jaandrew
02.01.04, 20:47
No i znowu Andrzej (fuj) Grajewski dal znac o sobie !
Stasiak z Wlodarczykiem przyszli na pierwszy trening w nowym roku co sie
niespodobalo bosowi i zakazal brac udzial obu panom w treningu druzyny.
To jest jakies nieporozumienie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!