Dodaj do ulubionych

szkoly WSERO

20.10.06, 10:30
szczegolnie chodzi mi o nkjo
Obserwuj wątek
    • tiresias Re: szkoly WSERO 20.10.06, 10:44
      juz drugi wątek zakładasz o tym...
      nie ma takiej szkoły,
      była ale ją zamknięto w zeszłym roku w związku z mobbingiem, seksem i dragami
      albo
      jest taka szkoła, świetna kadra, doskonały poziom, przystępne ceny.

      wybierz sobie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka