Gość: * IP: *.airlan.pl 05.01.03, 22:23 Posterunek sprzydałby się na Bytnara 21. Tam zamiast petów płoną windy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Anonim JBR 21 IP: 217.110.117.* 06.01.03, 09:02 Nie rozumiem dlaczego jedni mieszkańcy mogą mieć okazję czuć się bezpieczniej niż inni. Uważam, że w moim bloku nie jest bezpiecznie. Dlaczego więc oni, a nie my? Wieczorem pełno u nas bezdomnych i młodzieży. Wybita szyba, pomazana klatka to żadna nowość przy Bytnara 21. Od kiedy otworzyli pub PRL jego klienci odlewają się w bloku. Na dodatek w sąsiedztwie, kilkanaście metrów od klatek czynny 24h przez dobę sklep z alkoholem. Zapraszam policję na parking przed nim w weekendy. Podejrzanych typów pełno. Kiedy w centrum otwierano Żabkę mieszkańcy protestowali. Kiedy u nas otwierali całodobowy alkoholowy nikt nie protestował, bo wsłaściciele i spółdzielnia już się o to postarały nie informując nikogo o tym. Na "blokowych" staczy i dewastatorów jest jedna rada. Policja i tak nic nie robi, szkoda czasu po nich dzwonić. Należy iść do spółdzielni, podać nazwiska delikwentów i wystąpić z wnioskiem o usunięcie z poczetu jej członków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Opolanin Przecież to nie są szyby mieszkańców... IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 06.01.03, 09:33 "Przecież to nie są szyby mieszkańców, tylko na klatkach..." Powybijać to mało... ale zęby tym gnojom. Ale posterunki przydałyby się we wszystkich klatkach schodowych i to nie z dyżurami, a permanetne. Smród, hałaś, brud, narkotyki, wulgaryzmy na ścianach, zasikane i zaplute podłogi i strach mieszkańców - to specyfika na pewno nie tylko mojej klatki schodowej na ZWMie. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: W bloku przy ul. Ozimskiej powstanie policyjn IP: *.internetia.opole.pl 06.01.03, 13:42 Słyszałam dzsiaj rano w radiu jak wypowidała się na ten temat mieszkaniec tego bloku. Twierdził, że chłopcy, którzy przesiaduja na klatce nie są wcale źli. Pomogli mu, albo chcieli pomóc (nie wiem czy czegos nie pomylę, ale mniej więcej tak mówił) wyremontować jakieś pomieszczenie w bloku na siłownię. Chciał im ją udostępnić żeby mieli co ze sobą zrobić, mieli gdzie wyładować energię. Niestety spółdzielnia sie nie zgodziła. I jaki z tego wszystkiego wniosek? Taki, że starsi ludzie mają młodych w d....... Nie bronię chamstwa, ani bezsensownego chuligaństwa, ale chyba wszyscy sie ze mna zgodzą -młodzież nie ma co robic!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: małolat Re: W bloku przy ul. Ozimskiej powstanie policyjn IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 06.01.03, 18:47 w tym bloku w projekcie był klub młodzieżowy - niestety - powstała w tym miejscu apteka, która zabrała za psi pieniądz od spółdzielni także piwnice, w których mogłyby być siłownie. w projekcie była też ogromna brama , którą można było wygodnie przejść bez dewastowania klatki schodowej - niestety bramę zabudowano na - sklep komputerowy. Wniosek - pieniądze z czynszów za powyższe przejada zarząd spółdzielni a młodzież niech sobie stoi w korytarzach i ćpa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: W bloku przy ul. Ozimskiej powstanie policyjn IP: *.internetia.opole.pl 07.01.03, 08:48 No i właśnie. Nic dodać, nic ująć. Debilne decyzje spółdzielni. Sami do tego doprowadzili i cierpi na tym nie tylko młodzież, ale i lokatorzy. Ale to tylko jeden z nielicznych przykładów, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś