Dodaj do ulubionych

Naszą dziennikarkę pozna cała Europa

IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.12, 22:05
strach się bać
Obserwuj wątek
    • Gość: Czytelniczka Re: Naszą dziennikarkę pozna cała Europa IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.12, 22:26
      Jest szansa, że raz zostaną porządnie poprawione jej teksty
      • tiresias Re: Naszą dziennikarkę pozna cała Europa 30.05.12, 22:38
        od razu proszę nazwisko (albo inicjały) tłumacza;)))
        • pamejudd Re: Naszą dziennikarkę pozna cała Europa 30.05.12, 22:58
          Pamietaj ze Virtutti Militari nie przyznaje sie raczej w czasach pokoju ;-)
          • Gość: pamejuddcytat @pamejudd IP: *.punkt.opole.pl 31.05.12, 09:57
            Może Twoja ulubienica Żbikowska
            forum.gazeta.pl/forum/w,65,108616188,108616188,Grzywna_za_szczucie_psem.html?v=2
            forum.gazeta.pl/forum/w,65,108616188,108744383,Juz_odpowiadam_.html
            odwiedzi Cię niebawem? Kto wie, może jakiś reportażyk popełni w Schwäbisches Tagblatt?


            ;-)
            • pamejudd Re: @pamejudd 01.06.12, 11:38
              Raczej nie: ST to jednak gazeta z jako takimi standardami...
      • Gość: iron Re: Naszą dziennikarkę pozna cała Europa IP: *.kstan.com.ua 31.05.12, 07:13
        Trafiło się ślepej kurze ziarno.
    • calber No i teraz już wiemy... 31.05.12, 09:38
      że w Opolu Żbikowska cieszy się europejską sławą.

      Cała Europa ją pozna, tylko odbiorca w domu nie dozna tej łaski, bo redakcja nie jest w stanie podać linki do odnośnych artykułów.

      Avanti dilettanti!
      • Gość: doczytaj Re: No i teraz już wiemy... IP: *.uni.opole.pl 31.05.12, 09:53
        albo czytaj ze zrozumieniem, jasno napisali przeciez, ze te teksty ukazuja sie dzis w DF. mozesz sobie kupic
        • calber Bardzo dobra rada. 31.05.12, 13:21
          Szkoda, że sam nie możesz służyć przykładem w "czytaniu ze zrozumieniem". Widocznie, trzeba cię w tym wyręczyć: chodzi o linki do oryginałów, a nie o link do kiosku z gazetami.
    • Gość: Ela Teksty opolskiej dziennikarki w największych eu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.12, 18:53
      O matko i ojcze!!!

      Zeby tylko nie pisała o naszej ulubienicy Sabince czy pani Marzannie Pogorzelskiej:))))
      Mam nadzieję że pisma te mają dobrego korektora???
    • Gość: pozdro Teksty opolskiej dziennikarki w największych eu... IP: *.dip.t-dialin.net 31.05.12, 19:18
      > "Le Monde", "The Guardian", "Süddeutsche Zeitung", "La Stampa", "El Pais" oraz "Gazety Wyborczej"


      Ino tak "gwoli" informacji i edukacji: wszysko lewe/lewicowe (choc rozsondne).
    • mieszaniec-zopola szkoda, ze nie pozna jako zawzietej kynorystki 31.05.12, 19:43
      ktora wystawila na lincz lobza i niezawisly sad.
      Wydawalo mi sie, ze to powazna mloda osoba, pomyslalem nawet kiedys, bylaby swietna synowa. Od czasu jak nieodpowiedzilanie zlinczowala chuligana i szczula na niezwisly sad podpadla mi zdzibko. Ddobry material na zurnaliste, ale poki co nieodpowiedzialna podfruwaja. Musi sie nieclo zestarzec, dostac od zycia po dooopie, a od ludzi po lapach, to zmadrzeje. Moim zdaniem tak sie stanie, wiec zycze panience Izabeli sukcesow. Jesli panienka niezaangazowana, to moge tez poznac z synem, wydaje mi sie, ze pasowalby w sam raz. Slub koscielny wykluczony. :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka