Gość: Pablo
IP: 77.223.224.*
04.12.07, 23:14
ale buc z tego właściciela, to dlaczego nie podniesie na 25 zł a
może 30 skoro i tak ludzie zapłacą ?
mam prośbe do miasta cofnijcie im pozwolenie na parking przy
kinopleksie i wyslijcie komisje czy maja parking a jak nie mają to
dac im mandat tak ze 100 tys a moze i wiecej