moharp 22.10.12, 07:13 Na skrzyżowaniu Luboszyckiej z Obwodnicą światła wyłączone. Jeden wielki sajgon i kpina. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grubyfacio Obwodnica Opola zamknięta. Jak prowadzi objazd? 22.10.12, 08:55 Kto jest odpowiedzialny za to,że nie poprawiono tego nasypu przy okazji niedawnego remontu wiaduktu. Imię i nazwisko proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: behemot Re: Obwodnica Opola zamknięta. Jak prowadzi objaz IP: *.dynamic.chello.pl 22.10.12, 09:48 Ta mapka w prestiżowym organie powala. Objazd dotyczy remontowanego odcinka obwodnicy więc objazd na mapce powinien być poprowadzony od obwodnicy w kierunku na Wrocław i od obwodnicy w kierunku na Katowice. A te cymbały namalowały jazdę w kołko po Kępskiej, Budowlanych, Harcerskiej i Luboszyckiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość do grubyfacio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.12, 20:04 Kto jest odpowiedzialny za to,że nie poprawiono tego nasypu przy okazji niedawngo remontu wiaduktu. Imię i nazwisko proszę ADOLF HITLER. Odpowiedz Link Zgłoś
borus6 Re: do grubyfacio 23.10.12, 08:21 - W nocy z niedzieli na poniedziałek służby będą przeprogramowywały światła na skrzyżowaniach obwodnicy z ulicami Jana III Sobieskiego i Opolską, odsłaniały nowe znaki na trasie objazdu oraz malowały tymczasowe oznakowanie poziome, które pomoże kierowcom poruszać się po objeździe - wylicza Mirosław Pietrucha, wicedyrektor Miejskiego Zarządu Dróg. Więcej... opole.gazeta.pl/opole/1,35114,12682806,Zamykaja_obwodnice_Opola__uwazaj_na_olbrzymie_korki.html#ixzz2A6IFixcY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Opolanin Re: do grubyfacio IP: 217.99.48.* 24.10.12, 10:28 No i gdzie te przeprogramowane światła? Od czasu zamknięcia obwodnicy cały czas pulsuje tylko żółte... MZD, jak i w ogóle "miasto" ma d...pie kierowców. Niech sobie stoją w korkach i niech się trzaskają na skrzyżowaniu. Ruchem nikt też tam nie kieruje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krycu Obwodnica Opola zamknięta. Jak prowadzi objazd? IP: *.opole.hypnet.pl 22.10.12, 17:41 przecież w tym roku już raz była zamknięta obwodnica!na raty remontują?najpierw wiadukt a pózniej nasyp?idz pan w ćul z takimi debilami tylko nerwy ludziom psują i tuczą się za nasze pieniądze idioci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Opolanin Re: Obwodnica Opola zamknięta. Jak prowadzi objaz IP: 217.99.48.* 24.10.12, 10:25 Na skrzyżowaniu obwodnicy z ul. Budowlanych sygnalizacja świetlna również jest wyłączona. Nikt też nie kieruje tam ruchem. Tam to dopiero sajgon! A miasto ma to głęboko w d...pie!!! Odpowiedz Link Zgłoś