Dodaj do ulubionych

Aleja Solidarności do Witosa

15.09.06, 13:31
Kiedy będzie zrealizowana Aleja Solidarności od Pużaka do Witosa.
Obecny wzmożony ruch na Częstochowskiej stwarza utrudnienia dla dojazdu do
szpitala . Pomyślcie o życiu tych w ambulansach do WCM.
Obserwuj wątek
    • Gość: ghfgh Re: Aleja Solidarności do Witosa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.06, 08:23
      Jest Ul.Wygonowa i starczy na co komu budowa kolejnej ulicy markecik trzeba
      postawić
      • Gość: Yogi Re: Aleja Solidarności do Witosa IP: *.wcm.opole.pl 18.09.06, 15:09
        Ulica Wygonowa jest, ale najpierw od Oleskiej trzeba przebić się Wiejską. A
        właściwie wiejską, bo ilość dziur i wybojów jak na dróżce między polami...
    • Gość: Opolski Re: Aleja Solidarności do Witosa IP: 83.238.128.* 19.09.06, 09:31
      BĘDZIE JAK SIE MIASTO Z CAREFOUREM DOGADA TYLKO ZE ROZMOWY TWAJĄ JUŻ PÓŁ ROKU,
      ZNOWU PREZYDENT PRZEGRA Z SIECIĄ SKLEPÓW ALE OBRÓCI TO W SWWÓJ SUKCES A GALERIA
      MALINAK MOGŁA JUŻ BYĆ BUDOWANA,NIE MÓWIĄC O "AL. SOLIDNOŚCI" TERAZ TYLKO
      CZEKAJMY NA DIECEZJĘ ;-)
    • Gość: O La Boga Aleja Solidarności do Witosa będzie 30.02.2007. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.06, 15:11
      ewent. 31.04.
      --
      a tak na poważnie, głosujcie na Hamulca I
      - to będzie (w parku logistyczno-technologicznym)
      • Gość: Gosia Re: Aleja Solidarności do Witosa będzie 30.02.200 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.06, 23:02
        Znów ten temat powraca,a ja znów się upieram ,że Al. Solidarności już budują !!!
        • borus6 Re: Aleja Solidarności do Witosa będzie 30.02.2009 20.09.06, 07:41
          To tylko ścieżkę dla TBS-owców, żeby mogli spokojnie wyruszyć na pielgrzymkę do
          REALa, bo nie chcą Caerrfoura
          • Gość: Koszalińska Street Re: Aleja Solidarności do Witosa będzie 30.02.200 IP: 83.238.128.* 20.09.06, 09:51
            a co tę "drogę krzyżową" pod budynkami TBS-ów już zbużyli całkowicie ? Jeśli
            nie zburzyli to mogą chodzić na "drogę krzyżową" do Inter Marche a nie na
            pielgrzymki do REALa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka