Gość: firma2005 IP: 81.26.3.* 31.10.03, 14:37 Firma e-mailowa poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail. Nienormowany czas pracy. Zarobisz miesięcznie 2.000 zł i więcej. Wyślij e-mail: firma2005@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asd Re: Praca = KASA IP: *.uni.opole.pl / 10.100.0.* 31.10.03, 15:17 firma e-mailowa? a co to takiego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cynik Re: Praca = KASA IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.03, 15:35 Gość portalu: asd napisał(a): > firma e-mailowa? a co to takiego? > wysyłasz e-maile z własnego komputera i za miesiąc przychdzi polizja z nakazem za naruszenie ustawy antyspamowej ok w ciagu tego miesiąca zarabiasz 2000,- (rachunku tel.) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: Praca = KASA IP: *.uni.opole.pl / 10.100.0.* 31.10.03, 15:38 a to do wysyłania spamu trzeba ludzi? wystarczy prosty programik i sam się wysyła... Odpowiedz Link Zgłoś