Gość: Tutejszy IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 08:31 A za co? Za kolejne 4 lata bez konkurencji w Opolu! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
borus6 Re: Kiedy real,- podziękuje nowej minister finans 08.11.05, 09:05 spoko, spoko - TESCO jak lew czeka do ataku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bingo Re: Kiedy real,- podziękuje nowej minister finans IP: *.atol.com.pl 08.11.05, 09:12 Carrefour też chyba sie jeszcze nie poddał :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;-) Re: Kiedy real,- podziękuje nowej minister finans IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 09:18 ale najlepiej to załatwił ratuszowe koleś, który twierdził w swych planach, że buduje obok Castoramy jakiś sklepik meblowy. A na ukończneniu stwierdził, że mu się odwidziało i wynajmuje lokal Biedronce, hehe Tylko nie wiem, co na takie dictum odpowie zlotousta Pietrucha ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POLO CAREFOUR CZY MENELE Z WINEM ? IP: 80.50.168.* 08.11.05, 09:37 WCZORAJ ZNOWU TAMTĘDY PRZECHODZIŁEM, NA TERENIE NALEŻĄCYM DO CAREFOURA I CO DZIECIAKI WYJĄCE, PANOWIE Z FLASZECZKĄ I KITKUTY BETONOWYCH DRZEW...NIECH ŻYJE I ROZWIJA SIE PARK. NIE LEPIEJ SKLEP POSTAWIĆ. POTEM WYBUDUJA TAM LIDLA,BIEDRONKĘ I KAUFLANDA BO TEGO PLAN NIE ZABRANIA. MIESZKAŃCY NIE BEDĄ MIELI NIC DO POWIEDZENIA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obcy pośród swoich ojczyznę kochać trzeba i szanować! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 10:04 nie plóć na godło i hymn śpiewać głośno!!! ALEŻ TO PO#######Y NARÓD!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
borus6 skansen 08.11.05, 10:27 A moze pozostawić ten skansen absurdów - bedą przyjeżdżać wycieczki ( tylko na 1 dzień) i oglądać ten ewenement - nie spotykany w Polsce C Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kustosz skansen żabko-biedronkowy, czyli powiatowy IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 12:01 stopień ubiedronkowienia i użabienia opola jest nie do zniesienia centra handlowe nie dla prowincji Odpowiedz Link Zgłoś