Dodaj do ulubionych

Synów Pułku - już remont

30.04.07, 18:01
pogratulować firmie wykonawczej i tym co ją wybrali.Przecież nie minął rok i
już studzienki poprawiają.super. co będzie dalej?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka