Dodaj do ulubionych

Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze...

IP: *.ols.vectranet.pl 04.05.07, 20:49
Ehhhhh, a jaki to z niego rajdowiec....
Obserwuj wątek
    • Gość: misia Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.ols.vectranet.pl 04.05.07, 21:14
      "Treningi" Hołka na olsztyńskich ulicach też mi się nie podobają.NO FEAR,hehe
      • Gość: Autor. To jest zwykły CHAM! IP: *.fuw.edu.pl 05.05.07, 14:15
        To jest zwykły CHAM!
        • Gość: rolnik a kłonicą przez łeb pirata jednego IP: 80.54.200.* 05.05.07, 16:50
          chipsami pasionego i zachipowanego! brone mu na drogę wystawić i WuRCa gnojowicą
          zalać co by se nie myślał!
          przez te jego rajdowanie i strumienice kury zielone, kwadratowe jaja znoszą a
          krowy kwaśne mliko dają!
          • Gość: Czyzu Re: a kłonicą przez łeb pirata jednego IP: *.access.uk.tiscali.com 10.05.07, 02:42
            kwadratowe jaja to ty masz ziom
        • Gość: Tirinti Chamy to mu prszeszkadzają IP: 87.105.164.* 08.05.07, 10:41
          Zamiast podziwiać sztukę jazdy robią na złość.
          JA tam bym chętnie sam potrenował.
        • Gość: Czyzu Re: To jest zwykły CHAM! IP: *.access.uk.tiscali.com 10.05.07, 02:40
        • Gość: Czyzu Re: To jest zwykły CHAM! IP: *.access.uk.tiscali.com 10.05.07, 02:40
          tak jak ty
      • Gość: ja Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.olsztyn.mm.pl 06.05.07, 08:56
        NO FEAR to jego auto? samochód parę razy widziałem, ale kierowcy nigdy nie
        zdążyłem. :)
        kiedyś wyprzedzał mnie po polu na drodze barkweda-kajny. takim autem można i po
        polu...
        • chavez6 Hołek kup se plac!, albo przestań szaleć 07.05.07, 17:32
          jestem przeciwko testowej jeździe po drogach publicznych, bo:
          - jadąc samochodem może taki typ wypaść nagle zza zakrętu
          - jeżeli ktoś idzie lub jedzie rowerem, Hołek może go nie zauważyć i "skosić"
          - dzieci wszędzie się nie upilnuje i ta jego "ekipa zabezpieczająca" może ich
          nie zauważyć
          - nie można traktować przepisów wybiurczo.. ."bo on może, mo jest dobry i ma
          super samochód, a poza tym trenuje do zawodów"---> co to za usprawiedliwienie?
    • Gość: gosc Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.olsztyn.mm.pl 04.05.07, 22:23
      wymadrzac sie tylko umie, zarozumialec
      a po miescie jezdzi jak wariat
      "stop wariatom drogowym"
    • Gość: rozwazny fan wrc Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 22:55
      za Holkiem : On musi cwiczyc zeby wygrac rajd polski,agapit to trening.Musi
      gdzies cwiczyc i to ze zadbal o ludzi ktorzy zabezpieczyli trase jego przejazdu
      to + dla jego osoby.Musi cwiczyc w "tajemnicy"czyli ,ze nie idzie do
      wlasciciela drogi prosc o jej zamkniecie bo najechalo by sie osob stwarzajacych
      zagrozenie nie tyle dla holka co dla potecjalnych "biegaczy".Bylaby ochrona
      policji ,na koszt podatnikow.Juz przeniesli rajd z okolic olsztyna pod miksy -
      samorzady inne na tym zarobia:)
      teraz przeciw:jezeli fucktycznie holek podjechal pod dom owego pana i zrobil to
      co sie opisuje to zachowal sie .....nieprzyzwoicie,jestem tez ciekaw czy
      faktycznie holek dba o drogi na ktorych trenuje - twardy szuter jeszcze jakos
      przezyje przejazd na cztery lapy.
      • Gość: gość Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.olsztyn.mm.pl 04.05.07, 23:13
        Hołek lubi popisy... jak jego córka zdawała na prawko (byłam przy tym, bo też
        zdawałam), to z piskiem opon odjechał swoim subaru spod wojewódzkiego ośrodka
        ruchu drogowego (obejrzał się oczywiście, czy wszyscy go zauważyli), żeby za nią
        jeździć. dziwne, że zdała, jak na placu jej nie szło, a z miasta wróciła po 3
        minutach... a potem wszedł do ośrodka razem z tą córką i pytał, czemu córka nie
        może dostać prawa jazdy od razu :D bo on jej kupił subaru i myślał, że już sama
        wróci do domu. komentarz dodajcie sobie sami...
        • Gość: www holdupczyc to glupi buc IP: *.5.15.vie.surfer.at 05.05.07, 01:27
          i kazdy o tym wie...


          krzysiu moze chipsa?
          • Gość: Paweł Ten typ mi kiedyś groził. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 11:23
            Jadąc koło ratusza w Olsztynie Pan Hołowczyc był uprzejmy mi grozić.
            Pytając retorycznie czy szukam przygód.
            Zapewniłem że szukam i ogólnie zaproponowałem by wysiadł z samochodu celem
            przedyskutowania problemu.
            Później mi uciekł.
            Po roku.

            Dorwałem juhasa na CPN A.WOJSKA POLSKIEGO.

            O szukaniu przygód nie wspominał.
            Był milutki.


            • Gość: :] Re: Ten typ mi kiedyś groził. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 12:21
              Napewno Cię zapamiętał po tamtym incydencie :]
            • Gość: Czyzu Re: Ten typ mi kiedyś groził. IP: *.access.uk.tiscali.com 10.05.07, 02:50
              ale z ciebie juhas wow
          • Gość: KK Re: holdupczyc to glupi buc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.07, 01:05
            Zje nawet karton chipsów, byleś oddał na niego głos! on chce do europarlamentu :)
            Krzysiu, tłumaczki są brzydkie...
        • Gość: palantunio Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: 87.127.125.* 05.05.07, 01:31
          a ty tam byłaś i wszystko dokładnie widziałaś a najbardziej jak holek sie
          wykłócał o to żeby wydali prawko na miejscu, buhahaha

          idź babinko do swojego malucha i poćwicz lepiej ruszanie pod górkę bo od
          internetu to cię tylko głowa rozboli
          • wymiatator1 Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... 05.05.07, 02:23
            ten nick wyraźnie ci pasuje.
            • Gość: aki niezGuła IP: *.85-237-179.tkchopin.pl 05.05.07, 10:24
              Nasz mały zawistny pudelek szpicelek. Niektórzy już tacy się urodzili. To
              prawda. Kłopoty z potencją jakiegoś pana niezGuły, które przekładają się na
              ogólną nienawiść do świata są żałosne w swojej miernocie.
            • to777mash Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... 05.05.07, 11:45
              ZAJEBISTE!!! (Polska jest jak dziecko z zespołem Downa - trzeba ją kochać ale cudów się spodziewać nie należy..)
          • Gość: kinol. Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.05.07, 13:42
            Nicka wybrales pasujacego do twojej miernej osoby cpunie .
          • Gość: gość (od prawka) Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.olsztyn.mm.pl 05.05.07, 15:25
            a wyobraź sobie,że byłam. nie zamieszczam nieprawdziwych informacji ani na tym
            forum,ani nigdzie indziej.
      • Gość: Rym Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.matcom.com.pl 05.05.07, 09:06
        Zdecydowanie przeciw: reprezentuje właściciela dróg o nawierzchni gruntowej.
        Znam dokładnie naprawianie dróg po "ćwiczebnych" przejażdżkach. mieszkańcy nie
        mają prawa wyjechać na pola - bo "coś" pędzi. Często rano bydła nie mogą
        przepędzić na pastwisko bo znowu coś jedzie a jedzie z taką prędkością,że nie
        ma możliwości zeskoczyć na bok.
        Co by się działo? - zamykana ulica między osiedlowa bez wcześniejszego
        powiadomienia - bo "coś" jedzie. Nie, w mieście to nie możliwe - bo ludzie
        muszą pracować, wypocząć - drogi gruntowe to tereny wiejskie a tam nic nie
        muszą.
        O GŁUPOTO ...
      • Gość: Falisty Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.ols.vectranet.pl 06.05.07, 00:16
        Ale czemu nie ma doniesień o innych rajdowcach, którzy denerwuja zwykłych
        obywateli?
    • Gość: Krecik A co to jest "Dom Qultury" ???? IP: *.BudneyOverhaul.com 05.05.07, 01:57
      Rece mi opadly... w latach 90-tych Gazeta Wyborcza byla dla mnie zrodlem jak
      najbardziej poprawnej polszczyzny z ktorego czerpalem sporo informacji...
      Zalamalem sie... Jak mozna zatrudniac ludzi, ktorzy nie potrafia poprawnie
      pisac po polsku i popelniaja tak koszmarne bledy...
      Z bolem serca stwierdzam, ze gazeta zchodzi na psy... niestety nie jest to
      odosobniony przypadek.
      • the_cause Re: A co to jest "Dom Qultury" ???? 05.05.07, 07:15
        Cha, cha
        • Gość: tzet Re: A co to jest "Dom Qultury" ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 07:55
          To nie prowokator - to ignorant
          • Gość: Kaczorek [...] IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.05.07, 13:47
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Rym Re: A co to jest "Dom Qultury" ???? IP: *.matcom.com.pl 05.05.07, 09:10
        KRECIK: z Twoim źródłem to coś chyba nie tak do końca....
        z dedykacją
        Przyganiał kocioł garnkowi
        a sam smoli.

      • Gość: tajemniczy joe Re: A co to jest "Dom Qultury" ???? IP: *.acn.waw.pl 05.05.07, 10:09
        Gość portalu: Krecik napisał(a):

        > Rece mi opadly... w latach 90-tych Gazeta Wyborcza byla dla mnie zrodlem jak
        > najbardziej poprawnej polszczyzny z ktorego czerpalem sporo informacji...
        > Zalamalem sie... Jak mozna zatrudniac ludzi, ktorzy nie potrafia poprawnie
        > pisac po polsku i popelniaja tak koszmarne bledy...
        > Z bolem serca stwierdzam, ze gazeta zchodzi na psy... niestety nie jest to
        > odosobniony przypadek.

        www.cdq.pl/
        zanim coś napiszesz poszukaj. Google nie gryzie.
      • Gość: mamba Re: A co to jest "Dom Qultury" ???? IP: 88.220.41.* 05.05.07, 14:22
        Czego się za przeproszeniem czepiasz Wyborowej? Nie jej wina że ktoś sobie
        nazwał lokal "Dom Qultury"??? Nie znasz to zapytaj a potem krytykuj.
    • Gość: gosc Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 02:16
      Holowczyca nie znam, tego drugiego tez nie, lecz: Jarek Guła, warszawiak (...)Warszawiak zdenerwował się,(...) - co za różnica czy warszawiak czy nie - jak mu się tam nie podoba lub mu coś przeszkadza to może sobie gdzie indziej kupić dom. Jak nie to niech się dostosuje do "zwyczajów". Pewnie jeden i drugi siebie warci a gazeta nie ma o czym pisać chyba...
      • Gość: qaz Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.range86-141.btcentralplus.com 05.05.07, 07:18
        Cholowczyc to Dres ((
        • Gość: Czyzu Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.access.uk.tiscali.com 10.05.07, 02:38
          qaz to pala
      • Gość: Martama Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.aster.pl 05.05.07, 10:53
        >Jak nie to niech się dostosuje do "zwyczajów".

        od kiedy "zwyczajem" jest że na publicznej drodze odbywają się treningi rajdowców?
    • Gość: eon Hołek? Dupa... IP: *.chello.pl 05.05.07, 07:27
      nie rajdowiec....
      • Gość: tzet TAK - tys dopiero rajdowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 07:56
        • Gość: kaczka Re: TAK - tys dopiero rajdowiec IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.05.07, 13:49
          a ta wyscigowcu i tak wyladujesz na drzewie ,a twoje zwloki zeskrobia do
          czarnego woreczka i po idiocie.
      • krzynia.c Reklama czipsów to robota dla 'Hołka" 05.05.07, 08:00
        Taki z niego rajdowiec jak z koziej ..... trąba.Chłopisko chciało się poisać na
        wsi i tyle.
        • Gość: grin Re: Reklama czipsów to robota dla 'Hołka" IP: *.red.mundo-r.com 05.05.07, 08:19
          to dlatego arogant holek jest przeciwko drzewom na wiejskich drogach, bo mu
          subaru 250 pociagnac nie moze...
      • Gość: abydo Re: Hołek? Dupa... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 10:10
        No cóz on Mistrzostwo Europy ma a ty?....
    • Gość: Bozka Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.07, 08:12
      Zawsze znajdzie się jakiś upierdliwiec. Hołowczyc jest odpowiedzialnym facetem
      i musi gdzieś ćwiczyć, a robienie tego na nieuczęszcznej drodze za miastem jest
      jak najbardziej sensowne.
      • bah Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... 05.05.07, 08:30
        Odpowiedzialny człowiek zna prawo.

        Jakim prawem "grupa mężczyzn" (dla mnie paragang)
        "prosi o przerwanie podróży" ?

        Taką prośbę wyraża się znakami, mundurem itp.

        Jeśli ktoś wyraż ją "dresem",
        to jest to forma bezprawna.


        • Gość: Klakson Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 08:53
          Przepraszam, ale co u nas robi ten pieprzony warszawiak?????.
          Nie potrafi sie kulturowa dostosować do naszego regionu to wypad do warsiawy.
          • bah Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... 05.05.07, 09:04
            niesie pogaństwu (drogowemu) prawo RP
        • artie40 Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... 05.05.07, 10:26
          bah napisał:
          > Odpowiedzialny człowiek zna prawo. Jakim prawem "grupa mężczyzn" (dla mnie paragang)
          > "prosi o przerwanie podróży" ? Taką prośbę wyraża się znakami, mundurem itp. Jeśli ktoś wyraż ją
          "dresem", to jest to forma bezprawna.

          Prawem życzliwości dla drugiego człowieka. Słyszałeś o czymś takim? Jeśli podeszli i zapytali - Czy
          byłby Pan tak uprzejmy... to co, od razu lecisz z ryjem, i walisz tekstem - Wyp... bo mnie to g.
          obchodzi co kto ćwiczy? Liczy się dla Ciebie tylko policyjna pała? Typowo polska zawistna mentaloność.
          • carnivore69 Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... 05.05.07, 14:24
            > Prawem życzliwości dla drugiego człowieka. Słyszałeś o czymś takim? Jeśli podes
            > zli i zapytali - Czy
            > byłby Pan tak uprzejmy...

            "Bardzo mi przykro, ale musze tedy przejechac".

            I koniec dyskusji.

            Pzdr.
          • Gość: bah Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.chello.pl 06.05.07, 01:38
            życzliwość, to można okazać a nie wymuszać.

            Tacy sami "uprzejmi" kręcą się po
            parkingach by "pilnować" samochodu.

            Nie chodzi o zawiść ale o zasady.
            Zgłasza właścicielowi i ten decyduje.

            Niech "potrenuje" tak "u Niemca" i opowie wrażenia.

            Nie ma zgody na samowolne dysponowanie drogą.

    • Gość: me Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 09:00
      jak ten gosc taki madry to czemu nie pokaze filmu co nagral i co holek robil
      tam zle?
    • Gość: free4321@interia.p Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.gdynia.mm.pl 05.05.07, 09:03
      niech reklama go szprzeda z chipsami na kosmos za 2,25 zl.
      • Gość: Czyzu Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.access.uk.tiscali.com 10.05.07, 02:47
        free gon sie pedale
    • Gość: abc Typowo polskie - sąsiedzi się kłócą. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 09:42
      Jeden i drugi chcieliby żeby te kilkaset hektarów wokół ich domu było tylko na wyłączność.

      Kłótnia o drogę między sąsiadami ma w Polsce baardzo długą historię i tradycję (tak sam jak o miedzę).

      Kargul i Pawlak się kłaniają.
    • macarthur No może Hołek myślał że to 05.05.07, 09:44
      droga na Dakar
      • Gość: gnome83@wp.pl Re: No może Hołek myślał że to IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.07, 16:14
        Odezwali się znawcy tematu! Hehe... Którzy gdzieś tam, kiedys, kogoś widzieli... Przecież to normalne, że trenować trzeba. Gość minimalizuje ryzyko wybierając jakieś zadupia, bierze ludzi od zabezpieczenia trasy i już się mu rogi doczepia. Ale ten naród tak ma - zawiść i tyle!
    • Gość: szacunek Według pana G. od kur..ltury to lepiej byłoby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 09:57
      żeby każdy Polak całował jego stópki i najlepiej kartofle zbierał na polu .
      Takich typów w Polsce jest dużo ,którzy hamują wszystko co się rusza w tym
      kraju . Po prostu facetowi nie wychodzi życie intymne i lubi się wszystkiego
      czepiać . Taki polski frustracik . Panie Hołowczyc niech Pan się nie przejmuje
      takimi ludźmi tzw. qltury ,bo nie warto . Pokazał ten pan G. na jakim poziomie
      jest jego kultury - zrobił igły z widły .
      • Gość: Pablo Re: Według pana G. od kur..ltury to lepiej byłoby IP: *.tomaszow.mm.pl 05.05.07, 10:25
        No cóż to klasyczny przykład niedowartościowanej "warszafki", która z Warszawą
        ma tyle wspólnego, że w okolicach pracuje :) Takich ludzi jest niestety na
        pęczki i jest o nich coraz głośniej, bo chcą się przedstawiać, że są z Warszawy
        i wszystko wiedzą najlepiej. No cóż, to zupełnie jak "inteligencja" najdalej w
        pierwszym pokoleniu ;)
        • artie40 Re: Według pana G. od kur..ltury to lepiej byłoby 05.05.07, 10:37
          Gość portalu: Pablo napisał(a):
          > No cóż to klasyczny przykład niedowartościowanej "warszafki", która z Warszawą
          > ma tyle wspólnego, że w okolicach pracuje :)

          To nawet rzecz nie w samej warszawce, facet jest przecież od Qultury, czuje że ? ma misję?, wprowadza
          ją w życie na "swojej" wsi, (polecam Misję Kabaretu MN), a Hołek to przecież dla niego inna forma
          mięśniaka.


          www.skecze.eu/skecze.php?id=513&PHPSESSID=33da7792028f5b4ffd009637dfdbcb4b
          • Gość: Drag Re: Według pana G. od kur..ltury to lepiej byłoby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 12:52
            Niech pan Qlturalny lepiej przypilnuje "warszafki" rajdującej po wiejskich
            drogach...
            Strach się na wycieczkę wybrać, nawet do rezerwatu potrafią idioci samochodem
            wjechać...
    • Gość: josif Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.eranet.pl 05.05.07, 10:01
      Guła organizuje Mistrzostwa Świata w Rzucie Młotkiem Do Telewizora. Ciekawe, czy informuje o tym
      policję.

      Czy sami zawodnicy nie stwarzają zagrożenia? Czy kilkadziesiąt lecących młotków nie może trafić dzieci
      wracających ze szkółki niedzielnej?

      Obaj są siebie warci. Dlaczego "Gazeta" daje się w to wmanewrować?
      • Gość: goga Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.07, 12:05
        Bardzo dobrze to ująłeś, Guła sam w sobie jest zagrożeniem dla otoczenia,
        szczególnie po trawce z kolesiami. Jednym z potrawkowych pomysłów jest chyba ten
        z mistrzostwami. On koniecznie chce wprowadzić jasność wśród ciemniaków z gminy
        Jonkowo. Przecież to pan z Warszawy a tu na drodze ciemnota wiejska. Chce
        wszystko skontrolować i podporządkować swoim wizjom. Przyjeżdża trzy razy w roku
        i warjacji dostaje że nikt na niego uwagi nie zwraca. Hi Hi. A gazeta za tanią
        sensacją węszy, a fu.
    • Gość: - Hołek jest fajny, guły nikt nie zna. Więc... :P IP: *.acn.waw.pl 05.05.07, 10:08
    • Gość: olsztynianin Pan Guła niech spad do tej swojej wioski warszawki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 10:12
      tam przynajmniej po ulicach jeżdzą jak na rajdzie ale o prowadzeniu auta nie
      mają pojęcia co zresztą widać na trasie wawa-gd. a pan gaduła niech zajmie się
      swoją wielką ulturą i szuka problemów u siebie na wiosce bo przez takich pożal
      się boże dziennikarczyków ludzie mają tylko spie.rzony dzień bo on odkrył
      wielką aferę.
    • Gość: kierownik Przecież nie było żadnego zagrożenia, jechał IP: *.tpnet.pl 05.05.07, 10:17
      z włączonymi światłami, a to wyklucza wypadki.
      • Gość: HH hehehe.... dobre... ze światłami.... IP: *.swietochlowice.org 05.05.07, 10:24
        .. udał ci się dowcip :-)))))))
    • Gość: HH "(...) dbam aby nie zniszczyć dróg" ale bzdury! IP: *.swietochlowice.org 05.05.07, 10:21
      Temu Hołowczycowi to chyba naprawdę już na dekel bije!
      Każda ostra jazda na szutrowej drodze ją niszczy, więc niech ten pan nie pieprzy
      bzdur! Sami mieliśmy pajaców jeżdżących jak wariaci na naszej drodze szutrowej
      ale pozbyliśmy się ich dopiero rozsypując im gwoździe na drodze przed ich
      "wyczynami" ... od tego czasu mamy w końcu spokój i nie zniszczoną drogę
      dojazdową...
      • artie40 Re: "(...) dbam aby nie zniszczyć dróg" ale bzdu 05.05.07, 10:41
        Gość portalu: HH napisał(a):
        > Temu Hołowczycowi to chyba naprawdę już na dekel bije! Każda ostra jazda na szutrowej drodze ją
        niszczy, więc niech ten pan nie pieprzy bzdur!

        Miszczu, bo drogi to w ogóle się niszczą od jeżdźenia po nich, no trochę od leżenia asfaltu też...
    • Gość: józik Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.gprspla.plusgsm.pl 05.05.07, 10:43
      Hołowczyc gdzieś potrenować musi, ale jednak ta jego ekipa zabezpieczająca jest
      chyba kiepska, bo raczej nie było głośno o takich problemach innych rajdowców,
      którzy także trenują i to często, bo regularnie startują w Polsce. A może on
      celowo robi takie burdy dla większego rozgłosu?
    • Gość: beata Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.proxy.aol.com 05.05.07, 11:27
      jechalam raz ''z'' Panem Holowczycem po Wislostradzie .najpierw jechal za mna
      potem przede mna i co ten Pan wyprawia na normalnej drodze w warszawie to
      szczyt nieodpowiedzialnosci bo nie wszyscy kierowcy reaguja tak jak sie od nich
      oczekuje a jazda 110 zygzakiem ,skakanie po pasach i czeste hamowanie konczy
      sie czsami zle . dla innych kierowcow
    • to777mash Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... 05.05.07, 11:37
      Pozdro dla Mistrza Hołowczyca.
      Skierowanie do psychologa dla zakompleksionego i zezłoszczonego p. Goli.
    • ginewra0702 Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... 05.05.07, 12:11
      to, ze gazeta nie ma o czym pisac to prawda, ale to ze hołek musi byc bucem to
      tez fakt.
      Nie znam go osobiscie, ale wystarczyl mi przyklad jego dzikiej jazdy na skuterze
      wodnym po jez. mikolajskim w czasie regat. wezyk miedzy sciagajacymi sie omegami
      chyba sprawial mu jakas frajde:/ Szkoda ze zawodnikom nie bardzo.
    • Gość: sloniu Dbam by nie zniszczyć dróg... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.07, 12:13
      celująco :)
      • Gość: mm Re: Dbam by nie zniszczyć dróg... IP: *.range81-156.btcentralplus.com 05.05.07, 12:28
        Ludzie o Wam chodzi?
        Przecież to śmieszne, że daliście sie sprowokować na ten marny artykulik..
        porażka...
    • Gość: lesniczy Jakim prawem IP: *.chello.pl 05.05.07, 12:23
      Jakim prawem Hołowczyc trenuje na drogach leśnych?!
    • suhar3 Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... 05.05.07, 12:24
      hehe no dobre. Hołek - dróg lokalnych niszczyciel :P
      • Gość: wloz Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: *.euro-net.pl 05.05.07, 12:44
        Panie Krzysztom !

        Prosze nie przejmowac sie tymi sepami!!!

        A panem niezGULA tym bardziej.tak sie sklada, ze moja rodzina mieszka bardzo
        blisko Jonkowa, sama pol zycia tam spedzilam i bylaby to dla mnie frajda
        zobaczyc Pana cwiczacego.A ludzie tam, naprawde uwazaja Pana treningi jako
        oderwanie od nudnej rzeczywistosci.

        pozdrawiam
        • Gość: gosc Re: Gdy "Hołek" trenuje na wiejskiej drodze... IP: 199.133.152.* 11.05.07, 22:48
          a szczegolnie bedzie ta rodzina szczesliwa zasypujac koleiny w drodze....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka