Dodaj do ulubionych

Fajki w Łodzi

15.08.09, 11:38
Witam

Gdzie w Łodzi można kupić tanio papierosy, ale z polską akcyzą. Czy na rynku
będą jakieś nie z przemytu?
Obserwuj wątek
    • witoldzbazin Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 12:14
      wątpię...na szczęście ludzie mniej palą;-) przemysł tytoniowy ma straty,palacze
      bronią się przed wysokimi cenami kupując gdzie popadnie...czyli każdy orze jak może
    • big_news Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 12:23
      Zależy co ma znaczyć _tanio_.
      Na Dolnej jest jeden kiosk z fajkami, w którym ceny są nieco niższe niż to
      wynika z nadruku na paczkach.
      Korzystniej jest kupić kontrabandę (coś koło 5,50 za 20 szt.), ale z tego co
      piszesz wynika, że papierosy z przemytu Cię nie interesują, wypada więc albo
      palić i płakać albo rzucić w diabły to cholerstwo (wiem wiem, dobra rada trudna
      do realizacji).
      • wrack Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 12:40
        To nie dla mnie :), ja bym w życiu się w to nie wpakował :), ale potrzebuje
        skołować taniej z 5 - 6 wagonów = ). Czy ktoś wie po ile są najtańsze legalne faje?
        • big_news Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 12:49
          Wagony w pojęciu - kartony, czy w rozumieniu... kolejowe?;)
          W drugim przypadku najtaniej będzie zakręcić się koło jakiejś hurtowni, jak
          sądzę. Że już o zakupie bezpośrednio u producenta nie wspomnę.
          Co do złożonej deklaracji:
          nigdy nie mów nigdy.
          • wrack Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 13:03
            wagony w pojęciu kartony = ), jeżeli po 5,50 faje są z tzw kontrabandy to po ile
            są w sklepie? Jakiś namiar na hurtownie tanią też nie od rzeczy = )
            • big_news Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 13:12
              Detaliczne ceny fajek oscylują w granicach 6,90 (najgorszy sort) do kilkunastu
              złotych.
              Co do hurtowni, to pierwsza strona googli daje takie wyniki:
              www.google.pl/#hl=pl&q=hurtownie+papieros%C3%B3w+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&lr=lang_pl&fp=608dbeef14aa897e
              Coś dla siebie pewnie tam znajdziesz.
              • wrack Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 16:43
                googlałem już wcześniej ;P, liczyłem na jakąś polecaną, tajną i w ogóle oh i ah
                :D. Dzięki za helpa :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka