Dodaj do ulubionych

Brak systemu ratownictwa medycznego...

IP: 217.153.196.* 01.02.06, 13:12
zbierze obfite żniwo ofiar.Piec lat ustawa nie może być wprowadzona w życie, a
głównie chodzi o procedury.Czy trzeba czekać na Warszawę, czy tu nie warto
zastosować obywatelskiego nieposłuszeństwa i robić swoje na poziomach,
województw,powiatów, gmin?Centrum powiadamiania ratunkowego jest
niezbedne.Sprawny telefon ratunkowy 112.No i rozwiazac problem, który
poszkodowanego nie obchodzi, kto ma płacić za ratownictwo.Teraz jest problem
zamykający sie kwotą 1 miliarda czy 1,2 miliarda, bo NFZ nie chce kontraktować
tego typu usług.Wydłubać z budżetu taka kwotę rokrocznie będzie trudno.Trza
ciąć wydatki istytucji państwa, sejmu, senatu, kancelarii prezydenta,
wojewodów.Nie zaspokoi to w całości potrzeb, ale przynajmniej w części.A w
senacie przegłosowano poprawkę przyznającą w/w to co sejm im obciął.By w
przypadku, odpukać, następnej katastrofy mogli się zrzucić po milionie na
poszkodowanych i zyskać uznanie.
Obserwuj wątek
    • Gość: mobber Re: Brak systemu ratownictwa medycznego... IP: 217.153.196.* 01.02.06, 17:05
      przeczytałem gdzieś, że opolskie 112 nie ma możliwości przekierowania rozmowy.
      jak na dzisiejsze możliwości techniczne telefoni, to dowód panującego debilizmu
      i nie mam już siły zgadywać czyjego
      Państwo się tak sra z Usrtawą,ze lyudzie sami ją wprowadzają od dolu np
      utrzymują bez kasy oddział ratunkowy w szpitalu. Do d. z takim państwem jak
      tuSK RZUCI W KOŃCU HASLKO TO IDE DO PARTYZANTKI. pIERWSZY OBIEWKT JAKI
      ZAATAKUJĘ BEDZIE CENTRALA tp sa ZA BRAK PRZEKIEROWANIA 112
      • Gość: Johann 112 IP: *.ipt.aol.com 01.02.06, 17:19
        Jak niedawno Bruxela zagrozila Polsce kara za brak Numeru Ratunkowego112,to
        bylo wielkie oburzenie co oni sie w polskie sprawy wp....
        A teraz to nagle wszyscy sie obudzili ze jednak to jest potrzebne,zaklamany kraj
        zaklamani ludzie.
    • Gość: ja Re: Brak systemu ratownictwa medycznego... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 17:42
      Szkoda słów...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka