raid.op 10.10.08, 14:08 witam coworking.pl/ jak to wygląda w Opolu? miejsca zapewne nie ma ale czy znalazłyby się osoby chętne do takiej właśnie formy pracy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: megmegmeg Re: coworking IP: 217.173.192.* 12.01.15, 10:37 Miejsca są! Jedno np. jest na kampusie Uniwersytetu Opolskiego czyli blisko studentów. Jest to sala 87 m2 z 12 stanowiskami pracy ( w pełni wyposażone), urządzenia biurowe do dyspozycji, sala konferencyjna (25m2) z projektorem, ekranem, stołem konferencyjnym i zapleczem kuchennym. Do tego sekretariat z obsługą korespondencji ,no i ogrodzone miejsce parkingowe na kampusie. Więcej informacji i zdjęcia - na stronie www.inkubator.uni.opole.pl w zakładce Firma w AIP UO. Odpowiedz Link Zgłoś