Dodaj do ulubionych

Szef PFRON po kursie politycznym

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 23:44
A to pan Korzeniowski ma tyle odwagi by Mandrygę oceniać? Jeśli spojrzeć na
dokonania jego samego oraz desygnowanych do towarzystwa
adoracyjnego "Pełniącego Obowiązki"to jednak zasadnym byłoby siedzieć
cichutko i nie wychylać się.Naprawdę nie byłoby się czym po-pisać.
Obserwuj wątek
    • Gość: opolanin Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.chello.pl 10.05.07, 00:37
      Napiszę tylko jedno słowo SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Piotr Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.07, 02:17
        A Ty Opolanin to już geniusz jesteś? troszkę pokory, daj facetowi teraz troskę
        czasu nie pokaze te swoje zacięcie do pracy!
        • Gość: do Piotra Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.chello.pl 10.05.07, 05:45
          Daj mu czasu - a porządek z kasą zrobi ja trzeba.
          Takich NAM trzeba - dzięki takim "kameleonom partyjnym", kraj ten pustoszeje.
          Tfu....
          • Gość: do Opolanina Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.07, 07:00
            zioniniesz strasznie nienawiścią! Przeczytaj dokładnie co raczyła napisać Pani
            Pszon mógł Mirek startować z dwóch skrajnych partii, bo wcześniej nie był w
            nich, a chcieli go jedni i drudzy bo był w tym czasie medialny! Po 2000roku nie
            wybierając opcji nie pomogli harcerzą aby Jego uwalić! Czy to jest trudnie dziś?
            Taki mamy styl! A z drugiej strony ściągnij taką kasę z jak to nazwał Poseł
            Korzeniowski wyciągając rękę samemu nic nie robiąc, brak wiedzy Panie Pośle,
            jest u Pana i tyle!
            • Gość: opol Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 19:33
              i co mandrygowski piesku, konkurs był ustawiony, jak zwykle wygrała partyjna
              miernota.
              • Gość: opolanin Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.chello.pl 16.05.07, 01:42
                Brawo Gazeta Wyborcza !!!!!!!!! .Po zapoznaniu się z wszystkimi wypowiedziami a
                szczególnie Tomasza Bujaka jasne jest, że konkurs był farsą. Słuchając wywiad w
                radiu Opolu , oraz czytając wypowiedzi Mandrygi jedno jest pewne , że nie
                posiada on żadnej wiedzy dotyczącej kompetencji dyrektora PFRON.
                Najbardziej śmieszy mnie wypowiedź prezesa Wijasa "Pan Mandryga to doświadczony
                menedżer zaprawiony w bojach , o nienagannym morale"
                Jedno jest pewne, że ten "menedżer" dbając o swój wizerunek prezentuje różne
                swetry. No ale pamiętajmy, że ukończył kurs perswazji i dlatego nie odpowiadał
                na zadawane w radiu opole pytania. Jak zwykle wszyscy winni tylko nie on. No i
                oczywiście przechwałki (powódź, obrona województwa, 20 mln ).
                Sobotnia NTO odnotowała fakt, że Mandryga domagał się wywiadu i bliższego
                poznania. Skromność jest tu widoczna ........


                • Gość: Diabeł Rokita Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.adsl.inetia.pl 16.05.07, 10:09
                  We wczorajszym, wieczornym programie TVN Rokita wprost zapowiedział
                  Maksymiukowi, że sprzątanie po zawłaszczanych obecnie urzędach przez Samoobronę
                  będzie szybkie, skuteczne i do korzeni....
                  • Gość: komornik Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.07, 07:56
                    cza działa na korzyśc obecmnego dyrektora, zdżaży spłacić swoje prywatne długi
                • Gość: obserwator Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: 217.173.195.* 18.05.07, 09:32
                  "Dzieci Samoobrony wzięły PFRON" Okazuje się, że takie numery jak u nas z
                  Mandrygą miały miejsce w całej Polsce.
                  Gazeta Wyborcza str 4. Dziwi mnie fakt, że na spotkanie z Prezesem Wijasem
                  które odbyło się w Opolu w Ratuszu nikt nie zaprosił Prezydenta.
                  • Gość: bleee Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.07, 10:29
                    czy ten Mandryga był taki aktywny w obronie województwa? no i co z tego.To,że
                    posady wojewódzkie obronił, to wcale nie znaczy,że ma mieć taż jedną dla
                    siebie.Są przecież bardziej od niego nadający się bo oni w czasie obrony i nie
                    tylko mocno swoich posad bronili no i powinni już mieć monopol dożywotni.
                  • Gość: Opolanin Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.adsl.inetia.pl 18.05.07, 16:44
                    A po co miał przyjść Pan Prezydent? , aby swój autorytet nadszarpnąć udziałem
                    w "wyborczym" przekręcie Samoobrony? Większość normalnych ludzi pod ziemię by
                    sie zapadła ze wstydu w sytuacji nowego dyrektora PFRON. Ale do tego to trzeba
                    mieć jeszcze elementarnme poczucie samokrytyki. Tam jest tylko buta, cynizm i
                    wiara że "głupi naród wszystko kupi". Tym razem chyba jednak nie kupi....
        • Gość: Ewa Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.chello.pl 10.05.07, 18:48
          Do Piotra : ty piotrek chyba na leb upadles?!!! Najpierw zrujnowane
          harcerstwo a teraz najbardziej pokrzywdzeni przez los ?! Szlag niech ich
          wszystkich trafi. A ty piotrek, jak mu ufasz, to daj mu swoje pieniadze..,niech
          nimi zarzadza!!!
    • Gość: matadore Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 01:02
      Zupełnie nie rozumiem, o co pyta red. Pszon. O jakie studia? wszelkie studia
      można teraz skończyć, starczy mieć na czesne i powiedzmy jedną sobotę na
      miesiąc wolną. Więc co to za różnica co skończył ten Pan. A pieniądze i
      zarządzanie nimi, no bez przesady, większymi finbansami dysponują misnistrowie
      szkolnictwa i rolnictwa, na przykład, i nikt nie płacze z tego powodu. Pani
      Red., więcej luzu:)
    • Gość: :) Pracował u Grzejszczuka - Fibiga IP: *.adsl.inetia.pl 10.05.07, 06:55
      • Gość: Kris Mirek jest ok! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.07, 07:12
        Grzeszczuk? to plakaty jemu robił! potem łaził za nim, to było z 6 lat wstecz!
        • Gość: anatol Re: Mirek jest ok! IP: 213.17.147.* 10.05.07, 07:30
          Gratulacje dla Mandrygi!!
          Malkontenci,krzykacze i frustraci niech sobie dadzą na luz.
          Czas skończyć nagonkę obrzucania go błotem.
          Teraz jest czas na działanie i skuteczność.
          • Gość: opol Re: Mirek jest ok! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 07:54
            To co o swoich kwalfikacjach mówi pan Mandryga jest żenujące. W normalnym kraju
            taka miernota nie miałaby szans na takie stanowisko, no ale w IV RP stanowiska
            są polityczne i nawet największy burak lub panienka, która dobrze tańczy na
            dyskotekach może być zatrudniona w ministerstwie (cóż że bez wykształcenia, w
            Samoobronie liczy się wierność wodzowi) lub w spółkach i firmach państwowych.
            • Gość: Madzia Re: Mirek jest ok! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.07, 08:28
              O swoich kwalifikacjach p.Mandryga mówił wcześniej. Aby być dyr. trzeba miec
              wyższe! Wiec je ma! a wywaid jest mało precyzyjny, jak ktos powiedział
              telefoniczny i moze to własnie jest efekt!? Szkoda, a Pan Korzeniowski główny
              naprawiacz Polski co zrobił?
              • Gość: Kris Re: Mirek jest ok! IP: *.chello.pl 10.05.07, 09:41
                Gratulacje.
                A z oceną pracy warto się wstrzymać, a nie z góry zakładać, że ktoś da ciała. Z
                postów widać, że komuś koło nosa przeszła niezła posadka, a Mandryga jest
                niewrażliwy na kolesiostwo, to stołeczki szlag trafił :)
                • Gość: gosc123 Re: Mirek jest ok! IP: 81.219.27.* 10.05.07, 09:57
                  Kolejny polityczny karierowicz, a w konkursie na pewno nie chodziło o
                  umiejętności tylko właśnie o ... kolesiostwo i stołeczek. Razem z Mandrygą
                  startowały dwie osoby mające co najmniej 5 letni staż w PFRON na kierowniczych
                  stanowiskach, mający preferowane w konkursie wykształcenie. Informacje Mandrygi
                  o najlepszych koncepcjach są bzdurą. Obecności w komisji konkursowej
                  przedstawicieli organizacji pozarządowej to chyba bzdura, fundusz, ministerstwo
                  tak, pozarządówka to chyba sen. "Najlepszy" Mandryga napisał, że w funduszu nie
                  trzeba biegać za pieniędzmi - fakt, dlatego łatwiej je wydawać i dlatego PFRON
                  jest kryminogenną instytucją. Ale skoro wygrywają namaszczeni nie ma się co dziwić.
              • Gość: Seweryn Re: Mandryga IP: 80.51.194.* 10.05.07, 09:52
                Troche jednak postać kontrowersyjna, zaraz po zakończeniu kariery w ChO kręcił
                się typami spod ciemnej gwiazdy (łysa pała, sznyty na twarzy, skóry tzw. po
                prostu zimny łokieć) koło Barlickiego nie rozpoznając swych starych druhów.

                To ze Byczyna była staaaaaaaaaaaasznie faworyzowana, to każdy druh z Opolskiego
                wie (nagrody, kasa i takie tam). No ale cóż druga opolska Włoszczowa i tyle.

                Jednak nawet obrońcy przyznają, że nie było to zbyt profesjonalne podejście
                wierzyć "na słowa" kilka lat temu politykom i innym magikom. Przecież to nie
                było rok 1990 i początki gospodarki planowanej.

                A że trza było zwalniać ludzi. Wielu pamięta gęstą amtosferę w Chorągwi jak
                zaczęła się padaka. Z takim wejściami to można było szukać sprawdzonym i
                kompetentym osobom jakiejś fuchy w Urzędzie Miasta, innych NGO-sach,
                instytucjach przyjaznych ZHP.

                Ale że facet z Unii Wolnośći poszedł w długą z Samoobroną to szok.

                No i szkoda Turawy.

                S.
    • Gość: leszek Szef PFRON po kursie politycznym IP: 62.148.87.* 10.05.07, 10:18
      ludzie ten człowiek ma komornika na karku
    • Gość: PIPI Szef PFRON po kursie politycznym IP: 62.148.87.* 10.05.07, 10:20
      Mandryga i Piłat , razem dadza rade ! w Kluczborku wszysci ich znaja
      • Gość: Gut Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.tvp.pl 10.05.07, 10:28
        Ta, dobiorom sobie z Opolunia dajmy na to Żyłową albo kogoś z ferajny profesora
        D., kogoś z chłopaków Kłosa i dadzą radę. To zdolne chłopaki.
      • Gość: Znajomek Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.07, 10:30
        Teraz jeszcze dotrze do nich kierownik August z Kluczborka TRZECH
        MUSZKIETERÓW!!!!tyle że ten to bez wykształcenia ale stoleczek mu przypasują!
        • Gość: "konkurs" Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.adsl.inetia.pl 10.05.07, 17:22
          I bardzo dobrze się stało, że wyszło szydło z wora! Tak prostytucja partyjna
          jak i jednoznaczna identyfikacja z tą właśnie partią oraz jasna sprawa z
          tzw. "konkursem" to w praktyce początek końca działalności publicznej tego
          pana. Zresztą zakończenie jest równie żałosne jak dotychczasowa działalność. To
          jedna wielka manipulacja poszerzona ostanio "naukowo" odpowiednim kursem.
    • Gość: obserwatorka Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.adsl.inetia.pl 10.05.07, 18:12
      Pan poseł S już obstawił ARiMR swoimi a teraz PFRON.Tam gdzie kasa tam "S" i
      tak nie zdążą swoich długów skasować a za 2 lata z maleńkim haczykiem i tak ich
      prokurator znajdzie.
    • Gość: MIeszaniec NIe chcę bronić hm Mandrygi IP: 217.173.202.* 10.05.07, 19:11
      bo ludzie z mojego otoczenia plują na niego z pogrążenie chorągwi. Obciążają go
      nawet za przedwczesne zgony starych instruktorów. Faktycznie zaś Zadłużenie
      chorągwi i utrata ośrodka żeglarskiego w Turawie obciążają fatalnie jego konto.

      Jednak spojrzałbym na sprawę z innej strony. Po 1989 władze miały ZHP w d..., a
      wiadomo, że ZHP przy tej wielkości związku, bez sponsorów, w szczególności
      państwowych nie ma racji ekonomicznego bytu. Hm Mandryga nie płacąc ZUSu i
      podatków postępował dokładnie tak, jak dyrektorzy kopalń, z tym, że wystarczyło
      jak górnicy pojechali z kilofami do Warszawy i zaraz im długi umarzano. Nie
      wubrażam sobie harcerzy z petardami, mutrami i stylami od kilofów, na dodatek
      pijanych. Mandryga liczył, że władze nie dadzą zginąć chorągwi i się niestety
      przeliczył. Nie wiem czy ktoś pamięta, ale w czasach rządów AWS, ZChN i
      Suchockiej i innych rządów tzw. postsolidarnościowych, władze dyskryminowały
      ZHP. Były nawet takie 2 lata, kiedy rządowe dotacje dla ZHRu, byłyy 5x wyższe
      niż dla ZHP, który miał 10x więcej harcerzy. Rządy exkomuchów wcale nie były
      łaskawsze dla ZHP. Widziałem w tym latach na polskim morzem wyżarte drużyny
      ZHRowskie, wyposażone w najnowszy sprzęt obozowy, środki łaczności i
      transportu.
      W każdym razie, eufemistycznie nawet mówiąc, w tych czasach nikt się nie
      przejmował zbytnio losem ZHP i być może niektórzy byliby nawet szczęśliwi,
      gdyby tą organizację rozwiązano. Nie pomogło nawet, że ZHP znalazło sięna
      kolanach.
      Hm Mandryga o ile mi wiadomo, bynajmniej niczego nie ukradł, nie zdefraudował,
      nie wziął do kieszeni. Z tego co nawet tu piszą, swoje niepowodzenie ciężko
      przeżywa do tej pory i wciąż aktywnie działa i zbiera datki na ZHP w poczuciu
      winy.
      Warto zatem poszukać jeszcze innych winnych tej sytuacji. Jeśli rządy potrafiły
      z naszych pieniędzy finansować nieopłacalne kopalnie, to czemu nie uratował
      ZHP. W końcu pieniądze tam nie są pożytkowane na działaczy, bo etatowa kadra
      była tam już uszczuplona do absolutnego minimum. Zatem prawie wszystkie
      fundusze idą na młodzież, głównie na wypoczynek wakacyjny. Skandalem jest, że
      kolejne rządy i ich przedstawiciele terenowi nie załatwili sprawy zadłużenia.
      Powiem więcej - nawet ośrodek w Turawie powinien zostać w trymiga odkupiony z
      powrotem. Jeden Ryszard Zembaczyński, który coś zaproponował, a reszta ma ZHP
      gdzieś. Gdyby to odtyczyło ZHR, kaczory zaraz spłaciłyby długi.
      Czuwaj!
      • Gość: MIeszaniec Niniejszym apeluję do władz rządowych, samorządowy IP: 217.173.202.* 10.05.07, 19:20
        ch, do osób prywatnych, firm państowych, komunalnych i prywatnych, do Agory i
        Gazety Wyborczej, w szeczególności do "GwO", która odcina kupony od Mandrygi, o
        zrzutkę na zapłacenie długów opolskiej chorągwi ZHP, odkupienie ośrodka
        żeglarskiego w Turawie i zakup dla harcerzy z ZHP nowego sprzętu. Do starych
        instruktorów apeluję o powrót do pracy z młodzieżą, choćby na okres wakacyjny.
        Czuwaj,
        pwd MIeszaniec
      • Gość: MIeszaniec Jeszcze apel do red. Pszon IP: 217.173.202.* 10.05.07, 19:25
        Polecam Pani uwadze dość ciekawe tematy:
        1. "Jak po upadku komuny władze miały ZHP gdzieś i jak w tym samym czasie
        wspierały ZHR"
        2. "Kogo spoza harcertwa należy winić za zadłużenie chorągwi opolskiej ZHP"
        • Gość: be ret. Re: Jeszcze apel do red. Pszon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 19:38
          szacun Mleszaniec,wielki szacun dla ciebie i dla Mandrygi.
          • Gość: MIeszaniec Może by tak wrócić do ZHP? IP: 217.173.202.* 14.05.07, 21:44
            Czy przydałby siętam jeszcze jakiś stary dh pwd ?
      • Gość: Druhna Re: NIe chcę bronić hm Mandrygi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.07, 17:55
        Cóż, te peany na cześć Pana Mndrygi bardzo mnie dziwią. Owszem, Chorągiew
        Opolska w 1997 roku sprawdziła się bardzo, ale to nie była zasługa Mandrygi,
        lecz ludzi, którzy wówczas w KCH pracowali. Prawda jest taka : skończyły się
        dotacje, skończyły się możliwości i umiejętności menadżerskie Pana M. Pozostały
        długi, w tym około 270 tys. nierozliczonych dotacji z Europy Zachodniej...
        Pan M., jak wynika z wywiadu z nim, nawet w gadce nie jest ju z tak mocny jak
        kiedyś.
        I NIE JEST JUŻ HARCMISTRZEM...!!! W 2003 roku został wyrzucony dyscyplinarnie z
        ZHP. A w jego poczucie winy jakoś nie potrafię uwierzyć. Chociażby po stylu, w
        jakim traktuje swoich oponentów. Czyli BRAKIEM STYLU.
        • Gość: Łyżyhojar Re: NIe chcę bronić hm Mandrygi IP: *.adsl.inetia.pl 19.05.07, 14:44
          Ale zrobił to czego nikomu sie w kraju nie udało - rozłożył harcerstwo. I
          proszę mu tego nie ujmować, jest i pozostanie mistrzem nad mistrzami!!! Jeszcze
          sie dzieci w byłych PGR-ach będą piosenek uczyć na jego cześć w trakcie zebrań
          partyjnych ich rodziców. Powinien dostać jeszcze wielki krawat biało czerwony i
          orzeczenie o sprawnym innaczej mózgu.
          • Gość: Sfora Re: NIe chcę bronić hm Mandrygi IP: *.adsl.inetia.pl 19.05.07, 20:59
            Sfora! no co jest? Ruszać!!! Miruś marketingowo nie wyperswadował jak macie się
            zachowywać teraz?
            • Gość: re Re: NIe chcę bronić hm Mandrygi IP: *.adsl.inetia.pl 19.05.07, 21:15
              Dał dupy! bo moja instrukcja takiego wariantu nie zawiera. Ale jak co to ma
              medale i ordery i odczepcie się się tak w ogóle bo jest dyrektorem i basta.
              • Gość: opolanin Re: NIe chcę bronić hm Mandrygi IP: *.chello.pl 22.05.07, 20:28
                Wczoraj Pan Dyrektor pokazał swoją klasę. Na miejscu parkingowym wyznaczonym
                dla ON ( 4 koperty ) przed wejsciem do siedziby PFRON zaparkował( sądząc po
                rejestracji OKL )swój samochód.I tu mamy wynalazek !! za szybą umieścił
                napis "Miejsce służbowe PFRON". Pan Dyrektor złamał przepisy ruchu drogowego i
                zlekceważył osoby niepełnosprawne. Od 3 lat prowadzona jest kampania
                parkingowa "Czy naprawdę chciałbyś być na naszym miejscu ". Pan Dyrektor
                zapowiadał lobbing dla osób niepełnosprawnych i ich problemów, czy to właśnie
                przykład takiego działania???. Każda instytucja może mieć oznakowane swoje
                miejsce służbowe do parkowania , ale to kosztuje 500 zł i należy załatwić.
                Jedno jest pewne , że nie może być ono na kopercie. Po interwencji straży
                miejskiej OKL zmienił miejsce postoju.
                • Gość: re Re: NIe chcę bronić hm Mandrygi IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.07, 11:25
                  Nie czepiajcie się o takie duperele, będzie jak z konkursem - po raz drugi już
                  tego nie zrobi bo się przygotuje, poczyta przepisy, nauczy i w cuglach wygra
                  egzamin szacunku dla osób dzieki którym ma teraz co miesięczną pensję.
    • Gość: Politolog Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.07, 12:44
      Schemat działania jest taki sam jak na innych forach tego pana. Ktoś ze sfory,
      podstawiony rozpoczyna post aby wkręcać ludzi zgodnie z zasadami jakich nauczył
      się na kursie dla działaczy samoobronnych (czytaj – marketingu perswazyjnego).
      Ot i cała manipulacja tak jak i osobowość tego pana ujawniająca się miedzy
      innymi w żałosnym nagabywaniu dziennikarzy z NTO aby coś o nim skrobnęli
      oferując w zamian wątpliwej wartości bliższe poznanie (czytaj na str. 10 w
      dzisiejszej NTO).
      Zaczynając jednak konflikt z Posłem Korzeniowskim ten pan przecenił się, gdyż
      już niebawem aby utrzymać stołek będzie musiał się znowu płaszczyć w swoich
      gumofilcach przed PO, bowiem urzędy marszałkowskie przejmują oddziały PFRON od
      nowego roku.
      Tak więc będziemy niebawem świadkami kolejnych włazidupskich manipulacji I
      harcerza PRL-u.
      • Gość: Krycha Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.07, 18:35
        Chyba ustrzeliłeś specjalistę od marketingu (cisza nastała bo chyba teraz
        głowkuje ze sforą nad perswazją strategiczną)) bo faktycznie taka ustawa
        grzeje miejsce w Sejmie, ale i tak ma fajny sweterek - jak Kononowicz.
        • Gość: PO Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.adsl.inetia.pl 13.05.07, 20:41
          Strzał w dziesiątkę, bacznie teraz obserwujcie zalotne wizyty Gumofilca na
          salonach PO, ale i tak już ma tam przewalone, przelicytował sie w swoim
          manipulanctwie, wpadł w popłoch i nagle zamilkł - niby odcina się od tego postu
          a każde dziecko juz chyba poznało "techniki perswazyjne" tego pana. Tak więc
          pracownicy Oddziału śpijcie spokojnie bo każdy ruch tego pana bedzie teraz
          uważnie obserwowany. Robienie miejsca pracy dla swoich Waszym kosztem może
          wrócić rykoszetem szybciej niż on sam się spodziewa.
          • Gość: racja Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.adsl.inetia.pl 13.05.07, 23:45
            No to facet posprzątany. W przeciwieństwie do PiS, koalicja w regionie
            szybciutko posprząta po swoich poprzednikach. Miesiąc, dwa i śladu po
            samoobronie i pis nie będzie.
            • Gość: czytelnik Re: Szef PFRON po kursie politycznym IP: *.adsl.inetia.pl 15.05.07, 09:40
              Najbardziej ubawiła mnie laurka jaką wystawił nowy Prezes PFRON (mianowany parę
              dni temu z desantu Samoobrony do centrali PFRON)Panu Mandrydze, w której
              szczególnie akcentuje walory moralne tego pana. W sprawach moralności
              rekomendacja z rąk tej partii jest szczególnie cenna i w przyszłości Pan
              Mandryga winien ją koniecznie dopisać do swojego CV. Zapraszam do lektury
              dzisiejszej GW w Opolu gdzie Wiceprezes PFRON w Warszawie na znak protestu
              przeciw wyborowi tego pana rezygnuje z nadzoru nad Opolem i wprost oświadcza o
              marnej ocenie Mandrygi w konkursie (wygrała Pani Niedźwiedź) i forsowaniu przez
              nowo mianowanego Prezesa PFRON tej własnie kandydatury. To wyjaśnia zwłokę w
              rostrzygnięciu konkursu bo poprzedni Prezes nie chciał ulec naciskom.
              Tak to mili niepełnosprawni Wasze interesy będą teraz strzeżone przez
              aktywistów tej światłej i postępowej siły narodu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka