Dodaj do ulubionych

Uchwała o likwidacji Estrady Opolskiej

IP: 62.148.87.* 29.02.04, 22:29
Hańba !!! Tylko niszczyć i likwidowac. Kłopoty finansowe to bzdura, jak
przychodnie za kadencji prezydent Zyły miały setki tysięcy długu to je miasto
spłaciło. A przeciez niedawno została z namaszczenia prawicy nowa dyrektor i
co ? nie poradziła sobie? Widzę, że prawdziwa przyczyna to to, że Estrada
Opolska to firma założona za "komuny" a teraz w miescie wszystko sie
likwiduje co jest z tamtego okresu. Władza dzisiaj działa na zasadzie TKM.
Estrada Opolska to historia tego miasta. Może Papa Musioła też wytniecie (po
Kowalskim to można sie tego spodziewać).
Pozdrowionko. Muzyk z Opola. ps. Już wolę lewice.
Obserwuj wątek
    • Gość: leszek Uchwała o likwidacji Estrady Opolskiej IP: *.to.tpnet-e0.city-media.pl 29.02.04, 22:33
      Największe imperia upadają, a na ich zgliszczach może powstawać Nowe.
      Im więcej nawozu z rozpadu tym nowe powstanie silniejsze!
      • Gość: pracz Słusznie!!! Wyciąć "raka" .... IP: *.zwm.punkt.pl / *.punkt.pl 29.02.04, 23:08
        ... który toczy od lat zdrowe ciało opolskiej kultury.
    • formozus1 Różnorodność form wyrazu uczuć i myśli, to kultura 01.03.04, 00:00
      Kultura jest delikatna jak uczucie Kobiety
      Jeżeli będziemy je odsuwać, zamknie się
      sama w naszym indywidualizmie.
      Ona bardzo lubi wielość i mnogość wyrazu.
      Dlatego powinniśmy otwierać wszystkie drzwi przed Nią.
      • Gość: Kociubińska Re: Różnorodność form wyrazu uczuć i myśli, to ku IP: 213.17.145.* 01.03.04, 00:07
        Słuszna decyzja! Na organizowanie imprez kulturalnych powinny być przetargi lub
        konkursy projektów zgłaszane przez prywatne firmy artystyczne. Wtedy jest
        sznasa, że imprezy bedą atrakcyjniejsze i tańsze. Tak jest w większosci krajów
        demokratycznych.
    • kozaczek3 Kultura to tak jak miłość 01.03.04, 00:17
      Mówi o wszystkim i mówi pięknie
    • Gość: opolanin Re: Uchwała o likwidacji Estrady Opolskiej IP: *.airlan.pl 01.03.04, 07:22
      likwidujcie, zamykajcie tylko jak sie opamietacie to bedzie juz !!!! puzno a z
      drugiej strony co mozna sie zpodziewac po nieukach albo doksztalcajacych sie w
      prywatnych uczelniach aby miec tego magistra - jest mi wstyt i jak czytam o
      takich pomyslach to chce mi sie zzzzzzzz-ac.
      • Gość: pracz Opolanin, apropos nieuków, itd...., IP: *.zwm.punkt.pl / *.punkt.pl 01.03.04, 11:27
        ...takich "byków" wykształcony człowiek nie robi. Chyba, że przedstawisz
        zaświadczenie o dysleksji rozwojowej. To mogę wtedy tego nie oceniać.
    • Gość: rodowita opolanka Estrada IP: *.chrzastkowice.sdi.tpnet.pl 01.03.04, 11:40
      Serce aż krwawi jak patrzę i słucham co robią nasi młodzi niedouczeni i starzy
      zgorzchniali radni.To jakaś klątwa i kara mieć taką władzę!Niszczyć pomnik
      kultury co ma 45 lat istnienia,który stworzył to czym teraz możemy sie
      szczycić.Od początku przejęcia władzy Ząbek nie chciał istnienia estrady
      wskazują na to jego czyny.Zwolnił Lubiewską bez zasadnie bo udowodniła to w
      sądzie,wyznaczył tumana na następce bez ogłaszania konkursu na dyrektora i
      wybrał następna konfidentkę.A to wszystko w ramach spłaty długów wyborczych i
      donosicielskich.A teraz to może rządzi tam menadżer?To wszystko szopka!!!Lepiej
      kopnąć, zburzyć i zniszczyć coś co trwało i trwać mogłby dalej, gdyby udzielono
      jej tylko wsparcia i zaufania.A tak na prawdę to estrada ma taki własny majątek
      ,że sama może to zrobić .
      • Gość: pracz A Pani to chyba ze wsi ? co ? Chrząstowice na ... IP: *.zwm.punkt.pl / *.punkt.pl 01.03.04, 13:19
        ... Estradę.
        • Gość: wiking Re: A Pani to chyba ze wsi ? co ? Chrząstowice na IP: 81.210.60.* 01.03.04, 16:01
          Estrada - pomnik??? Ja chyba śnię! Estrada to normalna firma, a zadłużyła ją i
          utopiła w aferce była szefowa z nadania komuchów tak dla przypomnienia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka