maxxman
15.08.09, 23:02
Cześć,
Za oknem balkonu od kilku minut migają mi jakieś światełka z kierunku
pułudniowo-zachodniego na północ. Lecą spokojnie, często w parach, w kierunku
północnym. Było ich powyżej dziesięciu. Wie ktoś co to za cudo?
Dzięki,
mx