Dodaj do ulubionych

Akcja przeciw Zanussiemu

    • Gość: marek Akcja przeciw Zanussiemu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.09, 09:24
      Ciemnogród wszedł przez szeroko otwarte drzwi do internetu. To
      zdanie zdaje się potwierdzać cała akcja blokady przyznania
      Zanussiemu doktoratu. Pomijam fakt, że za całokształ twórczości
      należy się MU uhonorowanie, chodzi mi bardziej o to że został
      ukarany za prawdomówność. Moim zdaniem słuszność ma ten reżyser
      twierdząć że była to nieletnia prostytutka. Inaczej należałoby zadać
      sobie dużo pytań choćby:
      - co trzynastoletnia dziewczynka robiła sama w obcym domu i to w
      towarzystwie osób ze światka uważanego za nie koniecznie cnotliwy -
      czyżby przyszła na korepetycje z aktorstwa?
      - gdzie była jej matka że dopuściła do takiej sytuacji?
      - dlaczego reagowała po fakcie a nie przed?
      W sprawie wypowiedzi reżysera mozna powiedzieć tylko tyle że nikt
      nie jest prorokiem we własnym kraju, próba obrony rodaka i twórcy
      odwróciła się przeciwko niemu samemu. Ba nawet gorzej,co bardzej
      nawiedzeni zaczynają twierdzić jak to wyczytałem,że może sam Zanussi
      jest miłośnikiem nieletnich wdzięków. Ludzie w jakim kraju my
      żyjemy? i kiedy się to zmieni?
    • zgr-edo Dzieci z Dworca Centralnego 09.10.09, 09:29
      może kiedyś któreś, też napisze książkę
    • Gość: beata Akcja przeciw Zanussiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.09, 09:30
      W naszym kraju jest prawo dla bogatych i biednych.Bogaty moze
      gwalcic dzieci, krasc i jeszcze go bronia.Zanussi powinien dostac 30
      lat wiezienia za swoj czyn.Ciekawe co by zrobil ks.Lis jakby
      zgwalcono mu siostrzenice, czy taz by bronil takiego czlowieka?
    • macy5 czy on jest ojcem 09.10.09, 09:34
      Ciekawe czy Zanussi ma dzieci i czy ma wnuki. Jeśli ma to powinien
      wiedzieć wiele więcej niż wie, jeśli nie ma to w psychice ma duże
      braki.
    • cromio Katolickim hipokrytom przypomnę dowcip. 09.10.09, 09:35
      Co prawda rysunkowy ale spróbuję opowiedzieć.
      Mówi facet: Jak wyobrażę sobie, co on zrobił z tym dzieckiem, to krew się we
      mnie burzy. Drugi facet potwierdza: Mnie też się burzy.
      A obu facetom spodnie wydyma wielka erekcja.
    • abdu_al Bzdura, ja popieram Zanissiego! 09.10.09, 09:40
      No i po co te media tak kłamią..
    • Gość: a Akcja przeciw Zanussiemu IP: *.chello.pl 09.10.09, 09:40
      ciekawe co zanussi ma na sumieniu skoro tak gorliwie broni pedofila i gwalciciela?
      • Gość: g Re: Akcja przeciw Zanussiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.09, 09:55
        obejrzyj sobie film "Pedofile" Latkowskiego, to sie dowiesz...
    • mikewodzowski Zanussi przegiął pałę. 09.10.09, 09:46
      Ale skoro Rydzyk ma doktorat to Zanussi tez może mieć :)
    • piotrek_meteorolog Akcja przeciw Zanussiemu 09.10.09, 09:49
      Malutka polska zawiść przeciw wybitnym reżyserom
      • zadbad Re: Akcja przeciw Zanussiemu 09.10.09, 10:31
        piotrek_meteorolog napisał:

        > Malutka polska zawiść przeciw wybitnym reżyserom

        Śmiechy z idioty panie meteorolog :)Wybitnego.
    • Gość: King Akcja przeciw Zanussiemu IP: *.telpol.net.pl 09.10.09, 09:50
      To nie była 13 letnia prostytutka tylko 13 letnia KU***A !!!!!!!!!!!!!

      i pluje na każdego frajera który się przeciw temu buntuje
      • badtriler Re: Akcja przeciw Zanussiemu 09.10.09, 21:40
        W związku z tym dużo pij i przestań sikać, bo się odwodnisz.
    • Gość: zx Akcja przeciw Zanussiemu IP: 87.119.7.* 09.10.09, 09:50
      Dla mnie człoweiek, który broni gwałciciela to jest śmieciem i nie
      ważny jest Jego dorobek oraz nie jest żadnym autorytetem. O księdzu
      nie będe się wypowiadał bo szkoda klawiatury ale mamona rządzi
      • Gość: Pawel Re: Akcja przeciw Zanussiemu IP: *.chello.pl 09.10.09, 10:06
        IMHO pedofilia byla to jak najbardziej, ale bylbym daleki od nazywania czynu
        Polanskiego gwaltem.
        • Gość: Pawel Re: Akcja przeciw Zanussiemu IP: *.chello.pl 09.10.09, 10:08
          I to tez pedofilia TYLKO w sensie prawnym, bo sama pani podobny przyznala, ze
          wygladala bardzo doroslo. No, ale to juz temat sliski i grzaski i trudno to
          jednoznacznie rozstrzygnac.

          Ale oczywiscie, prawo jest po to, aby je przestrzegac, zwlaszcza w przypadku dzieci.
          • abdu_al Re: Akcja przeciw Zanussiemu 09.10.09, 10:16
            W naszym kodeksie karnym nie ma słowa pedofilia i podejrzewam, że w
            amerykańskim kodeksie karnym z 1977 r. tez nie ma, poza tym
            pedofilia to termin psychatryczny, a skazać mogą najwyżej za seks z
            nieletnią poniżej którgos tam roku życia - zalezy od kraju.
            W Japonii i w Hiszpanii ten czyn byłby całkowicie legalny a u nas
            media to rozkręcają jakby to było gorsze od morderstwa. Co z tego ze
            ja wydymał? Jaka jej sie krzywda stała? To chore prawo.
            • Gość: Klątwiusz Re: Akcja przeciw Zanussiemu IP: 62.29.160.* 09.10.09, 12:03
              Nic sie baranie nie stało. Dymajmy wszystkie dzieci! W imię prawa i godności
              człowieka.
              Po kolei! Zacznijmy od Twoich dzieci...albo od Twojej młodszej siostry. Przeciez
              nic sie im nie stanie. Fajnie będzie. No! Zaczynamy!
              Głupot kodeksami nie podpieraj! W japonii i w Hiszpanii mozna dymac dzieci,
              prawda? Zniknij, proszę!
        • abdu_al Re: Akcja przeciw Zanussiemu 09.10.09, 10:08
          Przeczytaj sobie definicje pedofilii, zamiast idiotyzmy pisac.
    • Gość: WITEK Akcja przeciw Zanussiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.09, 09:50
      MAlYCH PEDOFILI WIESZJĄ A DUZYM SIĘ KŁANIAJĄ.
      • dobiczek sluszny protest popieram,mozna byc sprawnym 09.10.09, 09:54
        zawodowo i moralnym dnem
    • Gość: gość Akcja przeciw Zanussiemu IP: 194.181.0.* 09.10.09, 09:53
      Chyba zanuusi trochę przesadził z tą prostytutką........
    • Gość: waldek Akcja przeciw Zanussiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.09, 09:56
      Jakie społeczeństwo taka chierarchia kościelna.Jak widać, nauki
      Chrystusa to dla nich przeżytek.Więc nie dziwmy się,że takie rzeczy
      mogą się zdarzać.
    • cmochall Akcja przeciw Zanussiemu 09.10.09, 10:03
      popieram ta akcje.on swoja wypowiedzia przekreslil swoj dorobek.nie jest zadnym autorytetem to moralnie chory czlowiek.
    • Gość: Kapiszon Akcja przeciw Zanussiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.09, 10:08
      Kiedy Polacy nauczą się używać słów zgodnie z ich znaczeniem? Pedofilem nie jest się od jednorazowego seksu z nieletnią, a gwałt następuję, gdy jedna ze stron nie chce seksu a do niego dochodzi. Chodzicie na te studia i dalej opowiadacie jakieś klerykalne kretyństwa zamiast puknąć się w głowę i trochę się zastanowić. Zanussi powiedział to, czego większość się bała.
      Ja jestem za nim.
      • dobiczek uczelnia sie skompromituje,nie studiowal bym tam 09.10.09, 10:17
      • abdu_al Re: Akcja przeciw Zanussiemu 09.10.09, 10:20
        Twoje tłumaczenie nic nie da, motłoch domaga się krwi i publicznej
        egzekucji, bo zazdroszcza ze sami nie pobzykali.
    • zadbad Akcja jest prosta 09.10.09, 10:24
      Na wzór piłkarskich kibiców.Jeśli coś Ci się nie podoba,bojkotuj to.Inaczej
      mówiąc zlewaj sikiem prostym.Po co sobie strzępić język i rękę jakimiś
      listami?Nie idź i nie daj na tacę a przypełzną jak żmije pod stopy,żeby Cię
      wysłuchać.
    • Gość: Czytelnik Akcja przeciw Zanussiemu IP: *.subscribers.sferia.net 09.10.09, 10:26
      A takie moralizatorskie filmy tworzył!
    • Gość: YSABELL Polański po wyladowaniu z ameryki- na lotnisku IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.10.09, 10:27
      W PARYŻU POWIEDZIAŁ "...NAWET TA MAŁA KUREWKA NIE ODBIERZE MI WOLNOŚCI"
      WIEC O CO PRETENSJE SKORO ZANUSSI TYLKO POTWIERDZIŁ SŁOWA POLAŃSKIEGO!!!
      ZANUSSI TO WSPANIAŁY FACET I FILMOWIEC I JEDNA NIEFORTUNNA WYPOWIEDŹ NIE
      PRZEKREŚLA JEGO DOROBKU.
      I JEDNO NIEMORALNE ZACHOWANIE POLAŃSKIEGO NIE PRZEKREŚLA JEGO DOROBKU!!!!!!
    • n0e2008 Prawda o zanussim 09.10.09, 10:27
      "[...]Z większością decydentów w TVP jestem pokłócony, zresztą mam jak
      najgorsze zdanie o nich. Są beznadziejnie zadufani w sobie, koniunkturalni i
      mający gdzieś misję publiczną. To sitwa kolesiów, powiązań biznesowych,
      kochanków i kochanek. I mam nadzieję, że robienie materiału telewizyjnego i
      prasowego o Krzysztofie Zanussim i Sławomirze Zielińskim w kontekście ich
      gejostwa i związków z nieletnimi
      będzie uczciwe, a nie jak to już mam
      udokumentowane będzie manipulacją."

      http://ww409w.latkowski.com/blog/komentarze/lista/id,287

      "Barbara Holender z Rzeczpospolitej zapytała reżyserów na jaki projekt filmowy
      przeznaczyliby środki finansowe uzyskane m.in. dzięki ustawie o
      kinematografii. Omal nie zalałem się kawą, czytając o marzenich Krzysztofa
      Zanussiego. „Od lat próbuję zebrać pieniądze na "Jadwigę". To obraz o dwóch
      tygodniach z życia jedenastoletniej Jadwigi, jeszcze przed zawarciem
      małżeństwa z Jagiełłą, gdy próbowała pójść za głosem serca i przypomnieć o
      swoim związku z 16-letnim Wilhelmem Habsburgiem, któremu została przyrzeczona
      w dzieciństwie.” Skąd ta chęć do zajęcia się lolitką? Związkami z nieletnimi?
      Co tak drapie w duszy Krzysztofa Zanussiego, by chcieć wejść w psychikę,
      naturę dzieci, w związki, które na szczęście dzisiaj są zakazane?
      Czy
      pociąga go przyjemność pracy jaką będzie miał reżyser na planie filmowym
      „Jadwigi”, twórczego obcowania z nieletnimi aktorami?"

      http://www.latkowski.com/blog/komentarze/lista/id,442
      • n0e2008 Zanussi o swoim wymarzonym filmie 09.10.09, 10:29
        wyborcza.pl/1,76842,4286090.html
    • mineyko Akcja przeciw Zanussiemu 09.10.09, 10:27
      Przecież kariera hollywódzka, zwłaszcza dla pań, to totalne qrestwo!
      Mamuncia pohańbionej, trzynastoletniej "cud-dziewicy" marzyła
      najpewniej o karierze filmowej swej córeczki.
      Że nie wyszło, trudno taki jest los niedoszłych gwiazd.
      Bo każda zaczynająca karierę gwiazdeczka, to taka darmowa qrweczka.
      Tyle i tylko tyle!
      • n0e2008 Re: Akcja przeciw Zanussiemu 09.10.09, 10:36
        tzn czekaj, jest winna stręczycielstwa matki?
    • acc4 Zanussi jak Lepper. 09.10.09, 10:28
      Czy można zgwałcić nieletnią prostytutkę? He... he... he...
      • Gość: dnm Czyli przyznajesz, że była prostytutką? IP: 156.17.46.* 09.10.09, 11:11
        Nieletnią prostytutka ściśle mówiąc
        • Gość: Klątwiusz Re: Czyli przyznajesz, że była prostytutką? IP: 62.29.160.* 09.10.09, 11:45
          Ależ ty jesteś tępy...
    • Gość: india Akcja przeciw Zanussiemu - NIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.09, 10:32
      A co to, nie wiecie o setkach nieletnich prostytutkach?
      Przeczytajcie artykuł w wyborczej "Galerianki". To na waszych oczach
      prostytuuja się nieletnie, widzicie je w galeriach handlowych. Ta
      smarkata miałajuż kilku facetów przed Polańskim. Gdzie byłą jej
      mamusia? Dlaczego bez wahania wierzycie zdemoralizowanej nastolatce.
      Wina Polańskiego jest ale nie jako stricte gwałt zfanatyzowani
      katole!
      • Gość: nozycespoleczne Re: Akcja uderz w stol IP: *.pools.arcor-ip.net 09.10.09, 10:41
        No i sa efekty. Fajnie to nie jest w tych Kielcach, skoro takie
        agresywne naloty na ofiary. Tutaj i w watku o dziewczynach z domu
        dziecka podobnie. Ale sie kaci niezle wystrachali. W innych miastach
        tez nie lepiej, jak widac po przykladzie pana P. nawet emigracja i
        zmiana srodowiska nic nie zmienia. Terapia narodowa, zamiast duma
        zagrodowa.
    • Gość: dario Akcja przeciw Zanussiemu IP: *.pke.pl 09.10.09, 10:39
      gdybyś miał 13-letnią córkę, i gdyby ktoś ją upił i zgwałcił też nazwał byś
      córkę prostytutką.zastanów się człowieku nad słowami
    • seniorsenior Akcja przeciw Zanussiemu 09.10.09, 10:43
      Panie Krzysztofie olej Pan ich doktorat. Więcej wstydu taki "czarny"
      doktorat Panu przyniesie niż pożytku. I to od kogo? Opole? A gdzie
      to jest?
      • Gość: dnm Re: Akcja przeciw Zanussiemu IP: 156.17.46.* 09.10.09, 10:58
        Ten doktorat Zanussiemu zwisa. Kiepski prowincjonalny uniwersytet mógł się
        dowartościować i stracił szansę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka