Gość: The Gusto
IP: *.pl
31.08.05, 18:04
Chyba dużo wpakował w kampanię, tak jak 4 lata temu Korzeniowski. Zasyfia
przystanki, niszczy drzewa.Za wszelką cenę chce zaistnieć.Tyle, że to
spadachroniartz, któy zaraz po wejściu się na opolskie wypnie i zajmie
lizaniem d... Borowskiemu.A zatem głos oddany na Kasznię to głos stracony. Ja
waham się między Korzeniowskim a Kłosowskim.Oboje są przynajmniej uczciwi,
choć zupełnie rózne typy.