Gość: marcin IP: *.zaodrze.punkt.pl 24.01.07, 12:37 odśnieżanie , usuwanie sopliu i nawisów snieżnych z dachów szybko i profesjonalnie - 509543899 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marek !!! 2 cm sniegu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.07, 13:16 jak tak dalej pujdzie to tej zimy nie zarobisz. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goram Re: 2 cm sniegu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.07, 13:53 Lepiej poszerz ofertę o odśnieżanie dróg i chodników. Dachy "taki nawał" śniegu wytrzymają, gorzej z ludźmi na chodnikach i z samochodami na ulicach. Odpowiedz Link Zgłoś
sharleena Re: 2 cm sniegu 24.01.07, 14:00 mam łopatę. oczekuję na propozycje przy kiosku koło PKP codzienie ok 12.00 pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gowin Re: 2 cm sniegu IP: *.zwm.punkt.pl 24.01.07, 18:04 Sharlena! A dysponujesz pługo-łopatą? Jak tak dalej pójdzie to połamiesz sobie sprzęt i dopłacisz do interesu. Już nie 2cm tylko gdzieś ze 20 cm, a co jeszcze do rana doleci? PS. Może dachy zaczną jutro trachać i interes będzie intratny, bez poszerzania działalności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: 2 cm sniegu IP: *.zaodrze.punkt.pl 25.01.07, 19:36 ludzie skad u was tyle złosliwosci? kotś chce zarobic a wy sie tu z niego naśmiewacie , widac strasznie wam sie nudzi w domach , wiec moze wezcie łopaty i odśnieżcie swoje podówrko zamaistu siedziec przed kompem i ciagle pieroły wypisując. Odpowiedz Link Zgłoś