Dodaj do ulubionych

Kiedy real,- podziękuje nowej minister finansów?

IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 08:31
A za co?
Za kolejne 4 lata bez konkurencji w Opolu!
Obserwuj wątek
    • borus6 Re: Kiedy real,- podziękuje nowej minister finans 08.11.05, 09:05
      spoko, spoko - TESCO jak lew czeka do ataku.
      • Gość: bingo Re: Kiedy real,- podziękuje nowej minister finans IP: *.atol.com.pl 08.11.05, 09:12
        Carrefour też chyba sie jeszcze nie poddał :-)
        • Gość: ;-) Re: Kiedy real,- podziękuje nowej minister finans IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 09:18
          ale najlepiej to załatwił ratuszowe koleś, który twierdził w swych planach, że
          buduje obok Castoramy jakiś sklepik meblowy. A na ukończneniu stwierdził, że mu
          się odwidziało i wynajmuje lokal Biedronce, hehe

          Tylko nie wiem, co na takie dictum odpowie zlotousta Pietrucha

          ;-)
          • Gość: POLO CAREFOUR CZY MENELE Z WINEM ? IP: 80.50.168.* 08.11.05, 09:37
            WCZORAJ ZNOWU TAMTĘDY PRZECHODZIŁEM, NA TERENIE NALEŻĄCYM DO CAREFOURA I CO
            DZIECIAKI WYJĄCE, PANOWIE Z FLASZECZKĄ I KITKUTY BETONOWYCH DRZEW...NIECH ŻYJE
            I ROZWIJA SIE PARK. NIE LEPIEJ SKLEP POSTAWIĆ. POTEM WYBUDUJA TAM
            LIDLA,BIEDRONKĘ I KAUFLANDA BO TEGO PLAN NIE ZABRANIA. MIESZKAŃCY NIE BEDĄ
            MIELI NIC DO POWIEDZENIA.
            • Gość: obcy pośród swoich ojczyznę kochać trzeba i szanować! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 10:04
              nie plóć na godło i hymn śpiewać głośno!!!

              ALEŻ TO PO#######Y NARÓD!!!!
              • borus6 skansen 08.11.05, 10:27
                A moze pozostawić ten skansen absurdów - bedą przyjeżdżać wycieczki ( tylko na
                1 dzień) i oglądać ten ewenement - nie spotykany w Polsce C
                • Gość: kustosz skansen żabko-biedronkowy, czyli powiatowy IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 12:01
                  stopień ubiedronkowienia i użabienia opola jest nie do zniesienia
                  centra handlowe nie dla prowincji
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka