lotnik13 16.07.09, 12:21 Ryanair uruchamia połączenie z Łodzi do Oslo Torp. [url=http://www.latajznami.pl/aktualnosci,3065,ryanair_z_krakowa_i_lodzi_do_oslo.html]Tekst linka[/url] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lotnik13 Re: LCJ-TRF od listopada 16.07.09, 12:25 www.latajznami.pl/aktualnosci,3065,ryanair_z_krakowa_i_lodzi_do_oslo.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LCJ Re: LCJ-TRF od listopada IP: 91.193.160.* 16.07.09, 21:45 lotnictwo.net.pl/5-poszczegolne_lotniska/26-lodz_lublinek_epll_lcj/16642-nowe_polaczenie_ryanair_lodz_oslo_torp_trf.html#post311770 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: LCJ-TRF od listopada IP: *.orebroll.se 17.07.09, 14:23 Czarno widze to polaczenie, jak Sztokcholm/Skavsta nie poszlo to szanse na Oslo/Torp sa jeszcze mniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stały pasażer Re: LCJ-TRF od listopada IP: 79.110.196.* 17.07.09, 17:47 A Wrocław traci od jesieni połączenie do Oslo. I bardzo dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika Re: LCJ-TRF od listopada IP: *.toya.net.pl 17.07.09, 19:58 Wielkim błędem jest uruchamianie połaczeń na Skandynawie na okres zimowy , takie polaczenia powinny byc uruchamiane na lato ,wtedy cieszyły by sie wieksza frekwencja , biura podrózy organizuja wycieczki lotnicze wlasnie w okresie letnim do krajow skandynawii . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lublinek Re: LCJ-TRF od listopada IP: *.toya.net.pl 17.07.09, 22:41 Ale zima Ryan ma wolny samolot, a Miasto Lodz placi. Za to latem nie bedzie im sie oplacac i skasuja. Za takie numery Zarzad lotniska powinien trafic do prokuratury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: LCJ-TRF od listopada IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.07.09, 09:00 no to śmiało pisz doniesienie o popełnieniu przestępstwa a prokuratura będzie zmuszona rozpocząć dochodzenie Odpowiedz Link Zgłoś