jawor10 15.09.06, 13:31 Kiedy będzie zrealizowana Aleja Solidarności od Pużaka do Witosa. Obecny wzmożony ruch na Częstochowskiej stwarza utrudnienia dla dojazdu do szpitala . Pomyślcie o życiu tych w ambulansach do WCM. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ghfgh Re: Aleja Solidarności do Witosa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.06, 08:23 Jest Ul.Wygonowa i starczy na co komu budowa kolejnej ulicy markecik trzeba postawić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yogi Re: Aleja Solidarności do Witosa IP: *.wcm.opole.pl 18.09.06, 15:09 Ulica Wygonowa jest, ale najpierw od Oleskiej trzeba przebić się Wiejską. A właściwie wiejską, bo ilość dziur i wybojów jak na dróżce między polami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Opolski Re: Aleja Solidarności do Witosa IP: 83.238.128.* 19.09.06, 09:31 BĘDZIE JAK SIE MIASTO Z CAREFOUREM DOGADA TYLKO ZE ROZMOWY TWAJĄ JUŻ PÓŁ ROKU, ZNOWU PREZYDENT PRZEGRA Z SIECIĄ SKLEPÓW ALE OBRÓCI TO W SWWÓJ SUKCES A GALERIA MALINAK MOGŁA JUŻ BYĆ BUDOWANA,NIE MÓWIĄC O "AL. SOLIDNOŚCI" TERAZ TYLKO CZEKAJMY NA DIECEZJĘ ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: O La Boga Aleja Solidarności do Witosa będzie 30.02.2007. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.06, 15:11 ewent. 31.04. -- a tak na poważnie, głosujcie na Hamulca I - to będzie (w parku logistyczno-technologicznym) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: Aleja Solidarności do Witosa będzie 30.02.200 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.06, 23:02 Znów ten temat powraca,a ja znów się upieram ,że Al. Solidarności już budują !!! Odpowiedz Link Zgłoś
borus6 Re: Aleja Solidarności do Witosa będzie 30.02.2009 20.09.06, 07:41 To tylko ścieżkę dla TBS-owców, żeby mogli spokojnie wyruszyć na pielgrzymkę do REALa, bo nie chcą Caerrfoura Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Koszalińska Street Re: Aleja Solidarności do Witosa będzie 30.02.200 IP: 83.238.128.* 20.09.06, 09:51 a co tę "drogę krzyżową" pod budynkami TBS-ów już zbużyli całkowicie ? Jeśli nie zburzyli to mogą chodzić na "drogę krzyżową" do Inter Marche a nie na pielgrzymki do REALa Odpowiedz Link Zgłoś