IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.03, 00:38
Obserwuj wątek
    • Gość: Opol Re: PIS = SLD IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.03, 02:00
      Opolski PiS niczym sie nie rozni od SLD. Glosuje tak samo od kilku sesji.
      Pewnie bede razem za TESCO. Ciekawe co Tesco im obiecalo, bo az trudno mi
      uwierzyc zeby cos wzieli!
      • Gość: Przemek Re: PIS = SLD IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.03, 09:42
        Właśnie PiS popiera TESCO przyz Ozismkiej.Gudaniec z 10 razy spotkał się z
        Walkowskim.Czym go Walkowski przekonał? Przemek swietnie sie znajduje w takich
        sytuacjach.Przeciez i o jeden milionek z Odry tez ładnie zadbał z przyjacielem
        Nijakowskim
      • Gość: Dariusz S Re: PIS = SLD IP: 212.244.126.* 15.01.03, 10:04
        W pełni się k....wa zgadzam i aż żałuje że byłem zwolennikiem PISu !!! Wstydzę
        się tego !!! Ale skąd mogłem wiedzieć, że tam są takie buraki jak Kłosowski,
        Gudaniec czy Diakonow !!! No skąd ! Ludzie SLD !!! Ale SLD to sprytna partia -
        w przeciwieństwie do prawicowych ugrupowań - i ich wykorzystaja i w dupę
        kopną ! Powodzenia chłopaki - buraki !!
        • Gość: Al Re: PIS = SLD IP: *.po.opole.pl / *.po.opole.pl 15.01.03, 11:12
          Mam wrazenie ze tu sie kluci tylko prawica, jestescie glaby i tyle a od lewicy
          to sie musicie jescze 40 lat uczyc aby umiec trzymac jezyk za zebami. Co
          mysilicie ze tymi wyzwiskami cos zmienicie? - nie tylko bedzie wiecej
          przeciwnikow dla prawicy, obojetnie kto sie bedzie z nia identyfikowal.
          Popatrzcie sobie na lewa strone, poniesli porazke i co ? I w swoich szeregach
          wszystko zalatwiaja a nie tak jak wy pseudo politycy na stronach netowych i w
          NTO, bo myslicie ze jestescie niewiadomo kim. A tak naprawde to az przykro sie
          czyta te wzajemne szczekanie. ktos juz powiedzuial, ze jezeli sie chce sklocic
          prawice wystarczy im dac troszke porzadzic a potem juz sami sie wykoncza.
          Patrzcie na AWS i co macie z tego ze to sie roz.... hm smiechu warte szkoda
          slow, poczekamy i zobaczymy co bedzie sie dzialo w nastepnych wyborach,
          prawdopodobnie bedziecie w opozycji o ile wogole ktos z was dostanie sie do
          rady. Ale o to wam chyba chodzi
          • Gość: Dariusz S Re: PIS = SLD IP: 212.244.126.* 16.01.03, 10:02
            Racja ale i tak jestem za prawica !
        • Gość: Al Re: PIS = SLD IP: *.po.opole.pl / *.po.opole.pl 15.01.03, 11:13
          Mam wrazenie ze tu sie kluci tylko prawica, jestescie glaby i tyle a od lewicy
          to sie musicie jescze 40 lat uczyc aby umiec trzymac jezyk za zebami. Co
          mysilicie ze tymi wyzwiskami cos zmienicie? - nie tylko bedzie wiecej
          przeciwnikow dla prawicy, obojetnie kto sie bedzie z nia identyfikowal.
          Popatrzcie sobie na lewa strone, poniesli porazke i co ? I w swoich szeregach
          wszystko zalatwiaja a nie tak jak wy pseudo politycy na stronach netowych i w
          NTO, bo myslicie ze jestescie niewiadomo kim. A tak naprawde to az przykro sie
          czyta te wzajemne szczekanie. ktos juz powiedzuial, ze jezeli sie chce sklocic
          prawice wystarczy im dac troszke porzadzic a potem juz sami sie wykoncza.
          Patrzcie na AWS i co macie z tego ze to sie roz.... hm smiechu warte szkoda
          slow, poczekamy i zobaczymy co bedzie sie dzialo w nastepnych wyborach,
          prawdopodobnie bedziecie w opozycji o ile wogole ktos z was dostanie sie do
          rady. Ale o to wam chyba chodzi
        • Gość: Al Re: PIS = SLD IP: *.po.opole.pl / *.po.opole.pl 15.01.03, 11:14
          Mam wrazenie ze tu sie kluci tylko prawica, jestescie glaby i tyle a od lewicy
          to sie musicie jescze 40 lat uczyc aby umiec trzymac jezyk za zebami. Co
          mysilicie ze tymi wyzwiskami cos zmienicie? - nie tylko bedzie wiecej
          przeciwnikow dla prawicy, obojetnie kto sie bedzie z nia identyfikowal.
          Popatrzcie sobie na lewa strone, poniesli porazke i co ? I w swoich szeregach
          wszystko zalatwiaja a nie tak jak wy pseudo politycy na stronach netowych i w
          NTO, bo myslicie ze jestescie niewiadomo kim. A tak naprawde to az przykro sie
          czyta te wzajemne szczekanie. ktos juz powiedzuial, ze jezeli sie chce sklocic
          prawice wystarczy im dac troszke porzadzic a potem juz sami sie wykoncza.
          Patrzcie na AWS i co macie z tego ze to sie roz.... hm smiechu warte szkoda
          slow, poczekamy i zobaczymy co bedzie sie dzialo w nastepnych wyborach,
          prawdopodobnie bedziecie w opozycji o ile wogole ktos z was dostanie sie do
          rady. Ale o to wam chyba chodzi
        • Gość: Al Re: PIS = SLD IP: *.po.opole.pl / *.po.opole.pl 15.01.03, 11:14
          Mam wrazenie ze tu sie kluci tylko prawica, jestescie glaby i tyle a od lewicy
          to sie musicie jescze 40 lat uczyc aby umiec trzymac jezyk za zebami. Co
          mysilicie ze tymi wyzwiskami cos zmienicie? - nie tylko bedzie wiecej
          przeciwnikow dla prawicy, obojetnie kto sie bedzie z nia identyfikowal.
          Popatrzcie sobie na lewa strone, poniesli porazke i co ? I w swoich szeregach
          wszystko zalatwiaja a nie tak jak wy pseudo politycy na stronach netowych i w
          NTO, bo myslicie ze jestescie niewiadomo kim. A tak naprawde to az przykro sie
          czyta te wzajemne szczekanie. ktos juz powiedzuial, ze jezeli sie chce sklocic
          prawice wystarczy im dac troszke porzadzic a potem juz sami sie wykoncza.
          Patrzcie na AWS i co macie z tego ze to sie roz.... hm smiechu warte szkoda
          slow, poczekamy i zobaczymy co bedzie sie dzialo w nastepnych wyborach,
          prawdopodobnie bedziecie w opozycji o ile wogole ktos z was dostanie sie do
          rady. Ale o to wam chyba chodzi
          • Gość: myszka Re: PIS = SLD IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.03, 18:25
            Gość portalu: Al napisał(a):

            > Mam wrazenie ze tu sie kluci tylko prawica, jestescie glaby i tyle a od
            lewicy
            > to sie musicie jescze 40 lat uczyc aby umiec trzymac jezyk za zebami. Co
            > mysilicie ze tymi wyzwiskami cos zmienicie? - nie tylko bedzie wiecej
            > przeciwnikow dla prawicy, obojetnie kto sie bedzie z nia identyfikowal.
            > Popatrzcie sobie na lewa strone, poniesli porazke i co ? I w swoich szeregach
            > wszystko zalatwiaja a nie tak jak wy pseudo politycy na stronach netowych i w
            > NTO, bo myslicie ze jestescie niewiadomo kim. A tak naprawde to az przykro
            sie
            > czyta te wzajemne szczekanie. ktos juz powiedzuial, ze jezeli sie chce


            sklocic


            to pozorne wrażenie, sądzę, że raczej komuś zależy na tym by to tak wyglądało.
            Ludzie prawicy nie są aż tak głupi by robić z siebie idiotów na forum.
            > prawice wystarczy im dac troszke porzadzic a potem juz sami sie wykoncza.
            > Patrzcie na AWS i co macie z tego ze to sie roz.... hm smiechu warte szkoda
            > slow, poczekamy i zobaczymy co bedzie sie dzialo w nastepnych wyborach,
            > prawdopodobnie bedziecie w opozycji o ile wogole ktos z was dostanie sie do
            > rady. Ale o to wam chyba chodzi
      • Gość: boss Re: PIS = SLD IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.03, 20:02
        Gość portalu: Opol napisał(a):

        > Opolski PiS niczym sie nie rozni od SLD. Glosuje tak samo od kilku sesji.
        > Pewnie bede razem za TESCO. Ciekawe co Tesco im obiecalo, bo az trudno mi
        > uwierzyc zeby cos wzieli!

        Kowalski odpuść, to może kiedyś ci bozia tez odpuści.
    • Gość: pisowiec Re: PIS = SLD IP: *.ozimek.net.pl 15.01.03, 10:11
      wypraszam sobie to co robi pis to tylko wspólpraca dla dobra miasta, a że z SlD
      to inna sprawa, taką już mamy zdradziecką naturę
      • Gość: 1234567 Re: PIS = SLD IP: 213.25.85.* 15.01.03, 11:37
        Trafiasz jak strzałą w niebo w Ozimku lepiej pomyśl o pokretosci duszy swojego
        kuzyna januszka kowalskiego moze cos wymyslisz oprocz inwektyw i oklepanych
        frazesów
    • Gość: Pis Re: PIS = SLD IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.03, 23:13
      Przestancie juz pisac o tym dupku Klosowskim.Przeciez to kompletne polityczne
      zeo i nie ma co sie nim zajmowac.
    • Gość: PiSuar Re: PIS = SLD IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.03, 08:24
      przestancuie juz z ta koalicja kazdy an miescie juz wiec ze PiS to przybodowka
      Szteligi
    • Gość: PiSowiec Re: PIS = SLD IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 17.01.03, 16:01
      Powinno sie takich zdrajców wieszać
      • Gość: Egzekutor PISowiec = PISuarowiec IP: 213.25.85.* 17.01.03, 17:38
        Gość portalu: PiSowiec napisał(a):

        > Powinno sie takich zdrajców wieszać

        Okreslenie w tytule bardziej pasuje do tego w czym się taplasz.Płyn z nurtem!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka