men1972
09.12.12, 09:40
Poseł Kłosowski o mało co nie wylizał tyłka Prezesowi. Poseł Kłosowski nadskakiwał Prezesowi, że ho, ho ;-)
A jak czytał pytania od ludzi, to myślałem, że czołobitnie walnie czołem w podłogę przed Prezesem. Ta jego prze cukrowana sztucznością mowa. Kłosowski skacze przy Prezesie jak mały ratlerek - bo tak się boi, że Prezes może go nie wpisać na listę wyborczą.................
No cóż. Trochę skomplikuję wyborcze plany naszego posła Kłosowskiego :-)
Dlatego wczoraj specjalnie w tej sprawie czytałem Statut PiS-u.
A tam w tym Statucie jest napisane, że członkiem PiS nie może być osoba karana. A poseł Kłosowski chyba będzie karany, i to już za niedługo, a na pewno jeszcze przed nowym rozdaniem.
Za co ? ? ? Ano, za świadome wielokrotne ukrywanie przed organami ścigania ( Policją, Prokuraturą ) wiedzy o popełnionych przestępstwach.
Podstawa prawna: Art. 304 pkt.1 ( chyba to ten artykuł ? ).
Bo poseł Kłosowski, począwszy od listopada/grudnia 2004r wiedział wszystko o nieprawidłowościach finansowych w wykonaniu opolskiej Platformy sprawującej władzę w opolskim Ratuszu.
Wiedział, a mimo to nie doniósł. A więc złamał prawo !
A ponieważ opolscy skorumpowani i dyspozycyjni politycznie prokuratorzy i sędziowie wyjątkowo ,,kochają,, PiS-owców, no to mu na pewno dowalą fajną karę :-)
Oni tylko czekają ( a wiem to z nieoficjalnych rozmów ), kiedy wpłynie formalne zawiadomienie na Kłosowskiego...........................
A to zawiadomienie wpłynie do Policji, Prokuratury i Sądu na pewno :-) - - - - już ja men1972 się o to postaram !!!
Więc jak nasz poseł Kłosowski zostanie prawomocnie skazany, wystarczy nawet nie wielkie skazanie, byle był skazany, to będzie polityczne GAMES OVER posła Kłosowskiego.
Bo skazanie będzie oznaczało, że zgodnie ze Statutem PiS, zostanie wykluczony z Partii, wraz z brakiem możliwości startowania w jakichkolwiek wyborach :-)