Dodaj do ulubionych

W bloku przy ul. Ozimskiej powstanie policyjna ...

IP: *.airlan.pl 05.01.03, 22:23
Posterunek sprzydałby się na Bytnara 21. Tam zamiast petów płoną
windy
Obserwuj wątek
    • Gość: Anonim JBR 21 IP: 217.110.117.* 06.01.03, 09:02
      Nie rozumiem dlaczego jedni mieszkańcy mogą mieć okazję czuć się
      bezpieczniej niż inni. Uważam, że w moim bloku nie jest
      bezpiecznie. Dlaczego więc oni, a nie my? Wieczorem pełno u nas
      bezdomnych i młodzieży. Wybita szyba, pomazana klatka to żadna
      nowość przy Bytnara 21. Od kiedy otworzyli pub PRL jego klienci
      odlewają się w bloku. Na dodatek w sąsiedztwie, kilkanaście
      metrów od klatek czynny 24h przez dobę sklep z alkoholem.
      Zapraszam policję na parking przed nim w weekendy. Podejrzanych
      typów pełno.

      Kiedy w centrum otwierano Żabkę mieszkańcy protestowali. Kiedy u
      nas otwierali całodobowy alkoholowy nikt nie protestował, bo
      wsłaściciele i spółdzielnia już się o to postarały nie
      informując nikogo o tym.

      Na "blokowych" staczy i dewastatorów jest jedna rada. Policja i
      tak nic nie robi, szkoda czasu po nich dzwonić. Należy iść do
      spółdzielni, podać nazwiska delikwentów i wystąpić z wnioskiem o
      usunięcie z poczetu jej członków.
    • Gość: Opolanin Przecież to nie są szyby mieszkańców... IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 06.01.03, 09:33
      "Przecież to nie są szyby mieszkańców, tylko na klatkach..."

      Powybijać to mało... ale zęby tym gnojom. Ale posterunki
      przydałyby się we wszystkich klatkach schodowych i to nie z
      dyżurami, a permanetne.

      Smród, hałaś, brud, narkotyki, wulgaryzmy na ścianach, zasikane
      i zaplute podłogi i strach mieszkańców - to specyfika na pewno
      nie tylko mojej klatki schodowej na ZWMie.

      Pozdrawiam.
    • Gość: Kasia Re: W bloku przy ul. Ozimskiej powstanie policyjn IP: *.internetia.opole.pl 06.01.03, 13:42
      Słyszałam dzsiaj rano w radiu jak wypowidała się na ten temat mieszkaniec tego bloku. Twierdził, że chłopcy, którzy przesiaduja na klatce nie są wcale źli. Pomogli mu, albo chcieli pomóc (nie wiem czy czegos nie pomylę, ale mniej więcej tak mówił) wyremontować jakieś pomieszczenie w bloku na siłownię. Chciał im ją udostępnić żeby mieli co ze sobą zrobić, mieli gdzie wyładować energię. Niestety spółdzielnia sie nie zgodziła. I jaki z tego wszystkiego wniosek? Taki, że starsi ludzie mają młodych w d....... Nie bronię chamstwa, ani bezsensownego chuligaństwa, ale chyba wszyscy sie ze mna zgodzą -młodzież nie ma co robic!!!
    • Gość: małolat Re: W bloku przy ul. Ozimskiej powstanie policyjn IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 06.01.03, 18:47
      w tym bloku w projekcie był klub młodzieżowy - niestety -
      powstała w tym miejscu apteka, która zabrała za psi pieniądz od
      spółdzielni także piwnice, w których mogłyby być siłownie.
      w projekcie była też ogromna brama , którą można było wygodnie
      przejść bez dewastowania klatki schodowej - niestety bramę
      zabudowano na - sklep komputerowy.
      Wniosek - pieniądze z czynszów za powyższe przejada zarząd
      spółdzielni a młodzież niech sobie stoi w korytarzach i ćpa.
      • Gość: Kasia Re: W bloku przy ul. Ozimskiej powstanie policyjn IP: *.internetia.opole.pl 07.01.03, 08:48
        No i właśnie. Nic dodać, nic ująć. Debilne decyzje spółdzielni. Sami do tego doprowadzili i cierpi na tym nie tylko młodzież, ale i lokatorzy. Ale to tylko jeden z nielicznych przykładów, niestety.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka