przemlis 30.04.07, 18:01 pogratulować firmie wykonawczej i tym co ją wybrali.Przecież nie minął rok i już studzienki poprawiają.super. co będzie dalej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj