Dodaj do ulubionych

Mniejszość sprzedała AWS

IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 27.02.02, 18:24
Mniejszość potwierdziła swoją zachłanność. Cztery lata rzadziła z AWS a teraz
oddaje się SLD, byle być przy korycie. Tylko narzeka na koalicjantów a sama
ciągle u władzy. Jak to mówił Franc w Psach "Czasy się zmieniaja a pan wciąz w
komisjach" panie Gala. Teraz bedą dusić SLD.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka