10.10.08, 14:08
witam

coworking.pl/
jak to wygląda w Opolu? miejsca zapewne nie ma ale czy znalazłyby się osoby
chętne do takiej właśnie formy pracy?
Obserwuj wątek
    • Gość: megmegmeg Re: coworking IP: 217.173.192.* 12.01.15, 10:37
      Miejsca są! Jedno np. jest na kampusie Uniwersytetu Opolskiego czyli blisko studentów. Jest to sala 87 m2 z 12 stanowiskami pracy ( w pełni wyposażone), urządzenia biurowe do dyspozycji, sala konferencyjna (25m2) z projektorem, ekranem, stołem konferencyjnym i zapleczem kuchennym. Do tego sekretariat z obsługą korespondencji ,no i ogrodzone miejsce parkingowe na kampusie. Więcej informacji i zdjęcia - na stronie www.inkubator.uni.opole.pl w zakładce Firma w AIP UO.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka