Dodaj do ulubionych

odśnieżanie dachów - oferta

IP: *.zaodrze.punkt.pl 24.01.07, 12:37
odśnieżanie , usuwanie sopliu i nawisów snieżnych z dachów szybko i
profesjonalnie - 509543899
Obserwuj wątek
    • Gość: Marek !!! 2 cm sniegu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.07, 13:16
      jak tak dalej pujdzie to tej zimy nie zarobisz.
      Pozdrawiam
      • Gość: goram Re: 2 cm sniegu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.07, 13:53
        Lepiej poszerz ofertę o odśnieżanie dróg i chodników. Dachy "taki nawał" śniegu
        wytrzymają, gorzej z ludźmi na chodnikach i z samochodami na ulicach.
        • sharleena Re: 2 cm sniegu 24.01.07, 14:00
          mam łopatę. oczekuję na propozycje przy kiosku koło PKP codzienie ok 12.00
          pa
          • Gość: gowin Re: 2 cm sniegu IP: *.zwm.punkt.pl 24.01.07, 18:04
            Sharlena! A dysponujesz pługo-łopatą? Jak tak dalej pójdzie to połamiesz sobie sprzęt i dopłacisz do interesu. Już nie 2cm tylko gdzieś ze 20 cm, a co jeszcze do rana doleci?
            PS. Może dachy zaczną jutro trachać i interes będzie intratny, bez poszerzania działalności.
            • Gość: jarek Re: 2 cm sniegu IP: *.zaodrze.punkt.pl 25.01.07, 19:36
              ludzie skad u was tyle złosliwosci? kotś chce zarobic a wy sie tu z niego
              naśmiewacie , widac strasznie wam sie nudzi w domach , wiec moze wezcie łopaty i
              odśnieżcie swoje podówrko zamaistu siedziec przed kompem i ciagle pieroły wypisując.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka