Dodaj do ulubionych

PiS chce apolitycznego referendum

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 20:31
Szanowny Panie Pośle, zamiast wydawać pieniądze na referendum,
lepiej przeznaczyć je na remont Okrąglaka, przynajmniej będzie
korzyść dla wszystkich mieszkańców, a nie tylko dla członków Pana
partii
Obserwuj wątek
    • Gość: Barichelo Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.chello.pl 14.01.08, 21:07
      Ni cierpię PIS-iorków ale pójdę i zagłosuję za odwołaniem Zembaczyńskiego!
      • Gość: mama Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 19:40
        na złość mamie odmrożę uszy nie masz jaj w przeciwieństwie do Rycha
        co ma nienawiść do PIS do fachowości Rycha kiedyś królowie z nudów
        wypowiadali wojny z prawem do przerwy na obiad ze wzgledów
        humanitarnych i etycznych brnij dalej cioto polityczna
    • Gość: poinformowany PiS chce apolitycznego referendum IP: *.chello.pl 14.01.08, 21:11
      Kandydatem PiS-u będzie: Patryk Jaki.
      • Gość: mauyprezes Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.adsl.inetia.pl 14.01.08, 21:41
        Patryk Jaki?? Na to pytanie odpowiedzmy sobie po cichu samemu.
    • Gość: Gosia PiS chce apolitycznego referendum IP: 77.223.233.* 14.01.08, 21:42
      Jak widać PiS nie umie pogodzić sie z porażką i znów rozpoczyna
      walkę.Lepiej proszę coś pożytecznego zrobić dla Opola i regionu, niż
      wyrzucać kasę w błoto.Proszę wziąć przykład z pracowitości Pna
      Prezydenta Zembaczyńskiego.Tylko ślepy nie widzi , że Opole obudziło
      się z wieloletniego, pogańskiego zastoju.Jesli PiS chce referendum,
      to rzeczywiście będzie apolityczne
      • Gość: faniero Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 21:56
        Popieram.Zembaczyński to opowiadacz a nie decydent a radni licytują
        się co najwyżej w postulatach.Popieram jeśli referendum będzie w
        sprawie odwołania prezydenta i rady.
        Koszt referendum to betka w porównaniu do kosztów i strat związanych
        z dalszym funkcjonowaniem tego towarzystwa.
        • Gość: Alik Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.com.pl 15.01.08, 09:41
          Tak odwołać całe to towarzystwo, prezydenta włącznie z całą radą i w
          kolejnych wyborach nie głosować na żadnego z nich !!!!
      • citizen_opole Re: PiS chce apolitycznego referendum 14.01.08, 22:22
        Nie wierzę posłowi Panu Kłosowskiemu. Nie wierzę w apolityczność referendum z
        nadania PiS.
        Wierzę natomiast w uczciwość, rzetelność, wiedzę, rozsądek
        i pracowitość Prezydenta Zembaczyńskiego. Wierzę w mądrość Opolan.

        Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapytać mieszkańców Opola.
        Konsultacje społeczne są wszak przejawem tak upragnionej przez wszystkich
        demokracji bezpośredniej.

        Kiedy Pan Zembaczyński objął stanowisko 5 lat temu, to okazało się,
        że nie wiadomo w co ręce włożyć. Zaniedbania były tak ogromne!
        Pan poseł ma zastrzeżenia do autobusów miejskich.
        Faktem jest, że zakupy pojazdów dla MZK w "second handach", to nie jest dobre
        rozwiązanie, ale np. tylko w 2006 r. wydano z budżetu miasta na nowe pojazdy 4
        mln zł.
        Okazało się, że jest to kropla...
        A budowa bazy treningowej na eu12, to mi lata, a nawet lotto:-)
        Zresztą nie tylko mnie.
        • Gość: ŁOWCA TROLLI Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.chello.pl 15.01.08, 12:07
          CITIZEN TO INTERNETOWY TROLL

          NIE KARMIC TROLLA
        • Gość: zakonnik Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 19:52
          pewnie znasz opolan skąd tyle warcholstwa na forum tyle chciejstwa
          wsrod leserów zyjacych na cudzy rachunek a podatnych na opinie o
          bliznim zza krzaków bez pokazania że w Opolu mozna lepiej przykłady
          gdyby Rychu nie miał jaj to swoich oponentów winien dla świetego
          spokoju zatrudnić w ratuszu lub spółkach komunalnych oni walcza o
          okruchy z prezydenckiego stolu wielkości bochenka
      • Gość: Apolityczny Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.chello.pl 15.01.08, 18:02
        Za Pogana był zastój??? Co Ty Gosia opowiadasz... To za tych
        pogańskich czasów został zmodernizowany opolski rynek, został
        wybudowany most na Odrze, powstała obwodnica północna, została
        zmodernizowana oszczyszczalnia ścieków i rozbudowane wysypisko
        odpadów komunalnych, "Pasieka" zyskała nowe oblicze, a ogród
        zoologiczny pieknie przebudowany - to pewnie tylko niektóre
        przykłady ówczesnego "zastoju". Nie jest to na pewno pozytywna
        postać w historii miasta i wiemy wszyscy dlaczego, ale nie można
        mówić, że wtedy był marazm i nic sie nie działo. Pogan nigdy nie był
        moim idolem, ale właśnie tamte pogńskie czasy ruszyły trochę to
        miasto, a jak jest od 6 lat w Opolu, to wszyscy widzimy. Wiekie
        nadzieje i smutne rozczarowanie. To, że ktoś jest pracowity nie
        oznacza, że jest skuteczny. Powiem wiecej - Zembaczyński wcale nie
        jest pracowity, bo on jest urzędniczy i to jest nieszczęscie dla
        Opola. Prezydent ponad 100 tys. miasta ma być wizjonerem, dobrym
        menadżerem i skutecznym realizatorem podejmowanych decyzji.
        Popieram referendum, bo jest ono potrzebne dla Opola.
        • Gość: historyk Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 18:21
          skuteczność pogańskich czasów porażajaca bo zasada coś za coś np.
          10 procent łapówki od wartości umowy to było to co stosują
          koreańczycy aby nawet Wrocław przegrał skad Rychu ma brać na łapówki
          dla sprowadzenia euro do Opola w Polsce był przypadek sprowadzenia
          krzyżaków ale oni nie chcieli wyjść podobnie ruskich komu
          przeszkadzało pogaństwo takie słowiańskie ? kazdemu cos skapnęło ...
    • Gość: MZK PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 22:11
      Brawo panie pośle Kłosowski! Czekamy na lepsze czasy.
      • Gość: kto wie? Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 23:18
        Referendum to duża sprawa.Jego koszt stosunkowo niewielki jeśli
        porówna się z kosztem dalszego zastoju w Opolu i działaniem
        nieudaczników.Apolityczność referendum to rzeczywiście ważna
        sprawa,jeśli ma się udać.Wymaga pewnej finezji i chęci współpracy z
        niepolitycznymi i politycznymi.Biorąc pod uwagę skłonność do
        współpracy opolskiego PiS-u z różnymi nie tylko politycznymi, ale
        także swoimi to wątpić można w sukces skąd inąd potrzebnej
        akcji.Ale...
    • Gość: jarek PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 00:30
      Towarzyszu Prezesie melduję Opole jest miastem szczęsliwym bo:
      ostatni bezdomny zamieszkał w Dobrych Domach, azbest usunieto z
      Opola, mieszkania komunalne czekaja na chetnych, z Opola
      wyprowadzono gruzlice i skoliozę, mlodzież słucha radia maryja i
      przeprowadza staruszki przez jezdnię razem z tirówkami, bezdomni sa
      zapraszani na Wigilie do domu parafian a nie do ubeckiej stołówki
      ostatnich bezrobotnych wybrano do rady miejskiej a oni marza o grze
      na boisku glowa prezydenta grając do jednej bramki z synami
      marnotrawnymi towarzysza lenina czasy pogańskie nie wrócą byle-jak-
      ość też nie bedzie epoka zmienimy krzyzacki herb Opola na piłkę tak
      nam dopom... GW. Szarom alejkum Wodzu !
    • Gość: emigrant PiS chce apolitycznego referendum IP: *.karoo.KCOM.COM 15.01.08, 06:42
      citizen ty zawsze bronisz tego nieudacznika hamulca on ci
      najwyrazniej placi za to siedzisz sobie w cieplym pokoiku nic nie
      musisz robic bo w opolu i tak nic sie nie dzieje wiec czasem tylko
      papierki przewietrzysz lub dmuchniesz by kurz spadl.Rozumiem wiec
      twa milosc do hamulca i strach przed kims nowym kto przyjdzie
      zamiast tego nieudacznika i kaze ci pracowac a nawet moze cie
      wywalic z twojego cieplego pokoiku dla ciebie citizen to bylby
      prawdziwy horror wiec bron swojego pana co z tego ze nieudacznik
      skoro niezle wypasiesz sie u niego.
      • Gość: sympatyk Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 06:52
        nie czepiaj się Michała Kamińskiego że mamy takich posłów
      • citizen_opole Re: PiS chce apolitycznego referendum 15.01.08, 22:02
        Do antka_emigranta zwanego karoo;
        Zawsze broniłem, bronię i będę bronił Pana Zembaczyńskiego, bo jest tego wart.
        Jestem o tym zupełnie przekonany, od kiedy Go poznałem przed laty.
        Muszę rozwiać Twoje dywagacje i domysły co do etatu w ratuszu.
        Nie mam etatu w ratuszu. I nie chcę mieć. To mi lotto.

        Twoje fantazje na mój temat są o tyle chore, co nieprawdziwe.
        Radzę, spróbuj z kobietą. Może Ci się spodoba? :-)

        Bronię prezydenta tego miasta, bo takie mam kaprycho! Jestem prostym gostkiem. O
        prostym kanonie moralnym. Wychowałem się na wsi.
        Nigdy, ale to nigdy nie lubiłem jak sfora kundli napadała na człowieka gryząc go
        bez litości.
        Wierz mi, trzeba mieć odwagę, aby stanąć po stronie słabszego.
        Trzeba mieć jaja.
        Ty widzę, masz jaja, ale pod oczami...:-)

        • Gość: emigrant Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.karoo.KCOM.COM 16.01.08, 06:34
          A wiec prostaczku citizenie mowiac twym jezykiem juz probowales mnie
          namierzyc zycze powodzenia twe wiejskie metody sa warte przymierza z
          tym nieudacznikiem miales nadzieje ze pisze z polski wiec popiszesz
          sie zdemaskowaniem emigranta a tu lipa nawiasem mowiac antek to cie
          zrobil.Jak widzisz potrafie dostoowac sie do twego nedznego poziomu
          i moglbym to robic czesciej tylko po co?by dorownac dywanikowi
          hamulca?coraz bardziej robisz sie nerwowy buraku citizenie zreszta
          tak jak twoj pan przydupasie ktory raz organizuje euro potem juz nie
          organizuje a teraz znow bedzie organizowal a ty znow opowiedz nam o
          tej roze z szambem co to ja tak dzielnie twoj mentor buduje .nara
        • Gość: patrycjusz Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 08:04
          Rychu napewno nalezy do ludzi dobrze wychowanych jemu dedykuje mały
          rychu walczyl na podwórku o swoje mama karciła nim oddasz policz do
          stu pobity rychu wraca z okiem jak śliwa a mama uzgodniliśmy wiem i
          co z tego patryk miał liczyć do 10 wszystko zalezy od wychowania w
          domu a nie sesjach rady zwanej miejska z domieszka wumlu
    • Gość: opolanin PiS chce apolitycznego referendum IP: *.eranet.pl 15.01.08, 08:49
      Mam juz dosc tego biadolenia na temat Zębatego. Wiem, nie jest to
      gość jakiego chcielibysmy widziec na stolku prezydenta miasta. To
      jest tylko typowy urzedniczyna, bez polotu, bez wizji, bez ikry.
      Patrzy tylko w jednym kierunku: nie wychylać się, porzadnie
      wykonywac swoje obowiazki tak jak jest to w przepisach napisane aby
      nikt nigdy nie mogl mu zarzucic korupcji, niegospodarnosci czy
      jakiejs innej cholery... Ale zarzadca, czy jak tam wolicie "manager"
      z niego żaden. Ten gostek po prostu boi sie ryzykować, boi sie
      podejmowania niepopularnych decyzji. Choć muszę przyznać, że teraz
      mnie zaszokował informując publicznie wszystkich że inwestycji na
      Euro w Opolu nie budiet. A powiedzial to bez konsultacji ze swoją
      partią! Pełen szacunek i podziw Panie Prezydencie! Taki czyn wymaga
      ogromnej odwagi, mając na uwadze oczekiwania opolan! Jednak z
      drugiej strony takich objawów odwagi ze strony Zebatego bylo wiecej:
      zablokowanie budowy trasy szybkiego ruchu przez Pasiekę, budowa
      lądowiska dla śmigłowców itp. A wszystkie te akty odwagi mają jeden
      wspolny mianownik: protesty. Protest byl w sprawie Pasieki, protest
      w sprawie śmigłowca, protest w sprawie Okrąglaka. Tak więc Zebaty
      zawsze sie wycowa jesli tylko pojawia sie protesty. To jak sie
      chlopina ma wykazac jesli w kolko wszyscy przeciw wszystkiemu
      protestują? Chcecie rozwoju? Mozecie go miec ale przestancie
      glupkowato protestowac. U mnie za domem wybudowali obwodnice, nikt
      nie protestowal to jest, ku chwale miasta. Mi nie przeszkadza, ani
      sąsiadom. Dla ścisłości, ja Zebatego nie bronie. Ale wkurza mnie to
      biadolenie, bo jeśli nie On to kto: Jaki, Kłosowski..kto może ktoś z
      Was? Kto ma byc tym wybranym, wymazonym co sie protestow i
      wszelakich oskarzen nie boi? Ja nikogo takiego nie widze, po prostu
      Zebaty jaki jest taki jest ale jest najlepszy z tej calej ch...ty
      ujadajacej jaki ten Zebaty jest be. I gwarantuje Wam, że jak nawet
      zdarzy sie Wybraniec, to swoimi protestami połozycie Go na łopatki
      juz na starcie.
      • Gość: maxxx Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: 212.75.114.* 15.01.08, 10:28
        ,,Jaki jest koń każdy widzi,,-to zdanie idealnie pasuje do Pana
        Zembaczyńskiego.Na każdym kroku widać nieudolność i brak
        jakiejkolwiek wizji rozwoju miasta.Jako urzędnik może i dobrze
        wypełnia swoje obowiązki/brak afer/ale czy Opole potrzebuje
        urzędnika zamkniętego w swoim gabinecie,otoczonego ludźmi bez polotu?
        Dzisiaj Opole potrzebuje menadżera,kóry sprowadzi inwestorów/nie
        tylko z nisko opłacanego handlu/,umiejętnie wykorzysta środki
        unijne,ruszy w końcu ten panujący od kilku lat marazm.Prezydent
        powinien odejść sam.Jeżeli tego nie zrobi to jedynym rozwiązaniem
        jest referendum niezależnie kto będzie jego inicjatorem.
        • Gość: obserwator Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 10:37
          radni zamiast zapraszać i preferować łapówkarzy z maski w ramach
          swojego wynagrodzenia winni lobbowac na rzecz inwestycji prywatnych
          w mieście w wyborach opolanie nie głosowali na bagsika tylko na
          prezydenta straznika budżetu i potrzeb miasta jakie patologie
          zlikwidowano w Opolu ? Bezrobocie ? Nędzę ? Bezdomność ?
          Narkomanię ? Przestępczość ? Głód ?
        • Gość: sumienie Re:pogan na stolcu brakuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 08:45
          Kościół winien przywrócic boskość w Opolu za poganskich czasów
          poganie tyle sypali na tace czego nie robi Rychu w ramach swieczka i
          ogarek to była kasa moze mniejsza niz w CZĘSTOCHOWIE ale tam
          przyjmowano baronów paliwowych za których poreczył klasztor kwota 2
          mln zl dlaczego w Opolu kościół nie pozycza miastu na euro czy
          opolski duchowny to obywatel watykanu ? spadkowiercy krzyżaków czy
          Rychu gdyby był w hitlerjugend miał szanse na Prezydenta Opola ?
    • Gość: wedrowiec PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 11:49
      adwersarze Prezydenta zyja zapewne z diety radnego i marzy sie im
      pensja prezydencka a wystarczy wyliczyć potrzeby miasta jako
      wspólnoty samorzadowej i porównać z budzetem i sie zasmiać komu
      zabrać aby urzadzić igrzyska warto porównac ile glosów otrzymał
      Prezydent a ilu na forum marzy o odwołaniu to nawet nie 600
      komunistów w sprawie maski takie pluskwy pokarzcie własne
      osiagniecia oprócz pasozytowania na podatnikach. Prezydentem być to
      je klawe zycie...nie musi nic robic jak to odmienić ale stołek jest
      jeden
      • Gość: porta Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 14:54
        Zgadza sie. Przelala sie czara goryczy. Odwolac nieudacznika Zembaczynskiego,
        kompromitujacego Opola. Na emeryture.
        • Gość: patrycjusz Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 15:49
          ja bym dołozył jeszcze żydów i cyklistów to takie swojskie i na
          czasie jeden rekord padł ilość afer wyczerpała limit na 50 lat kto
          do takiego srodowiska dołączy aby sie ubabrać jedno szambo jak
          mawiał rydzyk kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem
          mafijny status miasta zobowiazuje rzekomy zastój to bojkot
          towarzyski swiata normalnego Prezydent odrabia straty moralne po
          komunistycznej moralności równego podziału nędzy bo najciemniej pod
          latarnią
          • cubalibre11 zembaczynski-musi-odejsc.blog.pl/ 15.01.08, 17:35
            Zapraszam na mój blog, może jakieś komentarze
            Pozdrawiam wszystkich chcacych zmian w naszym miescie
            Cuba Libre
            zembaczynski-musi-odejsc.blog.pl/
            zembaczynski-musi-odejsc@blog.pl
            • Gość: marks Re: zembaczynski-musi-odejsc.blog.pl/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 18:08
              naiwni rewolucjoniści myśleli że jak zabiją cara to będzie
              republika i dobrobyt a komuniscie że beda wspólne żony i kotly z
              jedzeniem a praca jak się chce wedlug potrzeb a skończylo się na
              kartkach na żywność wedlug mozliwości jak się nudzisz wykuj na
              pamięć Pana Tadeusza
    • Gość: aleksandr PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 19:33
      apolityczność gwarantuje tylko Bialorus bo ma bat^kę
    • Gość: gościówa PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 20:26
      Szanowny panie pośle z tego co mi wiadomo coraz większa liczba ludzi stwierdza
      fakt iż większość wydatków w Opolu jest niewłaściwie inwestowana. W związku z
      tym niestety pan prezydent jest osoba niekompetentna w rządzeniu naszym miastem.
      W moich oczach rozwiązanie jest tylko jedne: należy odwołać prezydenta z tej
      funkcji!
      • Gość: uczciwość Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 20:33
        napisz co ci wiadomo jaka liczba ludzi kto wiarygodny zarzucił
        niewłaściwe inwestowanie a do tego czasu nie jesteś gosciówa tylko
        tirówką tego forum a do buzi wezmiesz jak przegrasz
      • Gość: sanepid Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:07
        gosciowo z tego co ludzie mowia nie zmienasz podpasek z geby ci
        cuchnie ogólnie smierdzisz jak w wersalu zrob cos z cialem i umyslem
        bo w czasie referendum beda czujniki
      • Gość: zorba Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 09:02
        maniek mówil że kiedys miałaś w oczach ku..ki a teraz masz
        katarakte czy Rychu to ten od mi.. czy pomyliłas wejścia do
        ratusza ? gdzie szukaliscie kwiatu jednej nocy z dolatujacym !
    • Gość: lalicaaa PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:34
      my opolanie zadamy odwolania prezydenta Zembaczynskiego. Juz od dawna nie czyni
      on nic na rzecz rozwoju naszego miasta . Konkretnie: ulice,mosty,domy ulegaja
      dekapitalizacji! co ten Pan robi z dysponowanymi srodkami finansowymi??
      • citizen_opole Re: PiS chce apolitycznego referendum 15.01.08, 21:43
        Jak to co robi "z rozdysponowanymi środkami"?
        Przejada! I to sam!
        Co, kur...czątko, nie widać jak przytył na stołku prezydenckim??? :-)
        • Gość: Achim z Groszowic Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.chello.pl 15.01.08, 23:31
          Wyluzuj citizenie, bo widać, że ciśnienie Ci podskoczyło i się
          emocjonujesz, zersztą niepotrzebnie...
          Przypomnę jaką to ważną sprawą dla Opola w dalszym ciągu jest
          wybudowanie nowego wiaduktu w ciągu ul.Struga. Prezydent
          Zembaczyński w swojej kampanii mocno podkreślał konieczność
          realizacji tego tematu, wręcz użył słowa, że to priorytet w jego
          kampanii i sprawa strategiczna dla miasta. Swego czasu powstała
          niezbędna dokumentacja techniczna, został zrobiony projekt. Całe
          Opole oglądało wizualizację pięknego mostu pylonowego i wszyscy sie
          zachwycali, a najbardziej chyba sam prezio. Ratusz złożył nawet
          odpowidni projekt na dofinansowanie tej inwestycji ze środków
          unijnych.
          I co się stało?
          Miasto dofinansowanie otrzymało, ale prezydent uznał, że 12 baniek
          to mało i zrezygnował z budowy nowego wiaduktu.
          Brawo, jakaż to była odważna i heroiczna decyzja. Zembaczyński
          pokazał, że on jak zwykle chciał, ale w tej Brukseli za mało dali,
          bo nie na cały most. No to jak dali za mało pieniędzy, to po co ma
          się biedaczyna narażać i podejmować jakieś ryzyko... To nic, że w
          ten sposób przepadły, albo zostały zmarnowane, przyznane już Opolu
          zewnętrzne i to wcale nie małe pieniądze. I tylko patrzeć, jak po
          raz kolejny zostanie ten wiekowy wiadukt wyłączony z ruchu, a budowa
          nowego mostu mogłaby już być na ukończeniu.
          Podałem tylko jeden przykład nieudolności, ale bardzo wyrazisty, a
          jest ich niestety więcej.
          Taka jest cała naga prawda o twoim prezydencie, bardzo smutna prawda.
          • Gość: dziennikarz Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 08:09
            strugasz wariata ? napisz konkretnie chcesz wiadukt czy stadion dla
            gromadzenia korupcji pod szyldem PZPN więcej jaj
          • Gość: prawnik Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 09:42
            Achim trzeba wygrac wojnę most ochrzcic Adolf co robiliscie do
            dzisiaj twoi przodkowie robili za kapo do czego ludzie krolla sa
            najlepsi poddani rzeszy coś dla abw
        • Gość: emigrant Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.karoo.KCOM.COM 16.01.08, 06:37
          Za to ty sie spasles!
          • Gość: esteta Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 08:12
            dlaczego piszesz z otwartym rozporkiem ...wsiury
      • Gość: cba Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 08:06
        przeszukac teczke przy wyjściu z ratusza
    • Gość: gus Re: PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 09:51
      gdzie jest tych 600 praworządnych komunistów
    • cubalibre11 zembaczynski-musi-odejsc.blog.pl 16.01.08, 11:34
      Nowy wpis na blogu. zapraszam. prosze o komentarz
      Pozdrawiam
      Cuba Libre
      zembaczynski-musi-odejsc.blog.pl/
      zembaczynski-musi-odejsc@blog.pl
      • Gość: gibuś Re:pedały łączcie sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 13:10
        ach już czuję ten oddech cuby na plecach kocham rowerek z masełkiem
        łaciatym gdzie sciezki rowerowe
    • Gość: komputer Re: kpina z forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 16:17
      ponad połowa forumowiczów pochodzi z redakcyjnego komputera
      • cubalibre11 Kto trzyma w szachu Prezydenta? 17.01.08, 14:13
        Nowy wpis na blogu. "Kto trzyma w szachu Prezydenta"
        pozdrawiam i prosze o komentarze
        Cuba Libre
        zembaczynski-musi-odejsc.blog.pl/zembaczynski-musi-odejsc@blog.pl
        • Gość: swoj Re: czy to pedofilska strona ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.08, 17:38
          ludzie mówia
    • Gość: cocacola PiS chce apolitycznego referendum IP: 195.205.193.* 17.01.08, 14:26
      a poco?
    • Gość: drobiarz PiS chce apolitycznego referendum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.08, 17:43
      mam zdjecia kurcze jak ...
    • cubalibre11 "Kości zostały rzucone. Czas na referendum" 19.01.08, 17:19
      Zapraszam na blog. Nowy wpis.
      "Kości zostały rzucone. Czas na referendum"
      Wez udzial w goracej dyskusji.
      pozdrawiam
      Cuba Libre

      zembaczynski-musi-odejsc.blog.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka