Dodaj do ulubionych

Kto na szefa TVP Opole?

IP: *.biskupin.wroc.pl / *.dsl.biskupin.wroc.pl 19.10.04, 04:19
"Ma największe szanse ,gdyż kojarzony jest z Platwormą ...." Oto nowy
wyznacznik kwalifikacji w Telewiji Publicznej !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ordynacka_won Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 08:35
      No to Nierenberg nie startuje. Gdyby GTW z Ola Jakubowska byla dalej u steru,
      to jestem pewien, ze wygralby ten konkurs. Z odwaga mowi, ze zostaly mu jeszcze
      dwa lata w Radiu Opole - dwa lata niszczenia radia, z najgorsza ramowka od lat
      jak i nieustannie spadajaca sluchalnoscia... Jakie to doswiadczenie dla
      Nierenberga? Dobrze ze nie startuje na szefa osrodka opolskiego TVP, bo majac
      negatywne doswiadczenia w Radiu Opole, zostawilby TVP w stanie agonii. Poza
      tym, niech nie bedzie pewien, ze jeszcze przez dwa lata bedzie na stolku
      prezesa RO - czasy bardzo szybko sie zmieniaja i ludzie SLD/Ordynackiej powinni
      o tym pamietac. Przekonal sie o tym prezes TVP Kwiatkowski...
    • Gość: Konik Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.centrum.punkt.pl / *.centrum.punkt.pl 19.10.04, 09:43
      Wśród ewentualnych kandydatów są także inni pracownicy telewizji, jak np. Agata Miklis

      LITOŚCI!!!!!!!!!!! KTO TO WYMYŚLIL????? Z GLUPIM SIĘ NA GŁOWE POZAMIENIAŁ KTOŚ? TO WSYTD NAWET WYMYŚLAĆ TAKIE RZECZY! LUDZIE NO TO CHYBA NIEPRAWDA????
    • Gość: Turner Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 21:35
      Tak naprawdę szef mało ważny, ma być mądry, dojrzały życiowo- kompetentny!
      Ważny jest potencjał zespołu doradców -nie tych co chcą pracować w tv ale tych
      którzy powinni - tym trzeba proponowac to jest zadanie szefa na całym swiecie w
      mediach.Precz z amatorami majacymi tzw chęci a mało iskry Bozej!
      Taka Miklis to chyba żarty! w roli szefa kompromitacja Opola.Jako rydachturka
      może być od bidy! choć wiem ,że są lepsze od niej w Opolu do tych spraw...
      POSTAWIĆ NA TALENT, INTELEKT ,APARYCJĘ - WROGOŚĆ DO KOMUCHÓW!
      • Gość: wzmacniacz Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 20.10.04, 12:09
        Wdużej mierze zagadzam się z Turnerem,wrogość do komuchów zaminił bym na
        DYSTANS DO WSZYSTKICH PARTII POLITYCZNYCH wszak to telewizja publiczna.Zdaję
        sobie sprawę,że to pobożne życzenie,bo upolitycznienie życia zaszło tak
        daleko,że sprzątaczki dobierane są z klucza partyjnego.
    • Gość: maxim Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 20.10.04, 20:24
      Jak widać "Gazeta" cenzuruje zamieszczane na forum wypowiedzi. To,że ktoś
      sakramencko zbeształ Kudybę rozumiem - przegięcie (ale i tak się należało).
      Ciekawe dlaczego spadła wypowiedź jak to red. Pszon (he, he) dowaliła Sidorowi.
      Nie dziwię się bo to typowe dla tego brukowca sposoby - rodem PRL.
    • Gość: zaba Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.ld.euro-net.pl 25.10.04, 20:28
      Ludzie! Bierzcie Sidora! Nie wiem czy zna się na Platformie czy innej partii -
      ale na TV na 100%!
    • Gość: hehe kto na szefa TVP Opole IP: *.pl / *.pl 28.10.04, 11:08
      najwazniejsze, zeby nie wesolowski, grzegorzak ani miklis...!
    • Gość: Kudyba KUDYBA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.04, 12:48
      Widze,ze Teresa Kudyba to temat tabu dla Was! Przeciez z tego co wiem ja i
      jeszcze kilka osob kilkakreotnie mowila,ze chce kandydowac.
    • Gość: widzuś Re: KUDYBA IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 02.11.04, 10:03
      oj chyba baba byłaby niezła na tym stołku! Boicie się jej nieroby i
      zawistnicy.Baba ma jednak własny dorobek i gdyby tak została waszą szefową to
      krew by sikała a w telewizorze byłoby co oglądać,ale napewno bez waszych
      produkcji.hehehehehe!
    • Gość: Domino Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.04, 14:18
      A może by tak konkurs?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka