Dodaj do ulubionych

Ludzie sukcesu ze Strzelec Opolskich

16.09.05, 12:57
Prosze o wpisywanie znanych i nieznanych. Niekoniecznie slawnych,
niekoniecznie lubianych. Ale takich, ktorych korzenie wywodza sie ze Strzelec
Op./Gross Strehlitz.


Obserwuj wątek
    • somepoint210 Christoph Konrad Kalka 16.09.05, 12:58
      www.paranews.net/beitrag.php?cid=1121
      • somepoint210 Re: Christoph Konrad Kalka 16.09.05, 13:01
        zeitreisen.alien.de/wcms/zeigen.php?satzid=7929&page=1&srubrik=BUECHER
        • maksik9 Re: Christoph Konrad Kalka 16.09.05, 14:00
          bardzo ciekawa postać. Przyznam że jeszcze o nim nie słyszałem, choć w
          Strzelcach spotkałem się z takim nazwiskiem.
          Temat znaczących strzelczan został już częściowo podjęty w wątku "Znani
          Strzelczanie".
          • somepoint210 Re: Christoph Konrad Kalka 16.09.05, 14:21
            Witam Maksik,

            Sorki, nie wiedzialem. Nie bylo mnie kilka miesiecy na forum.
            Stefan, jak chcesz skasuj ten watek, a ja ewentualnie dopisze Christopha Konrada
            Kalke do watku "Znani Strzelczanie". Choc zamiarem moim byl watek o ludziach,
            ktorzy odniesli sukces zawodowy, zyciowy, spoleczny, ale niekoniecznie sa slawni
            i znani. Twoj wybor jednak:)

            Pozdr.
            • stefan_ems Re: Christoph Konrad Kalka 17.09.05, 00:19
              somepoint210 napisał:

              > Witam Maksik,
              >
              > Sorki, nie wiedzialem. Nie bylo mnie kilka miesiecy na forum.
              > Stefan, jak chcesz skasuj ten watek, a ja ewentualnie dopisze Christopha Konrad
              > a
              > Kalke do watku "Znani Strzelczanie". Choc zamiarem moim byl watek o ludziach,
              > ktorzy odniesli sukces zawodowy, zyciowy, spoleczny, ale niekoniecznie sa slawn
              > i
              > i znani. Twoj wybor jednak:)
              >
              > Pozdr.

              Hmm, kasowanie nie idzie mi najlepiej a uważam, że warto odświeżyć tamten wątek,
              no i co tu zrobić?? ;-)
    • stefan_ems Przemysław Trytko 17.09.05, 00:19
      www.strzelecopolski.pl/index.php?id=1249
    • stefan_ems Darek Duda 03.10.05, 01:25
      www.dsc-arminia-bielefeld.de/index.php?id=detailansicht00&no_cache=1&p=35&f=573
    • somepoint210 Stefan Piechaczek 03.10.05, 20:25
      piechaczek.ziewnik.com.pl/bio.php3?lang=pl&line=1

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka