Dodaj do ulubionych

LCJ-TRF od listopada

16.07.09, 12:21
Ryanair uruchamia połączenie z Łodzi do Oslo Torp.
[url=http://www.latajznami.pl/aktualnosci,3065,ryanair_z_krakowa_i_lodzi_do_oslo.html]Tekst
linka[/url]
Obserwuj wątek
    • lotnik13 Re: LCJ-TRF od listopada 16.07.09, 12:23
      jeszcze raz link
      Tekst
      linka
      • lotnik13 Re: LCJ-TRF od listopada 16.07.09, 12:25
        www.latajznami.pl/aktualnosci,3065,ryanair_z_krakowa_i_lodzi_do_oslo.html
    • Gość: LCJ Re: LCJ-TRF od listopada IP: 91.193.160.* 16.07.09, 21:45
      lotnictwo.net.pl/5-poszczegolne_lotniska/26-lodz_lublinek_epll_lcj/16642-nowe_polaczenie_ryanair_lodz_oslo_torp_trf.html#post311770
      • Gość: Gosc Re: LCJ-TRF od listopada IP: *.orebroll.se 17.07.09, 14:23
        Czarno widze to polaczenie, jak Sztokcholm/Skavsta nie poszlo to
        szanse na Oslo/Torp sa jeszcze mniejsze.
    • Gość: stały pasażer Re: LCJ-TRF od listopada IP: 79.110.196.* 17.07.09, 17:47
      A Wrocław traci od jesieni połączenie do Oslo. I bardzo dobrze
      • Gość: Monika Re: LCJ-TRF od listopada IP: *.toya.net.pl 17.07.09, 19:58
        Wielkim błędem jest uruchamianie połaczeń na Skandynawie na okres zimowy , takie
        polaczenia powinny byc uruchamiane na lato ,wtedy cieszyły by sie wieksza
        frekwencja , biura podrózy organizuja wycieczki lotnicze wlasnie w okresie
        letnim do krajow skandynawii .
        • Gość: lublinek Re: LCJ-TRF od listopada IP: *.toya.net.pl 17.07.09, 22:41
          Ale zima Ryan ma wolny samolot, a Miasto Lodz placi. Za to latem nie bedzie im sie oplacac i skasuja. Za takie numery Zarzad lotniska powinien trafic do prokuratury.
          • Gość: abc Re: LCJ-TRF od listopada IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.07.09, 09:00
            no to śmiało pisz doniesienie o popełnieniu przestępstwa a
            prokuratura będzie zmuszona rozpocząć dochodzenie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka