Gość: asisia IP: *.bethere.co.uk 12.10.06, 17:02 pozdrowienia kochanie ;-))z londynuuuuuu buziaki asia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tiresias Re: grazynka 13.10.06, 09:44 podobno najgorsze kible są na północnej linii metra.... Odpowiedz Link Zgłoś
pacanek_ten_prawdziwy Re: grazynka 14.10.06, 22:29 Hallo asisiu !!!!! Grazynka chyba nie w domu bo nie odpowiada. Zeby te buziaczki nie zmarnowaly sie to narazie ja je na siebie wezne i jak sie spotkam z grazynka to osobiscie dalej przekaze. tiresias napisał: "podobno najgorsze kible są na północnej linii metra...." Jak to sie kiedys mowilo : Durniu wystrzeliles a nie nabiles!!!!! A tak poza tym to skad wiesz ,byles tam ,sprzatales tam ????? Pozdrowienia od pacanka dla grazki i asi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodo Re: grazynka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 00:58 hehe to się lesbije znalazły forum.. hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pytek Asiu - co robisz w GB? IP: *.atol.com.pl 15.10.06, 13:48 Pracujesz może w wolnym najstarszym zawodzie? Czy zmywasz gary? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcelinko Re: grazynka IP: 217.197.79.* 11.11.06, 16:58 pamiętam o Tobie kochanie .Jak Ci słońce leci. ? Pozdrawim bardzosedecznie BuziakiCałuję mocno Odpowiedz Link Zgłoś