Gość: OBERSCHLESIER
IP: *.dip.t-dialin.net
03.12.05, 21:57
panie 18-25 lat: adidas, nike, golf2, golf3 i wodka/red bull w dyskotece.
panie 25-30 lat: boss, armani, audi6, audi8, ewentualnie bmka albo merolek,
w dyskotece - www.moet.com/moet.htm?to=de/homef.htm
panie po 30 - wystarczy nie bic i dac dach nad glowa, ale traczej bez popytu.
gruss