fernando_hidalgo
21.01.11, 16:14
Po 250 tys. zł zadośćuczynienia dla każdego z najbliższych ofiar katastrofy smoleńskiej - taka jest propozycja ugodowa Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa dla członków rodzin - poinformował prezes Prokuratorii Generalnej Marcin Dziurda.
wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/250-tys-dla-rodzin-ofiar-katastrofy,1,4118720,wiadomosc.html
I kto za to zapłaci?