wrack 15.08.09, 11:38 Witam Gdzie w Łodzi można kupić tanio papierosy, ale z polską akcyzą. Czy na rynku będą jakieś nie z przemytu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
witoldzbazin Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 12:14 wątpię...na szczęście ludzie mniej palą;-) przemysł tytoniowy ma straty,palacze bronią się przed wysokimi cenami kupując gdzie popadnie...czyli każdy orze jak może Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 12:23 Zależy co ma znaczyć _tanio_. Na Dolnej jest jeden kiosk z fajkami, w którym ceny są nieco niższe niż to wynika z nadruku na paczkach. Korzystniej jest kupić kontrabandę (coś koło 5,50 za 20 szt.), ale z tego co piszesz wynika, że papierosy z przemytu Cię nie interesują, wypada więc albo palić i płakać albo rzucić w diabły to cholerstwo (wiem wiem, dobra rada trudna do realizacji). Odpowiedz Link Zgłoś
wrack Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 12:40 To nie dla mnie :), ja bym w życiu się w to nie wpakował :), ale potrzebuje skołować taniej z 5 - 6 wagonów = ). Czy ktoś wie po ile są najtańsze legalne faje? Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 12:49 Wagony w pojęciu - kartony, czy w rozumieniu... kolejowe?;) W drugim przypadku najtaniej będzie zakręcić się koło jakiejś hurtowni, jak sądzę. Że już o zakupie bezpośrednio u producenta nie wspomnę. Co do złożonej deklaracji: nigdy nie mów nigdy. Odpowiedz Link Zgłoś
wrack Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 13:03 wagony w pojęciu kartony = ), jeżeli po 5,50 faje są z tzw kontrabandy to po ile są w sklepie? Jakiś namiar na hurtownie tanią też nie od rzeczy = ) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 13:12 Detaliczne ceny fajek oscylują w granicach 6,90 (najgorszy sort) do kilkunastu złotych. Co do hurtowni, to pierwsza strona googli daje takie wyniki: www.google.pl/#hl=pl&q=hurtownie+papieros%C3%B3w+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&lr=lang_pl&fp=608dbeef14aa897e Coś dla siebie pewnie tam znajdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
wrack Re: Fajki w Łodzi 15.08.09, 16:43 googlałem już wcześniej ;P, liczyłem na jakąś polecaną, tajną i w ogóle oh i ah :D. Dzięki za helpa :) Odpowiedz Link Zgłoś