t183 20.10.06, 10:30 szczegolnie chodzi mi o nkjo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tiresias Re: szkoly WSERO 20.10.06, 10:44 juz drugi wątek zakładasz o tym... nie ma takiej szkoły, była ale ją zamknięto w zeszłym roku w związku z mobbingiem, seksem i dragami albo jest taka szkoła, świetna kadra, doskonały poziom, przystępne ceny. wybierz sobie Odpowiedz Link Zgłoś