Dodaj do ulubionych

22:59 - Unidentified Flying Objects

15.08.09, 23:02
Cześć,

Za oknem balkonu od kilku minut migają mi jakieś światełka z kierunku
pułudniowo-zachodniego na północ. Lecą spokojnie, często w parach, w kierunku
północnym. Było ich powyżej dziesięciu. Wie ktoś co to za cudo?

Dzięki,
mx
Obserwuj wątek
    • kriku Re: 22:59 - Unidentified Flying Objects 17.08.09, 00:36
      > migają mi jakieś światełka z kierunku
      > pułudniowo-zachodniego na północ. Lecą spokojnie, często w parach

      ale korci żeby napisać coś głupiego o nadużywaniu alko, ale się powstrzymam,
      dodam, że ATC zgodnie z NOTAMem było do 21 lokal, w pracy byłem jeszcze trochę
      dłużej ale nic nikt nie zgłaszał, jednak UFO.
      • maxxman Re: 22:59 - Unidentified Flying Objects 17.08.09, 16:12
        Tamtego wieczoru alko nie piłem bo pracowałem nad tym naprawdę dużym lotnictwem
        ;-) a opisane przeze mnie obiekty wystąpiły w rzeczywistości i są na to
        świadkowie bo sam zostałem zaalarmowany pytaniem: co to jest?

        Albo może to na wieży jest jakiś problem z alko? ;-)

        mx

        PS
        Możliwe, że były to jakieś fajerwerki co z perspektywy wyglądało jak światła
        samolotu. Temat skończony.
        • kriku Re: 22:59 - Unidentified Flying Objects 17.08.09, 22:43
          > Albo może to na wieży jest jakiś problem z alko? ;-)
          słaby żart, ale zawsze żart

          poważnie rzecz biorąc to w soboty o tej godzinie strzelają na weselach czy na
          innych okazjach sztuczne ognie, mogło to być coś takiego? byl cavok
          www.met.fsu.edu/rawdata/metar/20090815/2009081521.metar
          wiec raczej nie ginęło to w chmurach.
          ewentualnie jeszcze jest szansa na jakieś szperacze spod dyskoteki czy innej
          zabawy kulturalnej, kombinuj.
          • maxxman Re: 22:59 - Unidentified Flying Objects 17.08.09, 23:38
            Łoł dżizas! Dobry materiał zapodałeś w linku, merytoryczny wielce, podoba mi się
            taka sztuka uprawiania forumpiśmiennictwa.

            Jestem niemalże przekonany, że to były jakieś fajerwerki, bardzo lekkie i
            unoszone przez wiatr (to frunęło poziomo), które po minucie się wypalały i gasły.

            A co do wieży - to wieeelka pacyfa, ziomy! W końcu i kriku, i protz, i
            default_user na zielono wyświetlają mi tu się więc czyż to nie jest najwyższy
            dowód zaufania u maxxmana? ;-)

            Cheersy,
            mx

            PS
            A kiedy Wam nowy domek wybudują? Wiadomo coś?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka