Gość: Adamus
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.02.04, 06:54
TAk panie kłosowski nie tak miało być - z panem i pana posłem także - ciekawe
jak się ta sprawa rozwija!
W ogóle to się zastanawiam, czy wy panowie radni nie macie wątpliwości ... to
przecież 100 tys z kasy miasta!!!
Zresztą może radni mogliby taką pocztę roznosić za free - przydałby im sie
kontakt z mieszkańcami!!!