Dodaj do ulubionych

Jan Pawel 2.1 - czyli cuda zza grobu!

28.06.07, 15:32
prawda wyszla na jaw, to nie "hans" uratowal zycie kubicy tylko Jan Pawel 2.
"hans" brzmi jak byrzdkie imie niemieckie hans, malo ktory polak wie ze "hans"
to angielski skrot - Head and Neck Support - czyli ochraniacz glowy i szyi, no ale brzmi po niemiecku a wszystko co niemieckie jest zle, wiec nie moglo uratowac roberta przed odejciem do Pana krola polski.
prawda jest jak dowodzi onet, ze polskiego kierowce uratowal napis na helmie "jan Pawel 2" robert bedzie z pewnoscia swiadkiem cudu JP2.

quo vadis pologne? - qrwa ale macie odloty - indianscy szamani to nic z porownaniu z polskim katolickim vooodooo.
Obserwuj wątek
    • oberschlesier1921 Re: Jan Pawel 2.1 - czyli cuda zza grobu! 28.06.07, 15:35
      gdyby Ayrton Senna byl katolikiem to by zyl, niestety mial na chelmie napis hugo boss - niemieckiej firmy odziezowej i musial zginac.
      upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c7/AyrtonSennasFullFaceHelmet.jpg
      • oberschlesier1921 niemcy klamiom! 28.06.07, 15:37
        www.tagesspiegel.de/sport/Formel-1-Kubica-Formel-1-Motorsport;art2651,2318721
    • bartoszcze Re: Jan Pawel 2.1 - czyli cuda zza grobu! 28.06.07, 15:37
      Ober, wsiądź do bolidu, rozpędź się do 250 km/h, zrób fikołka bolidem i
      zobaczymy, czy niemiecka technika ci wystarczy:D
      A robienie cudów po śmierci to zasadniczo wymóg jest, jak się chce zostać świętym:)
      • oberschlesier1921 Re: Jan Pawel 2.1 - czyli cuda zza grobu! 28.06.07, 15:47
        nie musze wsiadac, senna wsiadl bez "bez niemieckiej techniki" i odszedl do Pana.
        a tak na marginesie: hans - „Head and Neck Support“ nie jest niemiecka technika, hans zostal 20 lat temu zaprojektowany (wynaleziony) przez amerykanskiego naukowca Roberta Hubbarda, ktorego przyjaciel zginol w wypadku w wyscigach samochodowych.

        a drugim powodem dlaczego kubica przezyl jest kokpit - Monocoque - zrobiony w calosci z ekstermalnie wytrzymalego Kohlefaser z ktorego robione sa tez chelmy i kamizelki amerykanskich zolniezy.

        jedynym cudem w tym wypadku jest falkt ze przednia czesc Monocoque zostala uszkodzona i stopy roberta wystawaly na zewnatrz, naukowcy pracuja juz nad ulepszeniem konstrukcji Monocoque.

        gruß
        • bartoszcze Re: Jan Pawel 2.1 - czyli cuda zza grobu! 28.06.07, 17:09
          Ober, ja znam zabezpieczenia stosowane w F1:))
          co nie zmienia faktu, że Kubica jest - na szczęście - pierwszym przypadkiem
          takiego crashu od lat i bez paru powtórek nie będzie można w 100% stwierdzić,
          czy oprócz zabezpieczeń szczęście się nie przydaje..
      • cirano Re: Jan Pawel 2.1 - czyli cuda zza grobu! 28.06.07, 16:56
        bartoszcze napisał:

        > Ober, wsiądź do bolidu, rozpędź się do 250 km/h, zrób fikołka bolidem i
        > zobaczymy, czy niemiecka technika ci wystarczy:D
        > A robienie cudów po śmierci to zasadniczo wymóg jest, jak się chce zostać
        święt
        > ym:)

        A myslalosie, ze mamy z trzezwym do czynienia.

        >
        • bartoszcze Re: Jan Pawel 2.1 - czyli cuda zza grobu! 28.06.07, 17:10
          Co do cirankiewicza nikt od dawna nie ma takich złudzeń.
        • Gość: Olo Re: Jan Pawel 2.1 - czyli cuda zza grobu! IP: *.dip.t-dialin.net 28.06.07, 19:02
          jo tyz,Szok Bartek, nie,nie,nie
      • rico-chorzow Re: Jan Pawel 2.1 - czyli cuda zza grobu! 28.06.07, 17:22
        bartoszcze napisał:

        > Ober, wsiądź do bolidu, rozpędź się do 250 km/h, zrób fikołka bolidem i
        > zobaczymy, czy niemiecka technika ci wystarczy:D
        > A robienie cudów po śmierci to zasadniczo wymóg jest, jak się chce zostać święt
        > ym:)

        Kubicy wstarczła polska technika święta.
        • cirano Re: Saaaame cuda 29.06.07, 12:14
          rico-chorzow napisał:

          >
          > Kubicy wstarczła polska technika święta.

          Taaaak jes. Jakby Wojtyla niy chciol go ochronic, zodyn Pon Bog ani hans niy
          dolby rady
          • pit-zeolit Cirano, Ty żeś jest cud największy. 29.06.07, 14:45
          • oberschlesier1921 kurde, kubica nie chce potwierdzic cudu! 29.06.07, 14:56
            widac ze dziki zachod przejol jego dusze i nie chce robic z siebie glupa.
            miejmy nadzieje, ze przy nastepnym walnieciu w sciane, hans mu pomoze, bo JP z pewnoscia sie pogniewal.

            gruß
            • Gość: Wasz Marjanek Re: kurde, kubica nie chce potwierdzic cudu! IP: *.versanet.de 29.06.07, 17:44
              Dyc wiadomo je, co Poloki zawsze jusz wierzyli w cuda.
              Mysleli, co jak wlezom do Europy, to dalij mogom sie lynic, a cud sie stanie i
              bydom bogaci. Abo jak Rusom brakuo gorzoly na Wislom, i poszli do dom po nowo,
              to Poloki tysz skuli tego fajrujom "Cud nad Wislom"
              Pyrsk!
              Wasz Marjanek
              • Gość: milik twój mózg, maryjan ,traci objętość IP: *.chello.pl 30.06.07, 06:32
                w zastraszającym tempie...jeszcze niedawno byłeś zwykłym śląskim głupkiem,
                teraz stajesz sie klinicznym przypadkiem debilizmu...czyżby bryna pita w
                nadmiernych ilosciach?
                • Gość: Wasz Marjanek Re: do (ciu)milika:t wój mózg sietraci IP: *.versanet.de 30.06.07, 10:47
                  hallo meterschwanz vel ciulik (pardon)milik !
                  Dej sie ta tfoja "naukowo" wyplwocina potwierdzic bez ekspertow. Ic s tym
                  nojlepi do Religi. Abo do Ojca Dyrektora.
                  Ino niy idz z tym do jakigos psychiatry, bo ryzykujesz, co do cie zawrzic w
                  zakladzie zamkniyntym, z kerego ejs uciyk !
                  Pyrsk przi szlustydniu
                  Wasz Marjanek
                  • Gość: milik widzisz, maryjan, dla ludzi poniżej pewnego IP: *.chello.pl 30.06.07, 13:04
                    poziomu inteligencji, nawet bardzo skromnego, tzn powiedzmy IQ 60, do których
                    się zaliczasz, kazdy człowiek odmienny od ich sposobu rozumowania jest
                    wariatem...to smutne ale naukowo uzasadnione. osobnicy ci, niezdolni do
                    samodzielnego interpretowania świata posługują się jakimś zasłyszanymi kodami
                    znaczeniowymi, np w twoim przypadku jest to semantyczna zbitka Ojciec Dyrektor,
                    której znaczenia nie rozumiesz, ale kojarzy ci się ona z czymś , czego
                    nienawidzisz...w sumie daje to smutne zestawienie debila z mendą, która
                    niewapliwie jesteś...
                    • Gość: ! Re: widzisz, maryjan, dla ludzi poniżej pewnego IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.06.07, 20:51
                      tmilik, ty naprawde jestes podczlowiekiem!!! i jak widac masz duzo kumpli
                      twojego pokroju! i wcale nie dziwne, ze normalni ludzie maja z takimi jak ty
                      problemy!
                      • Gość: milik kogo uważasz za normalnych IP: *.chello.pl 30.06.07, 22:30
                        i jakiego typu problemy masz na mysli?? bo to,ze potomek wiarusa z Czerwonej
                        Armii maryjan cierpi na debilizm to chyba nie moja wina?
                        • Gość: Wasz Marjanek Re: kogo uważasz za normalnych IP: *.versanet.de 30.06.07, 23:07
                          Nim ty debilku osiagniesz 10 % mojego IQ - bede juz Popijal piwko z twoim idolem
                          JP2.
                          Ciebie strawia robaki wlasnej nienawisci !
                          I tego ci zycze w ten szlustydniowy wieczor
                          Wasz Marjanek
      • Gość: ! Re: Jan Pawel 2.1 - czyli cuda zza grobu! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.06.07, 22:38
        schodzisz na psy bartoscze! (macht spaß?:))))

        bartoszcze napisał:
        >.. robienie cudów po śmierci to zasadniczo wymóg jest, jak się chce zostać
        > świętym:)

        a skad wiesz, ze po smierci sprawca tego cudu byl JP2 a nie hl. Helmut?
        • Gość: Byno Re: Jan Pawel 2.1 - czyli cuda zza grobu! IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.07, 12:45
          wywala jeszcze chlopaka przestych "oszolomow"z Ciemnogrodu
          www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070630/sport/sport_a_3.html
          • Gość: Johann Desperaci IP: *.ipt.aol.com 30.06.07, 19:38
            Ci od sw wojtyly to jednak desperaci:)
            Swiecidelka juz wyprodukowane tylko tylulu sw jak nie ma tak nie ma:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka