Gość: muzyk z Opola
IP: 62.148.87.*
29.02.04, 22:29
Hańba !!! Tylko niszczyć i likwidowac. Kłopoty finansowe to bzdura, jak
przychodnie za kadencji prezydent Zyły miały setki tysięcy długu to je miasto
spłaciło. A przeciez niedawno została z namaszczenia prawicy nowa dyrektor i
co ? nie poradziła sobie? Widzę, że prawdziwa przyczyna to to, że Estrada
Opolska to firma założona za "komuny" a teraz w miescie wszystko sie
likwiduje co jest z tamtego okresu. Władza dzisiaj działa na zasadzie TKM.
Estrada Opolska to historia tego miasta. Może Papa Musioła też wytniecie (po
Kowalskim to można sie tego spodziewać).
Pozdrowionko. Muzyk z Opola. ps. Już wolę lewice.