Gość: STUDI
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
20.12.03, 14:57
31-12-2003 o godzinie 22:43 odjedzie z Pabianic z petli przy ulicy Laskiej w
kierunku do zajezdni Helenowek ostatni tramwaj MKT w Pabianicach. Bedzie to
tez ostatni kurs linii 41. Zakladam ze bedzie to rozklad sobotni.... a moze
31-12-2003 beda jezdzic jak w dni powszednie do konca wiec ostatni kurs
rozpocznie sie o 23:36.
Nastepnego dnia z ZKT-3 wyjedzie wagon ktory jako pierwszy regularny wagon
MPK pojawi sie w tym wieku w Pabianicach. Juz jako linia 11. Nie wiem czy
pierwszym wagone jaki sie pojawi w Pabianicach bedzie ten co wyjedzie z
Chocianowic w kierunku Pabianic czy tez ten co najpierw pojedzie do Helenowka
by tam zawrocic.
Troche to przypomina sylwestra tuz przed reforma komunikacyjna. Choc na
znacznie mniejsza skale. Ale dla Pabianic to pelna reforma komunikacyjna (tam
zniknie tez jedna z linii autobusowych - 7)
Ciekawe kiedy pojawia sie rozklady jazdy. Niestety nie mam dostepu do
internetu w domu. Wiec jesli to zrobia po poludniu to moge nie miec
mozliwosci napisania o tym tu na forum.
A moze ktos sie skusi o fotograficzne utrwalenie tych wydarzen. Moze Szymon
Klemba? Ja moze bede dysponowal co najwyzej aparatem wbudowanym w telefon,
wiec jakosc zdjec bedzie dyskusyjna ..... Sprobuje nie przegapic ostatniego
kursu 41 i pierwszego kursu 11 w Pabianicach.