IP: *.bethere.co.uk 12.10.06, 17:02
pozdrowienia kochanie ;-))z londynuuuuuu
buziaki asia
Obserwuj wątek
    • tiresias Re: grazynka 13.10.06, 09:44
      podobno najgorsze kible są na północnej linii metra....
      • pacanek_ten_prawdziwy Re: grazynka 14.10.06, 22:29

        Hallo asisiu !!!!!

        Grazynka chyba nie w domu bo nie odpowiada.
        Zeby te buziaczki nie zmarnowaly sie to narazie ja je na siebie wezne i jak sie
        spotkam z grazynka to osobiscie dalej przekaze.

        tiresias napisał:

        "podobno najgorsze kible są na północnej linii metra...."

        Jak to sie kiedys mowilo :

        Durniu wystrzeliles a nie nabiles!!!!!
        A tak poza tym to skad wiesz ,byles tam ,sprzatales tam ?????

        Pozdrowienia od pacanka dla grazki i asi
    • Gość: dodo Re: grazynka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 00:58
      hehe to się lesbije znalazły forum.. hehehe
      • Gość: Pytek Asiu - co robisz w GB? IP: *.atol.com.pl 15.10.06, 13:48
        Pracujesz może w wolnym najstarszym zawodzie? Czy zmywasz gary?
    • Gość: marcelinko Re: grazynka IP: 217.197.79.* 11.11.06, 16:58
      pamiętam o Tobie kochanie .Jak Ci słońce leci. ? Pozdrawim bardzosedecznie
      BuziakiCałuję mocno
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka