dalej jackiem D. : Finansowa żonglerka Nikt inny jak Jacek D. powiedział właśnie po ostatniej imprezie „opłatkowej”: „Można na nas teraz psy wieszać i oskarżać o najgorsze rzeczy, ale tego, czego myśmy dokonali, długo nie uda się nikomu powtórzyć”. Miał na myśli mistrzowskie tytułu, Ligę Mistrzów, euforię na trybunach, renomę jaką Widzew miał w piłkarskim świecie. Czy wszystko to byłoby możliwe, gdyby przez cały czas bezwzględnie przestrzegać przepisów i działać zgodnie z prawem? www.dzienniksport.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2865&Itemid=64 Widzew na celowniku wrocławskiej policji i prokuratury. Jacek D. został zwolniony do domu, ma zakaz opuszczania kraju, dozór policyjny i 15 tys zł poręczenia majątkowego www.sport.pl/pilka/1,65029,1127970.html Były właściciel Widzewa wyszedł z aresztu Andrzej G. został zatrzymany 10 marca przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego razem z b. prezesem łódzkiego klubu Jackiem D.Obu mężczyznom prokuratura postawiła zarzut "przywłaszczenia wielomilionowych kwot w celu ukrycia ich przed egzekucją". www.sports.pl/pilka_nozna/artykul.asp?artykul=46738 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzidekwon Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 17:33 www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=3cc4387b4149cae563f8d82fdf691024 ćwiećmózgu, zapoznaj się z poniedziałkowym dodatkiem w "PS" na temat legendarnych meczów Widzewa z Juventusem nie wątpię, że wkrótce legendarne będą mecze łeł kał esu pod wodzą kapusia Grzegorza K. i Danka G. vel PTW, Europa pęknie ze śmiechu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.wroclaw.mm.pl 30.04.09, 20:16 spokojnie podmiejskie psubraty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzidekwon Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 20:27 nie przegapcie rodowodowi będzinianie zakupić i uważnie przeczytać o słynnych meczach Widzewa z Liverpool'em oraz Brendby. To jedynie cząstka dokonań łódzkiego Widzewa na arenie miedzynarodowej. A wy czym się pochwalicie ??? oprócz grzyba oczywiście ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antykompleks Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.toya.net.pl 30.04.09, 20:54 ŁKS charakteryzuje się dwoma rzeczami. Pierwsza to kampania antywidzewska. Oni są bardziej skupieni na wyszydzaniu Widzewa niż na dopingu i wspieraniu swojej drużyny. W wygranych po raz pierwszy od 16 lat derbach cieszyli się nie z wygranej ŁKS tylko z porażki Widzewa. Druga to ciągłe skomlenie "daj! daj! daj". W obliczu braku sukcesów, marazmu i coraz trudniejszej sytuacji finansowej to nie dziwi. Leczenie kompleksów trwa więc na całego i taki już ich los bo to Widzew, nawet w pierwszej lidze jest na topie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antykompleks Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.toya.net.pl 30.04.09, 20:59 No i będą tak sobie pisac te farmazony... PART 54, 55... Widzew w tym czasie załóżmy odbedzie nawet karę degradacji, zbuduje stadion, powróci na arenę międzynarodową... a oni dalej PART 134,155 No i niekończące się "daj! daj! daj!" No i raz na 16 lat wygrana w derbach... hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldzio_lodz Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.dsl.alice.nl 30.04.09, 21:20 Dodam ze wedlug tych "dociekliwych badaczy historii" i "obiektywnych" obserwatorow rodzimej pilki panuje przekonanie ze to elkaes osuiagal sukcesy w Europie (mysle ze maja na mysli pasjonujace pojedynki z mistrzem Luksemburga w 1959 roku) i ze nigdy sie nie spaprali korupcja. Co do osiagniec nie bede sie wypowiadal bo to ze probuja podwazac historie jednego z trzech najbardziej utytulowanych klubow w Polsce nie zasluguje na komentarz. Natomiast co do korupcji, rodowitym bedzinianom chcialbym przypomniec, ze ich klub od wielu lat slynal z handlu wymiennego (na zasadzie my wam teraz zrobuimy przysluge wy nam w nastepnym sezonie) a o mistrzostwie w 1998 roku mozna ksiazke napisac. Z pomoca np. Tomasza Cebuli. Ale jezeli chodzi o pamiec o wlasnych grzeszkach to nasi drodzy sasiedzi z bedzina jak przystalo na prawie 100-letni wiek prezentuja sie bardzo slabo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Jak przystało na rodowitego, używa słowa PART IP: *.acx.pl 01.05.09, 12:16 a po Polsku to już nie łaska?? Taki światowiec z brodowitego?? CZĘŚĆ się pisze po Polsku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przygoda Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.09, 22:31 Przypomnij sobie pajacu ostatni wynik derbow! Przypomnij sobie pierwszy! jak kiedys wejdziecie do ekstraklasy nadal bedziecie jeb.ni a o stadionie zapomnij, nawet y nie jestes taki glupi zeby wierzyc ze banda cinkciarzy z al. Pilsudskiego cokolwiek zbuduje, wyludzili zwolnienie z podatku gruntowego na pare lati to wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.04.09, 21:41 Czyżby tez kupione ??? Teraz byłe sukcesy żydzewa rysują się poprzez pryzmat handlowania meczami.Druga cząstka dokonań to handlowanie na arenie krajowej.DUŻA gama SUKESÓW.I jaka promocja Miasta Łodzi !!!Torsja na ten klub !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: 82.160.128.* 30.04.09, 23:07 koleżko co to jest żydzew czy to ma coś wspólnego z waszymi założycielami i obecnym sponsorem czyżby KAŁes zmienił nazwę na żydzew po przejęciu przez klejmana?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910 Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.toya.net.pl 01.05.09, 00:21 Zanim jeszcze raz obrazisz inny klub, wyzywając go od żydowskiego, pamiętaj kto zakładał twój el KAŁ es. Banda Żydów w 1909. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTS Re: Poczet "wielkich widzewiaków" PART VII IP: *.toya.net.pl 01.05.09, 01:25 Pamiętaj, że na zawsze będzie tylko klubem założonym przez Żydów w 1909. Tak się zaczyna wasza parszywa historia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menellos pomóż żulkowi :) IP: *.toya.net.pl 30.04.09, 21:34 change.menelgame.pl/change_please/3967714/ z góry dziakujus :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANTYHANDLARZ Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka? IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.04.09, 22:25 Czy widzew potrafi wygrac bez Robaka ? Znajac doświadczenia z dziedziny handlu to oni potrafia kupić mecz nawet z Robakiem !!!żenada z Piłsudskiego,bez charakteru nie potrafi poniesc kary za korupcje a do tego jeszcze składa propozycję korupcujna PZPN-owi.Żenada i dno,bez charakteru i ambicji !!! Odpowiedz Link Zgłoś
noyer Re: Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka? 30.04.09, 22:54 A czy twoje doświadczenia z dziedziny handlu nie mówią ci że korupcja tkwi przede wszystkim w twojej chorej głowie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka? IP: 82.160.128.* 30.04.09, 23:08 do KAŁesiaków:co to jest żydzew?czy to ma coś wspólnego z waszymi założycielami i obecnym sponsorem czyżby KAŁes zmienił nazwę na żydzew po przejęciu przez klejmana?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tylko Widzew RTS Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.09, 10:08 Tylko pajace z alei Unii są na tyle mądrzy żeby obrażać założycieli klubu któremu kibicują. Bravo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przygoda Re: Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.09, 22:28 jestes tepy jak malo kto, my nikogo nie obrazamy i nie probujemy udawac ze jestesmy starsi niz jestesmy lub ze nasza historia to pasmo zwyciestw, ciezka walka i ludzie z charakterem, nie banda kupczykow i paru cinkciarzy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Re: Czy Widzew potrafi wygrać bez Robaka? IP: 82.160.128.* 02.05.09, 08:40 pasmo zwycięstw buhahahaha, odłącz jełopie play station Odpowiedz Link Zgłoś