Gość: blabla
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.01.08, 20:31
Szanowny Panie Pośle, zamiast wydawać pieniądze na referendum,
lepiej przeznaczyć je na remont Okrąglaka, przynajmniej będzie
korzyść dla wszystkich mieszkańców, a nie tylko dla członków Pana
partii