k100
17.07.05, 20:38
Bylem dzisiaj u zrodla Maryjnego w Dabrowce Lubnianskiej(studzionka). Jestem
zaskoczony i zbudowany tym co zobaczylem. Kapliczka w lesie wokol czysto i
porzadek, wybrukowany placyk, laweczki nie polamane a pomalowane Figurki nie
pokradzione. Chociaz w studni nie bylo wody z powodu suszy ale bylo wiadro na
lancuchu i czynny kolowrotek. Obok kubki i lejki do napelniania butelek. To
wszystko zdala od ludzi i zabudowan. Az dziw bieze ze nikomu to nie
przeszkadza albo nie przydalo sie. Zastanawiam sie czy to juz inna Polska?
Poczulem sie dumny ze mieszkam na Slasku.